Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Wypadanie włosów - jaki szampon?

24 sty 2018 - 13:10:53

Słuchajcie a co myślicie o preparatach na łysienie dla facetów, może to ma jakąś większą moc i zatrzyma wypadanie włosów? Znalazłam sobie cośtakiego i chciałabym przetestować http://dopilar.pl/recenzje/profolan-dla-mezczyzn/- myślicie, że to może się sprawdzić u kobiet?
Próbowałam już tylu rzeczy, że brakuje mi powoli sił a włosy lecą jak z psa w trakcie linienia....:(

Wypadanie włosów - jaki szampon?

24 sty 2018 - 13:29:43

Cytat
anka1990a
Słuchajcie a co myślicie o preparatach na łysienie dla facetów, może to ma jakąś większą moc i zatrzyma wypadanie włosów? Znalazłam sobie cośtakiego i chciałabym przetestować http://dopilar.pl/recenzje/profolan-dla-mezczyzn/- myślicie, że to może się sprawdzić u kobiet?
Próbowałam już tylu rzeczy, że brakuje mi powoli sił a włosy lecą jak z psa w trakcie linienia....:(
łysienie czy wypadanie jest objawem czegos i trzeba dotrzec czego a nie stosowac preparaty które i tak gucio pomoga bo włos wyrasta z cebulek jest martwy i trzeba zadbac o substancje odzywcze w organizmie które dotra tez do cebulek. Ja wiem ze najprosciej jest sie nałykac tabletek, nasmarowac mazidłami i niby problem z głowy ale to nie rozwiaże problemu bo problemy z włosami to moga byc choroby tarczycy i hormonów, moze tez byc od stresu, moze tez byc od braku pierwiastków w organizmie, zmiana pór roku i przesilenia tez robia swoje, jak widac wiele czynników na to wplywa

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 sty 2018 - 14:09:03

Ja od kilku lat stosuję delikatny szampon z Baby Drem. W połączeniu z płukankami z pokrzywy daje naprawdę świetne efekty.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 lut 2018 - 08:58:27

mnie włosy odratowała kuracja Seboradinem Fito Cell wg mnie najlepszy środek do wzmocnienia zniszczonych włosów <moderacja>
w końcu przestałam garściami gubić włosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-28 09:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

08 mar 2018 - 13:09:15

A mi na wypadające włosy pomogło uzupełnienie witamin, których miałam niedobory. Lekarz zlecił mi badanie na witaminę D3 i okazało się, że w tym tkwił problem.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

10 lip 2018 - 13:21:55

u mnie na wypadanie włosów sprawdził się szampon dermastic jest rewelacyjny. Już po kilku użyciach widziałam różnicę. Do tego też stosowałam plastry tej samej firmy na wypadanie włosów i po 8 tygodniach kuracji włosy stały się zdrowsze i silniejsze

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 lip 2018 - 13:52:52

Możesz wypróbować odżywkę. Ja polecam:
Koxidil Active Hair Loss Lotion Kosswell
:)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 lip 2018 - 21:44:29

Problem wypadających z wypadającymi włosami, niestety nie jest mi obcy :( Próbowałam różnych odżywek, nawet tych zrobionych własnoręcznie, ale nic nie działa. Będę śledzić wątek w nadziei, że znajdzie się tutaj złoty środek.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 lip 2018 - 21:53:26

też mam obecnie ten problem, włosy wychodzą garściami :(. wcześniej pomagał mi na wypadanie szampon Dermena więc i teraz się w niego zaopatrzyłam. do tego tabletki z biotyną i maska do włosów Wax z pilomax (też ogranicza wypadanie) i liczę że to pomoże

Wypadanie włosów - jaki szampon?

29 wrz 2018 - 09:59:42

Słuchajcie najlepiej wykonać badania, np trichogram zbadają cebulki włosów i później wiadomo jak dalej postępować. Ja miałam robioną w Clinice cosmetologice i zadowolona jestem, całkiem niedrogo mają i długo nie czekałam.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 paź 2018 - 02:09:31

Ja jestem zwolenniczką naturalnych środków i polecam Wam ekstrakt z dąbrówki. Mieszam go z olejem lnianym i wcieram we włosy i skórę głowy. Tylko ważne żeby to był ekstrakt typu TLC a nie suszone ziele, które jest za słabe. Pozdrawiam :)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 lip 2019 - 13:01:06

BOTANIC SPA RITUALS Czarna Rzepa + Skrzyp Polny Szampon do włosów zniszczonych, sprawdźcie sobie dziewczyny ten szampon. Spory plus ma u mnie za skład, który jest niemal w pełni naturalny. Ponadto faktycznie pomógł mi w temacie wypadania włosów a w zasadzie też ich łamliwości.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sie 2019 - 13:50:02

ja odstawiłam hormony i teraz znowu ciesze się grubymi włosami, a było kiepsko. Znalazłam również alternatywę dla pigułek (a myślałam że to niemożliwe). Lekarz polecił mi wkładkę niehormonalną caya. Super zabezpiecza- mam ją już pół roku i przetestowałam w różnych sytuacjach ;p

Wypadanie włosów - jaki szampon?

20 sty 2020 - 09:41:53

Jezeli cierpimy na wypadanie wlosow to albo zwiekszenie witamin + olejowanie i maseczki albo trzeba isc na mezoterapie jezeli domowe zabiegi nie pomagaja.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 sty 2020 - 14:38:21

A np. takie zabiegi jak peeling domowy nie pomaga na włosy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perspi block opinie