Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Hiszpania

59 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilator Braun..

14 lip 2014 - 18:20:21

Dzieczyny pomocy (
Zaczełam depilacje nóg od maszynki, później woskowanie i tu się zaczął problem - pourywane włoski przy samej skorze, kupilam Depilator BRAUN SKIN SPA 7951 zadowolona zabieram sie do depilacji i szlak mnie trafił - Pourywane włoski doslownie wszystkie, a w dodatkiu musiałam jechać w jednym miejscu po pięc razy, co jest nie tak? nie wiem czego to już wina( wszystko robie dobrze depiluje pod wlos itp) kosmetyczka stwierdziła, że może to wina moich wlosków (są cienkie, niewidoczne) to takie powinny iśc gladko a tu prosze :( macie jakies porady? dodam że robilam bez peelengu, a drugie podejscie z dokładnym peelengiem efekt ten sam opłakany

Depilator Braun..

14 lip 2014 - 18:23:09

Jak masz cienkie i niewidoczne to nie wystarczy Ci maszynka?

Depilator Braun..

14 lip 2014 - 18:31:46

ja tez mam ten problem...wiec zostały mi kremy i maszynki ;)

ja mialam Braun Silk Epil i tez zostawały mi włoski, niektore wyrywało, a reszte urywało, tez nie wiem w czym tkwi problem ;p

Depilator Braun..

14 lip 2014 - 18:33:54

mam ten sam depilator i czasem tez mi urywa ale nie wszystkie. tak sobie mysle ze to wlasnie zasluga wloskow bo tez mam cienkie jasne i delikatne. peelingu nigdy wczesniej nie robie bo mi sie nie chce. ale ogolnie jestem zadowolona z tego depilatora. wydaje mi sie ze zaden depilator ni ejest idelany

Depilator Braun..

14 lip 2014 - 18:59:18

nie nie wystarczy mi maszynka, poniewaz chcialam miec w koncu gladkie nogi na dłużej a teraz jest lato i jednak te stercz ace włosi widac w słońcu, a niestety estetycznie i komfortowo to nie wygląda..

Kurcze, a myslalam, że to może pierwszy raz taki, a potem wloski się przyzwyczają, a widze, że du pa :(, no t ow takim razie póki jeszcze moge oddam depilator na reklamacje po co mi jak to samo wykonam maszynka w 2minuty eh :(

Depilator Braun..

15 lip 2014 - 12:20:40

Ja mam niby philipsa z dyskami ceramicznymi, a nie tak jak chyba u Ciebie z pęsetami ale depiluje się pewnie podobnie. Najważniejsze jest to żebys jechała nim po nodze bardzo powoli, jak przejedziesz za szybko to każdy Ci urwie włoski. I koniecznie pod kątem prostym i pod włos. Ja zauważyłam też na sobie że idealnie wyrywa mi krótkie milimetrowe włoski, jak mam dłuższe to też czasami zdarza się że je zetnie. Dyski w ogóle podobno lepiej wyrywają.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Depilator Braun..

15 lip 2014 - 12:29:02

A to już się namyśliłaś i nie oddajesz tego depilatora ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy stosował ktoś kolagen naturalny?