Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie efekty daje kolagen naturalny? Ma ktoś z nim jakieś doświadczenia? Czy jego stosowanie pomogło komuś w pozbyciu się zmarszczek?

W moim przypadku poprawił się stan skóry, zmarszczki mimiczne stały się minimalnie płytsze i zaczęły szybciej rosnąć włosy, jednak na mnie nie działały żadne kremy i suplementy apteczne. Stosowałam kolagen Noble Medica, który bardzo zachwalały użytkowniczki Kafeterii. Pozdrawiam.

Poznaj opinie Użytkowników Kolagenu Naturalnego:

http://kolagendlakobiet.pl/kolagen-na-zmarszczki/



niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kolagen-i-elastyna/202 dodaje sobie to do kremu i balsamu, skóra jest zdecydowanie jędrniejsza i i bardziej elastyczna :)

Ja stosuję kolagen naturalny firmy Colway ;) co do zmarszczek różnicy nie zauważyłam może delikatnie ale ja stosuję od 6 tygodni. Niestety mam cerę bardzo problemową. Teraz w trakcie stosowaniu kremów znacznie poprawiła mi się cera- koloryt, zero niedoskonałości w postaci plamek. Bardzo fajnie nakłada się na niego podkłady i co najważniejsze w lecie nie muszę już ich stosować. Wcześniej musiałam mieć coś na twarzy z podkładów czy czegoś co mi matowało twarz, bo strasznie mi cera się świeciła jakbym smarowała ja smalcem, teraz tego nie mam :)) Zdecydowanie polecam ;)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Czy stosował ktoś kolagen naturalny?

01 paź 2014 - 15:57:44

Chciałabym odświeżyć wątek kolagen naturalny a starzenie się skóry co jakiś czas słyszę, że warto go używać na skórę i doustnie, czy któraś z Was faktycznie zauważyła po systematycznym stosowaniu kolagenu efekty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-01 15:58 przez mal_wina.

Czy stosował ktoś kolagen naturalny?

01 paź 2014 - 16:08:46

Nie stosowałam ale słyszałam że kolagen colvity działa cuda. Aby był efekt trzeba kupić cały zestaw bo inaczej może nie działać, nawet drobne rany po posmarowaniu szybką znikają, minusem jest bardzo wysoka cena.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Czy stosował ktoś kolagen naturalny?

02 paź 2014 - 16:12:15

Właśnie każdy słyszał, ja też, ale jaka jest prawda nie wie nikt:D

Czy stosował ktoś kolagen naturalny?

27 paź 2014 - 11:07:23

Zajmuje się dystrybucją kolagenu naturalnego, efekty są fantastyczne ale trzeba się liczyć z tym, że na efekty trzeba poczekać nic nie działa z dnia na dzień. Na spektakularne spłycenie zmarszczek trzeba poczekać ok 2-3 miesiące systematycznego stosowanie (kolagen w skórze wymiana się co ok 3 miesięcy, w kościach ok roku, natomiast w wątrobie jest to ok 30 dni) Produkty są bardzo wydaje, mała buteleczka wystarcza na 4 miesiące. Produkty można nabywać z rabatami..Jeżeli macie jakieś pytania na pewno pomogę uzyskać odpowiedź :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Moje drogie,
Mam do oddania kupon rabatowy na 30% zniżkę na produkty z kolagenu w sklepie internetowym.
Ja niedawno kupiłam kilka produktów i nie zdążę go wykorzystać.

Zainteresowaną osobę proszę o kontakt na ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

pozdrawiam
Kinia

Dziewczyny mam 55 lat myślałam że już wszystko w swoim życiu widziałam i spróbowałam , a jednak nie w dniu kiedy dostałam od syna kolagen lyocoll firmy <moderacja> od razu weszłam na stronę tej firmy <moderacja> by przeczytać co ten mój kochany orzeł wymyślił. Po informacji jakie były na stronie byłam bardzo ciekawa, czy to jest możliwe. Jestem po kuracji 6 miesięcznej, moja skóra rewelacja, gładsza jędrniejsza nawet mój mąż zauważył te zmiany.Moje włosy zaczęły być miękkie i lśniące. Jeśli ktoś by mi powiedział że kolagen wpłynie na moje życie i nie tylko wizualne , rozumiecie, nigdy bym w to nie uwierzyła. Dzisiaj kolagen lyocoll jest w mojej codziennej diecie, najlepszą oceną na jego działanie jest opinia mojego męża którą przekazuje mi co dzień w naszym łóżku .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-06 08:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wielkie dzięki za ciekawe porady. Z całą pewnością przyda mi się to.

Kolagen naturalny liofilizowany LyoColl koncernu LYOFARM to jedyny na rynku Polskim kolagen ze skór o najwyższej skuteczności w swoim działaniu posiadający swoje pierwotne właściwości oraz posiadający największą zawartość aminokwasów pokrywający z ludzkimi aminokwasami z których odbudowywanych jest w naszych organizmach kolagen, poczytajcie na stronie www.lyofarm.pl . Świetny blog Pauliny wydawałoby się tak proste zakupić prawdziwy kolagen, co już w praktyce nie jest takie oczywiste ze względu na tak dużą ilość ofert które wyłącznie z nazwy są kolagenem. Praktycznie 98% ofert na Polskim rynku kolagenu to hydrolizat kolagenu, czym jest najzwyklejsza żelatyna którą możecie kupić w każdym sklepie spożywczym za przysłowiową złotówkę, Paulina świetnie to opisała, prawdę z jaką musicie się zmierzyć podejmując decyzję o wyborze kolagenu. Hydrolozacja to proces termiczny i chemiczny obróbki np.kości która w branży spożywczej jest kategorią 3 a z której wykonywana jest żelatyna przez niektórych nazywana hydrolizatem kolagenu. Jeśli poszukujecie kolagenu naturalnego o pierwotnych właściwościach i najwyższej skuteczności to tylko i wyłącznie kolagen naturalny liofilizowany. Jeśli już zdecydujecie że wyłącznie liofilizowany kolagen to kolejna ważna kwestia z czego jest wykonany liofilizowany kolagen ze skór i kości rybich czy skór wieprzowych lub wołowych. Pozyskiwane skóry rybie nie podlegają żadnym badaniom w trakcie ich przetwarzania, w necie możecie znaleźć wiele artykułów na temat co w sobie mogą zawierać uświadamiając sobie jak ważna jest jakość. Najważniejsza informacja to że skóry rybie z których pozyskiwany jest kolagen zawierają mniejszą ilość aminokwasów pokrewnych z ludzkimi z których odbudowywany jest w ludzkim ciele kolagen oraz że kolagen ze skór rybich przy temperaturze +18*C ulega rozpadowi tracąc swoje właściwości. Kolagen naturalny liofilizowany ze skór wieprzowych i wołowych wprowadzany jest na rynek pod pełną kontrolą GIW głównego inspektoratu sanitarnego, każda sztuka jest identyfikowalna pod kontrolą lekarzy oraz przebadana przed dopuszczeniem do sprzedaży, każda jedna co czyni kolagen naturalny liofilizowany ze skór wieprzowych lub wołowych najbezpieczniejszym w najczystszej swojej formie. Kolejna ważna równica to największe procentowo pokrycie aminokwasów z ludzkimi z których po spożyciu odbudowywany jest ludzki kolagen . Oraz równie ważna kwestia to że kolagen ze skór wieprzowych i wołowych zachowuje swoje pierwotne właściwości i nie ulega rozpadowi nawet przy temperaturze +35*C co czyni go trwalszym i łatwiejszym w transportowaniu oraz przechowywaniu w całym okresie kiedy go przyjmujesz. Jeśli poszukujesz prawdziwego kolagenu naturalnego liofilizowanego pozyskanego ze skór to jedyna firma na rynku Polskim która go oferuje jest Lyofarm w produkcie o nazwie kolagen naturalny LyoColl w którym jest aż 500mg czystego koncentratu liofilizowanego kolagenu, jest to największa dostępna dawka liofilizatu kolagenu, więcej poczytajcie na stronie www.lyofarm.pl/kolagen/ jest to jedyny kolagen posiadający właściwości opisane powyżej przebadany, posiadający największą ilość pokrewnych aminokwasów, zachowujący swoje pierwotne właściwości przy dodatnich temperaturach oraz że jest to wysokiej jakości koncentrat kolagenu. Oczywiście inne liofilizaty są lepszym wyjściem niż hydrolizaty, świadomy wybór w przypadku zakupu suplementu kolagenu jest bezcenny bo w końcu chodzi o naszą wieczną młodość nasze włosy, paznokcie, stawy oraz wiecznie młodą i gładką skórę.



niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam fale RF z nakłuwanie. Są skuteczne i pobudzają organizm do produkcji właśnie kolagenu. Warto poszukać dobrego specjalisty medycyny estetycznej i wybrać się na taki zabieg https://ranking.abczdrowie.pl/s/medycyna%20estetyczna Kremy z kolagenem też podobno przynosza efekty ale na pewno nie takie jak zabiegi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zbyt chude łydki