Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

36 minut temu

elektryka sklep

42 minut temu

wakacje last minute

57 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki na odchudzanie

10 cze 2014 - 15:08:45

Hej wzięłam się ostatnio za ćwiczenia, możecie polecić jakieś sprawdzone przez was skuteczne tabletki które pomogły wam zrzucić parę kg???

tabletki na odchudzanie

10 cze 2014 - 15:16:22

przez takie tabletki kiedys sie tylko nabawilam okropnych boli watroby. Takze nie polecam zadnych, dieta + cwiczenia to najlepszy sposob na schudniecie

tabletki na odchudzanie

10 cze 2014 - 15:19:29

popieram! te tabletki to tylko strata pieniedzy i naciąganie naiwnych ludzi. NAPRAWDE! polecam cwiczenia chodakwskiej ! do tego zdrowe odzywianie i bedzie pięknie! ;)

tabletki na odchudzanie

10 cze 2014 - 15:22:37

AquaSlim do picia, działa, polecam.

tabletki na odchudzanie

10 cze 2014 - 15:29:29

Pogrzeb trochę po forach internetowych i znajdziesz multum opinii na temat różnorodnych tabletek na oedchudzanie.

tabletki na odchudzanie

10 cze 2014 - 15:55:40

no wlasnie obawiam sie ze wszystkie te cudowne opinie to opisy producenta z falszywych kont. chcialam uslyszec opinie od was bo jednak to nie portal o dietach czy cwiczeniach, wiec wiecej sie dowiem niz z tych ton stron na forum

tabletki na odchudzanie

11 cze 2014 - 12:07:12

Ja zażywałam przez jakiś czas tabletki Figura Extraslim i nie zauważyłam żadnej różnicy, prócz problemów z brzuchem.

tabletki na odchudzanie

11 cze 2014 - 12:11:33

ja podczas diety i cwiczen biore zwykly chrom zmniejsza łaknienie a najbardziej na slodycze

tabletki na odchudzanie

11 cze 2014 - 12:17:52

Napisze Ci na prv.

tabletki na odchudzanie

11 cze 2014 - 12:19:06

Ja brałam Be Slim z zieloną kawą przez 3 miesiące
i nie miałam żadnych problemów, także polecam.
Schudłam 10 kg, to najważniejsze, ale stosowałam również przepyszną dietę OXY (jeśli jesteś zainteresowana - zapraszam na priv) i ćwiczenia (basen, fitness, bieganie).
Mija 4 miesiąc i waga trzyma się w miejscu, a nawet troszkę spada :)

tabletki na odchudzanie

11 cze 2014 - 12:20:24

Daj sobie spokój.
Masz zamiar je łykać do końca życia???????
Przecież jak przestaniesz to wracasz "na stare śmieci"....
Wczoraj była wypowiedź w telewizji że są 2 rodzaje środków- jedne skuteczne ale niebezpieczne a drugie bezpieczne ale mało skuteczne.
Poza tym takie środki powodują że Twoja wątroba ciągle pracuje ma najwyższych obrotach i to nie jest dobre.

Nie ma co kombinować, dieta+ ćwiczenia- stare ale jare zasady.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-11 12:23 przez didi1783.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki na odchudzanie

23 cze 2014 - 15:44:37

Jak ktoś wyżej pisał najlepsza jest zdrowa dieta i ćwiczenia. Jedyny suplement którego używam to błonnik witalny Chroni układ pokarmowy, przyśpiesz metabolizm a co za tym idzie wspomaga także odchudzanie ale zdrowo.

tabletki na odchudzanie

14 lip 2014 - 11:06:58

Ćwiczenia i dieta.

Żadne tabletki nie pomogą. To zwykłe naciąganie na kasę i życie złudną nadzieją, że się schudnie w cudowny sposób.

Przez lata wypróbowałam różne. Szkoda zachodu.

tabletki na odchudzanie

14 lip 2014 - 11:09:41

nie ma nic takiego jak tabletki na odchudzanie.zdrowa dieta i cwiczenia.a tabletkami niby na odchudzanie to sobie mozna tylko watrobe zniszczyc i szod w organizmie narobic.

tabletki na odchudzanie

14 lip 2014 - 11:12:30

Nie ma 100% skutecznych tabletek na odchudzanie;-) Bez odpowiedniej diety i ćwiczeń - żadne tabletki nie pomogą! Są wspomagacze odchudzania w które na Twoim miejscu bym się nie bawiła - szkoda zdrowia ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

opalanie natryskowe