Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cellasene Gold - tabletki na cellulit

12 maj 2014 - 20:46:51

Stosowałyście,jesteście zadowolone z efektów? Ja jestem w połowie pierwszego opakowania i wiem,że na pierwsze efekty muszę jeszcze parę tygodni poczekać. Niemniej jednak chętnie poczytałabym Wasze opinie na temat tych tabletek;)
Kiedyś używałam Inneov i byłam bardzo zadowolona. Ciekawe,jak będzie tym razem...?



Cellasene Gold - tabletki na cellulit

26 cze 2014 - 14:56:10

Hej!

prosze powiedz mi gdzie kupiłaś te tabletki, ponoć są bardzo dobre, ja obeszłam mnóstwo aptek, dzowniłam nawet do jak się okazało byłego dystrybutora na Polskę tych tabletek i nigdzie nie ma. :/ będę bardzo wdzięczna za info. :)

Pozdrawiam!

Cellasene Gold - tabletki na cellulit

01 maj 2015 - 15:43:31

Również chętnie się dowiem gdzie je kupiłaś, proszę o informację.

Cellasene Gold - tabletki na cellulit

01 maj 2015 - 16:09:29

Czytałam kiedyś, że tabletki pomagają jedynie na celulit wodny, czyli ten, który powstaje w wyniku odkładania się wody w organizmie (np. podczas antykoncepcji hormonalnej), a na tłuszczowy jedynie dieta, ruch i wspomaganie kosmetykami i bańkami (lub jakies konkretne kosmetyczne zabiegi).

Cellasene Gold - tabletki na cellulit

11 maj 2015 - 10:57:45

Ja polecam ćwiczenia :) Sama miałam cellulit, stosowałam wiele kremów i suplementow, ale nic mi nie pomagało. A po ćwiczeniach mam praktycznie całkowicie gładziutką pupcię, hihi :D

Cellasene Gold - tabletki na cellulit

11 maj 2015 - 11:05:26

Dziewczyny 1 nie używajcie NIGDY żadnych tabletek na odchudzanie cellulit itp. apeluję do waszego zdrowego rozsądku . 2 lata temu wpadłam na genialny pomysł używałam tabletek fakt na odchudzanie ale to jedno g@#$%o do tej pory mój organizm nie doszedł do siebie mam rozcharnione serce ( za dużo metali itp) :( uważajcie bo napędzicie sobie koszmarnych kłopotów . proponuje dieta ćwiczenia sa takie świetne treningi w necie. ALE ŻADNYCH KAPSUŁEK ( swoje tabletki tez kupiłam w aptece znanej marki )

Cellasene Gold - tabletki na cellulit

26 cze 2019 - 10:58:22

Basia, to skąd ty tabletki sprowadziłaś? Z Azji? Że miały tak dużo metali. :P Suplementy nie są złe o ile są kupione z dobrego źródła, dobrego producenta. Sama swego czasu stosowałam https://www.zyciebezcellulitu.pl/cellactiv/ i efekty były zauważalne a żadnego problemu ze zdrowiem nie doświadczyłam. Oczywiście sama suplementacja bez odpowiedniej diety oraz ćwiczeń guzik da, ale jeżeli suplement posiada naturalne składniki to co szkodzi go wypróbować. Prawda?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usunięcie tatuażu