Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

55 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:18:24

hej, planuje zaczac cwiczenia z mel ;] potrzebuje waszej motywacji ;] pokazujcie efekty i piszcie ile czasu cwiczycie ;] bardzo chce sie wziasc za siebie, cwiczylam z nia wczesniej ale odpuscilam ;[ dzziecko, obowiazki domowe, ale musze zrobic cos dla siebie ;]

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:23:53

również chętnie się dowiem :)

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:26:36

POLECAM :) uwielbiam Mel B , dzięki niej i diecie schudłam 30 kg w pół roku :) teraz jestem w 8 miesiącu ciąży więc efektu nie pokaże , ale nikt nie mógł uwierzyć że tyle schudłam , dlatego trzymam kciuki i polecam :)

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:31:48

Ja dzięki mel b z płaskiego tyłka mam zgrabny zaokrąglony, lekko odstający i mięśnie brzucha. Co prawda teraz nie ćwiczyłam już chwilę, ale napewno za niedługo wracam do ćwiczeń, bo efekty są mega, szybko widać te efekty, a ćwiczenia są przyjemne:)

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:34:30

Cytat
Magduss
Ja dzięki mel b z płaskiego tyłka mam zgrabny zaokrąglony, lekko odstający i mięśnie brzucha. Co prawda teraz nie ćwiczyłam już chwilę, ale napewno za niedługo wracam do ćwiczeń, bo efekty są mega, szybko widać te efekty, a ćwiczenia są przyjemne:)

A schudłaś po tych ćwiczeniach? I czy zwiekszył Ci się obwód (?) pupy? Tzn czy jest większa czy tylko bardziej zgrabna?

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:41:09

Cytat
kfiatuszek90
Cytat
Magduss
Ja dzięki mel b z płaskiego tyłka mam zgrabny zaokrąglony, lekko odstający i mięśnie brzucha. Co prawda teraz nie ćwiczyłam już chwilę, ale napewno za niedługo wracam do ćwiczeń, bo efekty są mega, szybko widać te efekty, a ćwiczenia są przyjemne:)

A schudłaś po tych ćwiczeniach? I czy zwiekszył Ci się obwód (?) pupy? Tzn czy jest większa czy tylko bardziej zgrabna?

Ja schudłam już wcześniej 10kg. Wiadomo jak to po schudnięciu (a przy moim wzroście 10kg było sporo) niby szczuplej, ale ciało mało jędrne, piersi, pupa, brzuch to juz nie wspomnę no zaczełam ćwiczyć z Mel b i wszystko się ujędrniło:) Pupa się podniosła i jest ładniejsza pełniejsza, bo była płaska, ale nie mierzyłam , no ale jak pełniejsza to chyba i obwód większy:)

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:41:31

wziąć!

Ja ćwiczę od 3 tyg. Efekty widać, ale ja nie chcę chudnąć tylko bardziej się umięśnić.

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:52:00

-pośladki,efekt: ujędrnienie,zyskały ładny kształt,cellulit się widocznie zmniejszył,pierwsze efekty wcześnie,jakoś ok 2-3 tyg bylo widać,do tego z ud ubyło mi 4 cm w połączeniu ze smarowaniem serum termoaktywnym z kolastyny

-abs na brzuch plus inny abs dostępny na yt(abs workout level 1) efekt: w ciągu miesiąca 6cm w talii mniej,z 70cm na 64cm :)

Jeśli chodzi o wagę to praktycznie nic nie schudłam,ale centymetry mówią same za siebie,także dziewczyny mierzcie się przede wszystkim! :)

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:52:22

Jak wykonuje się ćwiczenia mel b ?

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 11:56:05

mel b - abs i tum :)



wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 12:00:28

Cytat
strawberrydreamx3
Jak wykonuje się ćwiczenia mel b ?

Stoisz w rozkroku z rękami nad głową. Dżizas, potrzebujesz instrukcji?

shumii - jak długo ćwiczysz na brzuch?

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 12:04:54

podajcie linki do tych cwiczenie proszeeee

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 12:12:23

Wpisz na youtubie mel b ćwiczenia i już.

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 12:17:52

Cytat
cytraa
Cytat
strawberrydreamx3
Jak wykonuje się ćwiczenia mel b ?

Stoisz w rozkroku z rękami nad głową. Dżizas, potrzebujesz instrukcji?

shumii - jak długo ćwiczysz na brzuch?

ćwiczę od września 2013 roku czyli już 10 mcy :) w tym czasie - 13 kilo schudłam :)

wasze ciala- mel b

02 cze 2014 - 12:31:09

ja cwicze na przemian skalpel chodakowskiej + mel b na brzuch, drugiego dnia killer chodakowskiej. Na razie efektow brak oprocz -2kg :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolejne tatuaże na forum :)