Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:36:29

cześć dziewczyny chce schudnąć do wakacji kilka kilogramów mniej ale nie wiem jak :) próbowałam już kilku sposobu ale zazwyczaj moja dieta konczy się po 2 tygodniach ;)doradzćie coś :)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:39:05

jak ci sie kazda dieta konczy po 2 tyg to nie jest wina sposobu tylko twojej slabej motywacji.

ruch(np mel b, chodakowska), ograniczenie slodyczy i fast foodow, 5 posilkow dziennie duzo warzyw i owocow. Jesli bedziesz sie tego trzymac na pewno ci spadna centymetry i ujedrnisz cialo

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:41:17

heh znam to przede wszystkim silna wola,zero słodyczy w domu dużo ruchu i spalania tłuszczu:) ale silna wola to połowa sukcesu jak bardzo ci zależy dasz rade :) też będę robiła kolejne podejście do pozbycia sie brzucha:)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:42:41

Zero słodyczy, fast foodów, słodkich napoi, zamiast białego chleba, ciemny, mniej mącznych produktów, więcej warzyw i owoców, sporo nabiału, na obiad głownie pierś i warzywa, zero objadania wieczorami + 3 x 30 minut ćwiczeń w tygodniu,czasem więcej, jak był czas i tak w dwa miesiące jestem 7 kilogramów lżejsza :)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:44:02

Może zamiast stosowania specjalnych diet, zacznij jeśc zrowo, pij duz wody, herbate zieloną, jedz arbuza i produkty przyśpieszające przemianę materii, oraz oczyszczajace organizm. Do tego coedziennie cwicz min. pół godziny, np z Mel B i Tiff, najlepiej wybierz coś skocznego.
A słodycze jem, tylko nie w dużych ilościach jak kiedyś, jestem realistką i wiem, że bez nich nie wytrzymam,a nawet jeśli wytrzymam to potem rzuce sie i zjem za cały ten okres, wiec sobie stopniuje. Nie zapomnij o węglowodanach bo to one dodają energi na cały dzień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 19:46 przez truskawka_ang.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:45:14

a jak wam kochane idzie z odmawianiem słodyczy? mi ciężko jem zdrowo ale kocham słodycze fastfoodów nie jadam jedynie hamburgery z grilla domowe lub pizza tez domowa:)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:47:47

Ze słodyczami było najgorzej, ale przyjęłam filozofie, że zjedzenie np.batona da mi jedynie chwile przyjemności, ale nie wniesie nic więcej dla mojego ciała :)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:48:24

Cytat
edekzkrainykredek2
a jak wam kochane idzie z odmawianiem słodyczy? mi ciężko jem zdrowo ale kocham słodycze fastfoodów nie jadam jedynie hamburgery z grilla domowe lub pizza tez domowa:)

pizze domową jem i nie uważam, żeby jakoś specjalnie niezdrowa była, lepsza taka niż kupna.
Co do słodyczy jak wyżej pisałam, nie odmawiam sobie, zawsze troche słodkiego zjem, powiedzmy te 20% w ciągu dnia ale staram sie zapychac owocami, bo bardzo lubie truskawki czy kiwi, arbuz. Lato to zdecydowanie dobry czas.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:48:49

ajć twardziel z ciebie:)
tez uwielbiam wszystkie owoce:) najbardziej nie mogę już doczekać się czereśni bordowych jędrnych dużych czereśni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 19:50 przez edekzkrainykredek2.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:03:02

jeśli chodzi o słodycze to nawet się powstrzymuje ;) fast foodów nie jem, a jesli już najdzie mnie ochota to wola sama zrobić w domu ;)
kiedyś ćwiczyłam z chodakowską codziennie po 30 minut, ale nie wytrwałam ;p obecnie ważę cos ok 54 Kg. nawet wydrukowałam sobie tablice z kaloriami i chce stosowac diete 1000kcal ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 20:05 przez renataa96.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:11:15

trzymam za Ciebie kciuki! i fakt, najważniejsza tu jest motywacja :)

ja mam problem z cellulitem, w wieku 21 lat mam ogromny na udach, strach pomyśleć co będzie później :P zaczynam od wypicia co najmniej litra wody dziennie i masaży wieczorem, na pewno nie zaszkodzi, oby pomogło!

na jakikolwiek sposób schudnięcia się zdecydujesz pamiętaj o uzupełnianiu płynów!

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:19:11

celulit kto go nie ma jestem dość szczupła ważę ok 48kg chude nogi i celulit na nogach i dupsku no ale nic pozostaje zwalczanie:)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:22:21

Skoro nie możesz utrzymać diety (z resztą tak jak ja) to ćwicz, nie ma cudów. Jakoś trzeba się pomęczyć, z czasem będzie łatwiej ;)

zweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:23:46

Kup sobie odżywkę w postaci spalaczu tłuszczu, jedz regularni, pij duzo wody zeby przyspieszyć metabolizm i ruszaj conajmniej 40 minut dziennie.

jesli zrobisz to wszystko i bedziesz wsuwać spalacz tłuszczu to od 4 - 9 kg w miesiąc zrzucisz ;)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:24:40

dukan !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cellasene Gold - tabletki na cellulit