Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa Łódź

07 gru 2014 - 20:24:38

Niedawno przeprowadziłam się do Łodzi i szukałam gdzie można przeprowadzic zabieg depilacji profesjonalnie i skutecznie. Na jednym forum przeczytałam dobre opinie na temat salonu Świat Kobiet, umówiłam, się i jestem z zabiegu zadowolona, Pani Madzia (bo to ona mnie obsługiwała) okazała się być miła i sympatyczna a zabieg trwał krótko, cena też przystępna, trafiłam na promocję, podaje stronkę www.swiatkobiet.net.pl

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa Łódź

19 kwi 2018 - 15:01:39

Regularnie korzystam z depilacji laserowej w Łodzi w salonie LAser Delux https://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa. Poleciła mi to miejsce koleżanka i mogę sama z czystym sumieniem polecać to miejsce dalej. Wykonywałam u nich depilację laserową bikini i depilację laserową pach. JEstem bardzo zadowolona z rezultatów. Łącznie wykonałam 6 zabiegów na bikini i 6 zabiegów na pachyserce

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Depilacja laserowa Łódź

05 paź 2020 - 12:44:50

Ze swojej strony nie polecam zabiegów z grupona. Jasne, ze takie zabiegi są kuszące z uwagi na to, ze cena na gruponie wysoka nie jest, ale zwykle wykonywane są po łebkach. Jak rowneiż reklamowana jest tam depilacja ipl, która nie jest depilacja na stałe i włoski potem praktycznie zupełnie odrosną.

Dobrym laserem jest Thunder MT. Depilacja tym laserem daje trwałe rezultaty, poza tym laser dopasowuje się do włosa oraz do skory tak wieć depilacja jest mniej bolesna niż innymi urządzeniami (starszej generacji).
https://selectbeauty.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-lodz/
Obecnie jest jedynie w najlepszych salonachZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-19 07:31 przez marcy23.

Depilacja laserowa Łódź

06 paź 2020 - 09:47:31

Ja miałam robione w dwóch różnych miejscach w Łodzi i powiem wam, że faktycznie zależy od laseru, niestety w jednym miejscu w którym nazwy nie chce podawać laser był niby super nowoczesny i 0 poprawy na 5 zabiegów , bardzo strata pieniędzy jestem w szoku po co ktoś kupuje taki laser... chociaż wiem gdzie wrócić, robiłam nogi z 5 lat temu jest spoko jak na tyle lat.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa Łódź

28 lip 2021 - 17:38:59

Ja bardzo chwalę sobie efekty po depilacji laserowej. Po serii zabiegów na łydki i uda zapomniałam kompletnie o maszynce do golenia. Genialna sprawa i co najważniejsze wcale nie kosztuje ona drogo. Ja chodzę w Warszawie do salonu https://www.depicare.pl/ Koniecznie skorzystajcie z tej metody!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawdzona kosmetyczka Zabrze/Gliwice