Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki na odchudzanie

14 lip 2014 - 11:21:11

Ja brałam jakieś, nie pamiętam już nazwy, były dosyć drogie, a g**no dały, za przeproszeniem. Byłam młoda i głupia :D
Te wszystkie suplementy są nic nie warte...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

tabletki na odchudzanie

03 mar 2016 - 20:32:51

Kto się może wypowiedzieć o tabletkach kimera? moderacja mają bardzo dobre. Nie mogę się zdecydować na ich kupno :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:47 przez moderator.

tabletki na odchudzanie

03 mar 2016 - 21:25:01

Są tabletki na odchudzanie hamujące łaknienie, ale są nielegalne w Polsce .

tabletki na odchudzanie

03 mar 2016 - 21:28:36

Żadne tabletki! Trzeba ruszyć tyłeczkiem, zacząć zwracać uwagę na to co się je i nie potrzeba do tego suplementów które tylko niszczą naszą wątrobę. Na prawdę dużo nie potrzeba :) Mówi to osoba która schudła 26 kg :D

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki na odchudzanie

05 mar 2016 - 21:34:16

Odchudzam się bezskutecznie, cały czas szukam czegoś co na 100% będzie skuteczne, znalazłam coś na tej stronie [moderacja - link], ktoś może się wypowiedzieć???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 09:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki na odchudzanie

06 mar 2016 - 00:20:09

polecam spalacz "olimp thermo speed extreme", najlepiej przed ćwiczeniami :) Pod warunkiem, że naprawdę ćwiczysz a nie tylko włączasz dvd z Chodakowską i robisz dwa przysiady :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

tabletki na odchudzanie

11 mar 2016 - 15:23:55

Żadne suplementy. Mi nic tak nie pomogło jak zabiegi ReduStim, które połączyłam z dietą i siłownią. Robiłam serię dwunastu takich zabiegów w Vici Clinic w Krakowie i naprawdę schudłam :) Przyjemny i skuteczny. Aktualnie przy jednorazowym zakupie 12-stu zabiegów dostaje się 20% rabat.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

tabletki na odchudzanie

11 mar 2016 - 18:27:04

Ja nie wierzyłam w tabletki ale mój mąż miał straszną nadwagę no nie powiem wam nawet bo to aż wstyd... w końcu pod grozą ze odejdę poszedł do dietetyka ,teraz trenuje zdrowo się odżywia i tak już 6 miesięcy a od 3 bierze suplement właśnie .. tak suplement ,z tego co pamiętam to therm line man . Ja byłam w szoku bo dietetyk i suplement ale w sumie to jest z olimp a ci wielcy sportowcy tez takie biorą. Teraz ma już 15 kg mniej tyle schudł w okresie pół roku. Jestem z niego dumna

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

tabletki na odchudzanie

13 mar 2016 - 17:28:14

Dziewczyny same tabletki nie pomogą i nie ma co się oszukiwać. Ale suplementy mogą pomóc, muszą być tylko odpowiednie. Nie wiem czy słyszałyście o preparacie Nopalinia Max. Producent nie obiecuje cudów, ale zachęca do włączenia suplementu do całościowego programu chudnięcia moderacja-link Nopalinia pomoże wyeliminować przyczyny nadwagi, ale tylko wówczas, gdy stanie się elementem całościowego programu racjonalnego odchudzania.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

tabletki na odchudzanie

21 mar 2016 - 11:39:09

A moim zdaniem nie ma sensu brać takich tabletek.... Lepiej jest zastąpić je naturalnymi produktami na odchudzanie. Poczytajcie sobie o tym chociażby jakie działanie w odchudzaniu ma siemię lniane. Zawiera masę witamin, naturalnych kwasów tłuszczowych, zmniejsza cholesterol, poprawia kondycję oraz co najważniejsze czujemy się bardziej nasyceni jedzeniem !

Sama od jakiegoś czasu czesto robię sobie soki owocowe . Dodaję do nich łyżkę siemienia lnianego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator Braun..