Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Wypadanie włosów - jaki szampon?

24 sty 2018 - 13:10:53

Słuchajcie a co myślicie o preparatach na łysienie dla facetów, może to ma jakąś większą moc i zatrzyma wypadanie włosów? Znalazłam sobie cośtakiego i chciałabym przetestować http://dopilar.pl/recenzje/profolan-dla-mezczyzn/- myślicie, że to może się sprawdzić u kobiet?
Próbowałam już tylu rzeczy, że brakuje mi powoli sił a włosy lecą jak z psa w trakcie linienia....:(

Wypadanie włosów - jaki szampon?

24 sty 2018 - 13:29:43

Cytat
anka1990a
Słuchajcie a co myślicie o preparatach na łysienie dla facetów, może to ma jakąś większą moc i zatrzyma wypadanie włosów? Znalazłam sobie cośtakiego i chciałabym przetestować http://dopilar.pl/recenzje/profolan-dla-mezczyzn/- myślicie, że to może się sprawdzić u kobiet?
Próbowałam już tylu rzeczy, że brakuje mi powoli sił a włosy lecą jak z psa w trakcie linienia....:(
łysienie czy wypadanie jest objawem czegos i trzeba dotrzec czego a nie stosowac preparaty które i tak gucio pomoga bo włos wyrasta z cebulek jest martwy i trzeba zadbac o substancje odzywcze w organizmie które dotra tez do cebulek. Ja wiem ze najprosciej jest sie nałykac tabletek, nasmarowac mazidłami i niby problem z głowy ale to nie rozwiaże problemu bo problemy z włosami to moga byc choroby tarczycy i hormonów, moze tez byc od stresu, moze tez byc od braku pierwiastków w organizmie, zmiana pór roku i przesilenia tez robia swoje, jak widac wiele czynników na to wplywa

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 sty 2018 - 14:09:03

Ja od kilku lat stosuję delikatny szampon z Baby Drem. W połączeniu z płukankami z pokrzywy daje naprawdę świetne efekty.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 lut 2018 - 08:58:27

mnie włosy odratowała kuracja Seboradinem Fito Cell wg mnie najlepszy środek do wzmocnienia zniszczonych włosów <moderacja>
w końcu przestałam garściami gubić włosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-28 09:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

08 mar 2018 - 13:09:15

A mi na wypadające włosy pomogło uzupełnienie witamin, których miałam niedobory. Lekarz zlecił mi badanie na witaminę D3 i okazało się, że w tym tkwił problem.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

10 lip 2018 - 13:21:55

u mnie na wypadanie włosów sprawdził się szampon dermastic jest rewelacyjny. Już po kilku użyciach widziałam różnicę. Do tego też stosowałam plastry tej samej firmy na wypadanie włosów i po 8 tygodniach kuracji włosy stały się zdrowsze i silniejsze

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 lip 2018 - 13:52:52

Możesz wypróbować odżywkę. Ja polecam:
Koxidil Active Hair Loss Lotion Kosswell
:)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 lip 2018 - 21:44:29

Problem wypadających z wypadającymi włosami, niestety nie jest mi obcy :( Próbowałam różnych odżywek, nawet tych zrobionych własnoręcznie, ale nic nie działa. Będę śledzić wątek w nadziei, że znajdzie się tutaj złoty środek.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 lip 2018 - 21:53:26

też mam obecnie ten problem, włosy wychodzą garściami :(. wcześniej pomagał mi na wypadanie szampon Dermena więc i teraz się w niego zaopatrzyłam. do tego tabletki z biotyną i maska do włosów Wax z pilomax (też ogranicza wypadanie) i liczę że to pomoże

Wypadanie włosów - jaki szampon?

29 wrz 2018 - 09:59:42

Słuchajcie najlepiej wykonać badania, np trichogram zbadają cebulki włosów i później wiadomo jak dalej postępować. Ja miałam robioną w Clinice cosmetologice i zadowolona jestem, całkiem niedrogo mają i długo nie czekałam.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 paź 2018 - 02:09:31

Ja jestem zwolenniczką naturalnych środków i polecam Wam ekstrakt z dąbrówki. Mieszam go z olejem lnianym i wcieram we włosy i skórę głowy. Tylko ważne żeby to był ekstrakt typu TLC a nie suszone ziele, które jest za słabe. Pozdrawiam :)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 lip 2019 - 13:01:06

BOTANIC SPA RITUALS Czarna Rzepa + Skrzyp Polny Szampon do włosów zniszczonych, sprawdźcie sobie dziewczyny ten szampon. Spory plus ma u mnie za skład, który jest niemal w pełni naturalny. Ponadto faktycznie pomógł mi w temacie wypadania włosów a w zasadzie też ich łamliwości.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sie 2019 - 13:50:02

ja odstawiłam hormony i teraz znowu ciesze się grubymi włosami, a było kiepsko. Znalazłam również alternatywę dla pigułek (a myślałam że to niemożliwe). Lekarz polecił mi wkładkę niehormonalną caya. Super zabezpiecza- mam ją już pół roku i przetestowałam w różnych sytuacjach ;p

Wypadanie włosów - jaki szampon?

20 sty 2020 - 09:41:53

Jezeli cierpimy na wypadanie wlosow to albo zwiekszenie witamin + olejowanie i maseczki albo trzeba isc na mezoterapie jezeli domowe zabiegi nie pomagaja.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 sty 2020 - 14:38:21

A np. takie zabiegi jak peeling domowy nie pomaga na włosy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perspi block opinie