Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa Łódź

17 lip 2014 - 21:38:27

Witam wszystkich :) zdecydowałam się na depilację laserową, na początek tylko pach, nie mogę się zdecydować na konkretny salon i proszę Was dziewczyny o poradę. Gdzie najlepiej się udać (Łódź) i który laser wybrać. Wiem tylko że chcę diodowy ale nie wiem jaką konkretną nazwę.

Piszcie o swoich doświadczeniach:) Każda informacja będzie przydatna :)
Proszę, pomóżcie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-18 11:17 przez patiii1000.

Depilacja laserowa Łódź

14 sie 2014 - 10:59:29

Najlepszy laser diodowy to obecnie laser Vectus. W Łodzi mają go 2 salony z czego jeden to sieciówka SPA i mają zawrotne ceny. Drugi to przyjemny i bardzo gustownie urządzony salon Depilatorium. Mają dobre ceny a przede wszystkim kazdy zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja na której babeczka wyjaśnia co i jak. Jeśli jesteś studentką to masz dodatkowo 20% zniżki. Nic dodać, nic ująć. ;D http://depilatorium.pl/

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa Łódź

31 sie 2014 - 12:39:26

w łodzi nie znam, ale w Warszawie jest bardzo dobry gabinet Studio laser. Moja koleżanka parę lat temu robiła tam depilację i mówi, że do tej pory nie ma włosów.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Depilacja laserowa Łódź

02 wrz 2014 - 22:35:47

zdecydowanie najlepsza jest depilacja laserowa łódź - świetny sprzęt Light Sheer Duet, doświadczony personel i jakość usług na wysokim poziomie. Byłam kilka razy i nie ma śladu po włoskach.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Depilacja laserowa Łódź

05 wrz 2014 - 23:16:42

Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć o tym http://laserglamour.pl/index.php/homepage Koleżanka mi polecała te studium i chciałam zapytać czy ktoś z Was korzystał z ich usług? :) A jak narazie niewiele wywnioskowałam z tego wątku? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-05 23:19 przez margo903.

Depilacja laserowa Łódź

09 wrz 2014 - 15:57:02

ja zdecydowałam się na depilacje w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej na Wólczańskiej (na terenie Politechniki). namówiła mnie koleżanka, która wcześniej zrobiła sobie nogi bikini i pachy. Jest bardzo zadowolona z efektów i z samych zabiegów. ja byłam na pierwszym zabiegu i nie mam sie do czego przyczepic. efekt jest bardzo dobry i nie mam żadnych podrażnień. Bałam się trochę, ale atmosfera naprawde bardzo przyjemna. Troche to trwa ale zleciało naprawde bardzo szybko i w porównaniu z moimi obawami bardzo przyjemnie. powtórka umówiona za 2 miesiace. zastanawiam się teraz nad innymi zabiegami bo oferte maja bardzo szeroką i fakt że nie jest to salon kosmetyczny a taka miniklinika bardzo mnie przekonuje. Podobno pierwsi w Łodzi mieli tam lasery więc doświadczenie na pewno mają bardzo duże. Sprzęt też mają bardzo dobry i do depilacji nawet dwa rodzaje. na wszystkie pytania dostałam bardzo dokłądną i rzeczową odpowiedź. polecam wszystkim

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa Łódź

25 wrz 2014 - 17:44:25

A bliżej Rzeszowa ktoś był?

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja laserowa Łódź

27 wrz 2014 - 12:49:07

A może ktoś używa domowych depilatorów laserowych?
Ponoc to wychodzi taniej, niż w salonie - tylko czy skutecznie?

Depilacja laserowa Łódź

05 paź 2014 - 14:03:15

no właśnie nie wiem jak to jest z tą skutecznością tych domowych, ja nie bardzo jestem przekonana. Wolę iść do sprawdzonego miejsca, gdzie mają doświadczenie i dobry sprzęt, jak Studio Laser i mieć spokój z włosami raz na zawsze.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa Łódź

09 paź 2014 - 21:45:23

Zrób sobie taką depilacje w domu. Na depilator wydasz mniej niż na te wszystkie wizyty razem

Depilacja laserowa Łódź

11 paź 2014 - 13:01:57

w tym temacie proponuje zajrzeć na stronę: www.laserglamour.pl naprawdę warto skorzystać z ich oferty. Szybko i skutecznie można sie pozbyć owłosienia. Naprawdę polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-11 13:02 przez daffan08.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa Łódź

19 paź 2014 - 18:02:59

Moja luba chodzi do Laser Glamour i sobie chwali ;) szczególnie jak mają promocje. Była 2 razy na depilacji bikini i wąsika ;)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

Depilacja laserowa Łódź

28 paź 2014 - 13:26:28

bardzo fajne i przydatne zabiegi, w BIO SALONIE robią Depilację i Epilację, polecam ta druga
(Łódź, ul. Piotrkowska 182 do Pani Ani najlepiej)

Depilacja laserowa Łódź

28 lis 2014 - 12:39:44

na depilację domowym laserem chyba bym się nie zdecydowała, wydaje mi się, że będzie działać jak zwykły depilator, kiedyś korzystałam z woskowania, pół roku temu koleżanka namówiła mnie na depilację laserową, chodziła do gabinetu w łodzi laser body karma, skorzystałam na pachy, chciałam sprawdzić, czy to działa, przed zabiegiem miałam konsultację i próbę laserową, pani kosmetolog wyjaśniła mi jakim urządzeniem jest lightsheer, jak będzie przebiegał zabieg, pełna profeska :-) i pachy gładziutkie, zbieram sie z łydkami :-) zadowolona łodzianka ;-)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Depilacja laserowa Łódź

30 lis 2014 - 18:28:52

Ja robiłam depilację laserową kilka razy w Łodzi i jestem zadowolona z jej efektów. W sumie byłam na dwóch zabiegach w salonie Laser Glamour i po 2 miesiącach od ostatniej wizyty tam, nie widzę żadnych nowych włosków. Nie odczuwałam też żadnego bólu, jak już to lekki dyskomfort i to tyle. Da się wytrzymać, pod warunkiem robienia depilacji w miejscach takich jak http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html]to[/url]. Pozdrawiam serdecznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szpotawość kolan