Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie drogie koleżanki! Mam spory problem. Przyjaciel zaprosił mnie na wesele za 2 tygodnie. Chcę wyglądać ładnie i szczupło. Potrzebuję zrzucić jakieś 6 kilogramów z M do S. Wiem, że nie jestem gruba ale nie mieszczę się w sukienkę z zeszłego sezonu. Jakieś sprawdzone metody, które nie sieją spustoszenia w organizmie?
Dodam, że nie zamierzam kupować nowej sukienki bo tamta była dość droga i jest bardzo ładna i ciągle w modzie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 20:50 przez rubi999.

w drakoński sposób zrzucisz 6 kg, w zdrowy nie.

łoo matko.... w 2 tygodnie 6 kilo to chyba głodówka zostaje....przy rozsądnej diecie to w 2 tygodnie organizm zaczyna się dopiero "dostrajać".

Dieta typu dukan + codziennie godzinę ćwiczeń, ale polecam racjonalne żywienie plus ćwiczenia, ale nie wiem czy 6 kg byś zrzuciła w tak krótkim czasie

to zależy ile masz tkanki tłuszczowej, możesz zrzucić najpierw wodę, potem jakiś kg, a na końcu nabawić się efektu jojo powracając do starych nawyków żywieniowych.

hahahaha uwielbiam takie posty, załóż lepiej bieliznę wyszczuplającą i poczytaj sobie o zdrowym trybie życia, bo jak wnioskuję nie wiesz o nim nic ;d

zdrowo się nie da. jak chcesz schudnąć do sukienki i mieć potem efekt jojo to np. dieta kopenhaska powinna dać radę. ale licz się z tym że zwolni ci metabolizm i potem jak zaczniesz jeść normalnie będziesz tyć. pozatym ona jest niskokaloryczna bardzo i możesz mieć bóle głowy albo być ci słabo, także nie polecam.

Cmoze jakas bielizna modelujaca ci pomoze?

Nic nie jedz. To sposób dla głupich.

Mądrzy ludzie chcą schudnąć zdrowo, na długo i skutecznie, a nie szybko, niezdrowo i z jojo.

Wnioskuję, że część z was nie umie czytać? "Jakieś sprawdzone metody, które nie sieją spustoszenia w organizmie?" Zdaję sobie sprawę, że 2 tygodnie to bardzo mało!! Dlatego pytam. Oczywiście znam te wszystkie dziwne triki i drakońskie diety ale liczyłam na konkretną, rzetelną pomoc.
@anbata obawiałam się, że jest dokładnie tak ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 22:21 przez rubi999.

YYYY no to bielizna wyszczuplająca.. najmniej spustoszenia w organizmie :)

Autorko, chyba nie rozumiesz, że NIE DA SIĘ zrzucić tylu kilogramów bez siania spustoszenia w organizmie.

nie istnieje taki sposób.

Cytat
Wikusia27
hahahaha uwielbiam takie posty, załóż lepiej bieliznę wyszczuplającą i poczytaj sobie o zdrowym trybie życia, bo jak wnioskuję nie wiesz o nim nic ;d
Nie wiem czym jest dla Ciebie zdrowy tryb życia. Może nie prowadzę sportowego trybu i odpowiedniej dla niego diety ale odżywiam się racjonalnie, nie jem śmieciowego jedzenia, jem mało słodyczy. Wydaje mi się, że przytyłam bo przestałam się ruszać tyle ile wcześniej. I nie wiem z czego się śmiejesz ale jak Ty będziesz miała jakiś problem to też chętnie się pośmieję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z cellulitem