Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć?

09 mar 2015 - 15:19:26

Ja kupiłam sobie ostatnio książkę Chodakowskiej z Matrasa "Rok z Ewą Chodakowską" dałam 27zł tanio b jest akurat promocja, mam jeszcze na oku tą ksiązke o jej dietach i przepisach

jak szybko schudnąć?

29 mar 2015 - 23:00:10

Proponuje odchudzanie z Project10 świetna firma która od lat jest na rynku amerykańskim, teraz wkroczyła do polski. Podejmując wyzwanie zrzucenia zbędnych kg fundujesz również zdrowe posiłki dzieciakom z Fundacji.

Pijąc dwa shaky dziennie +jedząc trzy posiłki masz gwarancje sukcesu.
Sama schudłam 8kg i doszła do wagi 52kg, moja koleżanka w 70 dniu challenge schudła 9 kg i straciła 25cm w obwodach.

Shake jest zdrowy, bezglutenowy, koszerny, wegetariański, bezlaktozowy, wskazany dla kobiet w ciąży i dla kobiet karmiących,, zawiera mnóstwo mikroelementów i witamin.

Vi jest super produktem, który polecam każdemu z czystym sumieniem, mają już ponad 4 miliony transformacji na całym świecie.
Więcej szczegółów tutaj
http://sylwiasiniarska.myvi.net/

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

jak szybko schudnąć?

30 mar 2015 - 15:26:59

Szybko schudnąć da się tylko z dietetykiem. Mi pomaga każda wizyta u pani Moniki Górzyńskiej http://mgorzynska.pl/. Ma super podejście. Takie bajki i reklamy to na mnie nie działają. Można tylko schudnąć właściwym jedzeniem i ruchem.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

jak szybko schudnąć?

29 kwi 2015 - 20:30:00

Jeść racjonalnie i dużo się ruszać. To chyba podstawa. O ile na początku waga fajnie spada to potem jest coraz ciężej. Zaczynam się zastanawiać nad suplementem [Moderacja - nieopłacona reklama]aby poszło to wszystko ciut szybciej. Lato się zbliża :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 13:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć?

02 maj 2015 - 17:35:36

A to słyszalam że jeszcze dobrym sposobem jest zdecydowanie się na kriolipolizę. Wiem, ze tutaj http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw bardzo dobrze ją wykonują. Sama nie miałam jeszcze okazji skorzystać ale po opiniach innych jestem bardzo pozytywnie nastawiona.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

jak szybko schudnąć?

28 paź 2015 - 13:17:55

Nie ma takiej możliwości, żeby szybko schudnąć i nie wrócić do swojej wagi, więc... lepiej mądrze i na zawsze niż co kilka miesięcy się odchudzać. Moja koleżanka po wielu latach walki z nadwagą poszła w swoim mieście czyli Opolu do dietetyka w Arkadii Spa. Po pół roku miała taką sylwetkę o jakiej ja teraz marzę. Zdrowo schudła i od 2 miesięcy utrzymuje efekt i życzę jej, żeby w tym wytrwała ale raczej wytrwa ponieważ to co je nie jest dla niej wyrzeczeniem ani nie katuje się listkiem sałaty ;)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

jak szybko schudnąć?

08 lis 2015 - 12:31:11

Mi nic nie pomagało - diety i siłownia, zawsze był efekt jojo. Dopiero niedawno skuszona promocją na fb w salonie Vici w Krakowie zdecydowałam się na zabiegi kriolipolizy. Tym sposobem udało mi się zrzucić parę kilo bez efektu jojo :) Dziewczyny, polecam naprawdę, tym bardziej, że te zabiegi wcale nie są drogie. Popatrzcie na stronę tego salonu, regularnie wrzucają vouchery zniżkowe.

jak szybko schudnąć?

08 lis 2015 - 14:00:13

Na moje to można jeść wszystko na co się na ochotę w ramach rozsądku. jak ćwiczysz to i tak to spalisz, a jak zjesz raz na jakiś czas coś nie zdrowego to nic Ci się nie stanie.

Cytat
serene1
Jeść racjonalnie i dużo się ruszać. To chyba podstawa. O ile na początku waga fajnie spada to potem jest coraz ciężej. Zaczynam się zastanawiać nad suplementem [Moderacja - nieopłacona reklama]aby poszło to wszystko ciut szybciej. Lato się zbliża :)

Jeszcze zima się nie zaczęła, a Wy o lecie mówicie. Spokojnie masz pół roku, więc zdążysz schudnąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 14:02 przez fajneubrania.

jak szybko schudnąć?

13 lis 2015 - 13:44:13

Hey, ja uważam że dieta nie da nam takiego efektu jakbyśmy chciały bez ćwiczeń, a potem dochodzi efekt jojo. Ja osobiście nigdy nie miałam problemu z waga i ciałem. Ale odkąd pamiętam, to zawsze mam bardzo aktywny tryb życia. Teraz uprawiam dużo sportu, od biegania po rower w lecie zima czasem basen no i siłownia i fitness. Moje koleżanki same do mnie przychodzą i chce kilka wskazówek jak ćwiczyć lub chcą ze mną ćwiczyć i same widza efekty. Dużo ruchu i zdrowe odżywianie to jest podstawa. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć?

16 lis 2015 - 17:02:31

Cytat
renataa96
cześć dziewczyny chce schudnąć do wakacji kilka kilogramów mniej ale nie wiem jak :) próbowałam już kilku sposobu ale zazwyczaj moja dieta konczy się po 2 tygodniach ;)doradzćie coś :)

12 kg w miesiąc - jazda rowerem co dzień, nie na km ale po prostu 2-3h jazdy wieczorem np ;) Mnie pomogło :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

jak szybko schudnąć?

01 gru 2015 - 11:17:15

A ja chcę zobaczyć jakie efekty można osiągnąć przy pomocy nowoczesnych metod:) Razem z koleżanką wykupiłyśmy sobie pakiet 12 zabiegów Redustim (2tys. zł- cena promocyjna) w Vici Clinic w Krakowie, gdzie mieszkamy. Jest to zabieg polem magnetycznym, nieinwazyjny, bezbolesny, można ponoć "zgubić" 2 rozmiary.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć?

15 mar 2016 - 11:22:02

Moim zdaniem nie da się szybko schudnąć bez skutków ubocznych, albo natychmiastowego efektu jo-jo. Zgubienie kilogramów wymaga czasu i systematyczności - dieta, ćwiczenia plus zdrowa Naopalinia Max przed posiłkami dwa razy dziennie. Preparat ten ma w składzie dużo błonnika, który powoduje naturalne uczucie sytości.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć?

17 mar 2016 - 17:12:24

Polecam zielone koktajjle np http://zielonekoktajle.blogspot.com/
Dieta polega na łączeniu owoców z zielonymi liscmi typu rospzonka jarmusz szpinak sałata itd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Modelki