Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

12 lip 2017 - 11:43:38

Wypróbuj kosmetyki do pielęgnacji włosów z firmy Revitalash - Regenesis. Mają bardzo fajną piankę, która przyspiesza wzrost włosów. Jeżeli kosmetyki nie pomogą to warto zgłosić się do specjalisty np. dermatologa. Zleci Ci serię badań aby móc zdiagnozować co jest przyczyną wypadania włosów. Następnie dostosuje do Ciebie odpowiednią terapię np. mezoterapię osoczem bogatopłytkowym lub igłową.

<moderacja>

Możesz poczytać sobie trochę na temat terapii jakie są dostępne w gabinetach medycyny estetycznej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 17:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

29 sie 2017 - 01:11:56

Na Twoim miejscu nie szłabym w szampony, bo możesz pogorszyć sytuacje. Osobiście nigdy nie pomógł mi żaden szampon na wypadanie włosów. Popatrz w necie nad sposobami na wypadanie włosów. blogów i forów jest sporo ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 sie 2017 - 14:32:23

Mi nigdy szampon nie pomógł na wypadające włosy. Jedynie tabletki, bo często problem jest w organizmie, a nie w skórze głowy.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

31 sie 2017 - 22:06:56

Ja miałem w kiedyś problemy z włosami i strasznie mi się przerzedziły. Dopiero drugi dermatolog mi pomógł. Ale włosów było już za mało. Musiałem iść na mezoterapię igłową do <moderacja> i wszczepili mi nowe cebulki włosów. Drogi zabieg ale aefekty niesamowite.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 17:45 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

06 wrz 2017 - 14:58:35

w przypadku wypadania szampon nie może, ma kontakt z Twoją skórą przez jakieś 2 minuty... zrób wyniki badań, dietę, pij dużo wody +wcierki, suple, jesli Cię stać - to mezoterapia głowy :)

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

27 wrz 2017 - 15:29:48

Vichy dercos z ainexilem i olej z nasion wiesiołka (polski Gal). To wystarczy, aby zahamować wypadanie włosów i pobudzić mieszki włosowe do pracy.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

27 wrz 2017 - 17:18:32

to nie szampon ma działac bo on bedzie ale tylko powierzchnowo trzeba zadbac od wewnatrz, i ja polecam biostymine

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

29 paź 2017 - 14:20:13

Radziła bym Ci wypróbować szampon odżywczy zwiększający objętość włosów, zapobiega tez wypadaniu włosów. Zamówisz go choćby tu <moderacja> , sama regularnie składam tam zamówienia, mają duży naturalnych kosmetyków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 22:48 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

29 paź 2017 - 19:18:22

jak już ktoś napisał nie chodzi o kosmetyki a o wnętrze znalezienie problemu co się u ciebie zmieniło że nagle włosy zaczęły ci wypadać??? stres? zmiana diety-tzn syfiaste odżywianie lub przejście na dietę o której nie ma sie pojęcia- dieta to podstawia trzeba dostarczać organizmowi potrzebnych minerałów itp

Wypadanie włosów - jaki szampon?

14 lis 2017 - 14:15:05

Witam
Mój problem polegał na tym, że miałam cienkie, wypadające włosy. Zaczęłam stosować produkty firmy Keep super. Włosy przestały mi wypadać, stały się mocniejsze, a po czterech tygodniach zaczęły mi rosnąć nowe :)
Polecam wszystkim co mają problem z wypadającymi włosami. Produkt nabyłam ze strony: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-10 16:20 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

19 lis 2017 - 13:52:12

Nie tylko ty jedna moja droga.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

02 sty 2018 - 09:57:41

Mi pomógł tylko i wyłącznie szampon oraz wcierka keep professional. Te dwa preparaty stosowałam codziennie, w pierwszej kolejności stosując wcierkę, a potem szampon. Efekty mnie bardzo ucieszyły, ponieważ włosy naprawdę przestały mi wypadać, a po miesiącu urosły mi nowe w miejscach, gdzie była już widoczna goła skóra. Sprawdź tutaj: www.keep24.pl

Wypadanie włosów - jaki szampon?

10 sty 2018 - 14:30:13

Myślę, że najlepszym sposobem na wypadanie włosów będzie skorzystać z <moderacja> nazwy Vatika Dabur, który mi pomógł. Te kosmetyki poleciła mi moja koleżanka, fryzjerka i muszę powiedzieć, że świetnie się sprawdza. Stosuje go prawie 1 miesiąc i coraz mniej mi włosów wypada. Liczę, że im dłużej stosować będę tym lepiej będzie ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-10 16:19 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

16 sty 2018 - 12:40:14

nie szampon, a wcierki i biotyna do łykania. Szampony tak naprawde nic nie dają, ponieważ sa na naszej głowie zbyt krótko. Owszem że są lepsze i gorsze produkty, ale nie spodziewajcie się po samym szamponie spektakularnych efektów.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

16 sty 2018 - 12:51:13

Cytat
marta-wroc
nie szampon, a wcierki i biotyna do łykania. Szampony tak naprawde nic nie dają, ponieważ sa na naszej głowie zbyt krótko. Owszem że są lepsze i gorsze produkty, ale nie spodziewajcie się po samym szamponie spektakularnych efektów.

a co konkretnego proponujesz do zniszczonych, słabych włosów?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pasta cukrowa