Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bańka chińska

20 lip 2014 - 11:02:07

Hej..może któraś z dziewczyn masuje się bańkami w celu usunięcia cellulitu? Mam taki problem, że bańka ciągle się odczepia od skóry mimo posmarowania oliwką..Denerwuje mnie to bo więcej czasu stracę na ponownym przyssaniu niż masowaniu. Co mam robić? Chcę się w końcu poddać tego dziadostwa, które towarzyszy mi odkąd zaczęłam dojrzewać:(

Bańka chińska

20 lip 2014 - 11:05:15

To normalne, także przyzwyczaj się.

Bańka chińska

20 lip 2014 - 11:08:42

To chyba zalezy od ilości tkanki tłuszczowej. Jak ja daniej byłam grubsza i miałam trochę tego tłuszczyku na udach to banka odpadała, potem jak schudłam to nic nie odpadało. Po prostu nogi są twardsze to i bańka lepiej trzyma

Bańka chińska

20 lip 2014 - 11:35:11

mam zbyt miękkie nogi:/

Bańka chińska

20 lip 2014 - 21:30:20

na nogi używaj tych większych baniek. też zależy w jaki sposób zasysasz. oliwke rozsmaruj na nodze i troszke wlej do bańki. i jeśli masz cienką skórę, np łatwo nabić Ci siniaka to nie baw się w bańki, bo nabawisz się popękanych naczynek, które niestety tak łatwo nie usuniesz

Bańka chińska

20 lip 2014 - 21:49:51

Mam cienką skórę bo są widoczne niebieskie żyły na całym ciele. To chyba nic innego mi nie pozostaje jak zaakceptować taki stan rzeczy. Cellulit nie zniknie.

Bańka chińska

20 lip 2014 - 21:54:14

Od samej bańki chińskiej cellulit nie zniknie. Polecam stosować naraz: ćwiczenia, masaże ręką i urządzeniami, ćwiczenia, balsamy ujędrniające i wtedy bańka chińska. Może dodam od siebie, że poczatkowo używałam jakieś oliwki no name chyba dla dzieci, a potem kupiłam z Ziaji oliwkę ujędrniającą anty-cellulitową, duża flaszka z dozownikiem ok dychy. Wtedy dopiero dobrze mi się bańka przyssała do nogi ;)

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:00:04

Staraj sie mocniej przyssawac ta banke wtedy nie odpadnie, wiem ze boli ale pomaga

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:03:28

Podczas masowania boli jak jasna...ok nie używam tych słów. Po chwili się odczepia. Jeśli chodzi o ćwiczenia to myślałam nad bieganiem, ale zimą będzie gorzej z tym.

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:11:22

Bieganie OK nie myśl tylko ruszaj. Zimą pomyśl o basenie, bieżni, rowerku stacjonarnym. Zawsze można ćwiczyć w domu z trenerkami na youtubie: blogilates, Mel B, Chodakowska, etc, etc.

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:11:39

ja byłam na kursie bańki chińskiej. Pewnie masujesz w złym kierunku, wygodniej jak robi to druga osoba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-20 22:12 przez tide.

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:16:20

Hmmm i w jedną i w drugą stronę jak masuję to boli..Poproszę koleżankę o pomoc. Bardziej boli jak mocno się przyssa. Na początku robiły się brązowe plamki i to w dokładnie w tym samym miejscu. Dzisiaj już ich nie zauważyłam. To samo naczynka przy kolanie..nie pojawiło się nic nowego. Po masowaniu nogi są czerwone i swędzą. Po chwili przechodzi

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:20:13

za mocno zasysasz bańkę , chodzi też wlasnie o kierunek masażu żeby to działało np. gdy masuje się plecy to w miejsach z "problemami" [ np. ktoś ma problemy z wątrobą , trzustką itd.] właśnie robią się ciemne plamy i to świadczy o schorzeniu.

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:22:44

Powinnam iść do lekarza zrobić badania i sprawdzić czy z wątrobą i trzustką jest coś nie tak?

Bańka chińska

20 lip 2014 - 22:31:49

ja mówiłam o plecach jak się masuje. Nogi itd. się nie zaliczają :) więc spokojnie.

Czym mniejsza bańka tym łagodniejsza. Oczywiście należy pamiętać o przeciwwskazaniach : cera naczyńkowa, kruche naczynka ,pękające, okres, żylaki, krwiaki, świeże rany ,ciąża itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-20 22:52 przez tide.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszek , jak zgubić?