Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry psycholog

26 minut temu

Druk ścienny

34 minut temu

Nowy samochód

53 minut temu

Montaż Klimatyzacji

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:36:29

cześć dziewczyny chce schudnąć do wakacji kilka kilogramów mniej ale nie wiem jak :) próbowałam już kilku sposobu ale zazwyczaj moja dieta konczy się po 2 tygodniach ;)doradzćie coś :)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:39:05

jak ci sie kazda dieta konczy po 2 tyg to nie jest wina sposobu tylko twojej slabej motywacji.

ruch(np mel b, chodakowska), ograniczenie slodyczy i fast foodow, 5 posilkow dziennie duzo warzyw i owocow. Jesli bedziesz sie tego trzymac na pewno ci spadna centymetry i ujedrnisz cialo

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:41:17

heh znam to przede wszystkim silna wola,zero słodyczy w domu dużo ruchu i spalania tłuszczu:) ale silna wola to połowa sukcesu jak bardzo ci zależy dasz rade :) też będę robiła kolejne podejście do pozbycia sie brzucha:)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:42:41

Zero słodyczy, fast foodów, słodkich napoi, zamiast białego chleba, ciemny, mniej mącznych produktów, więcej warzyw i owoców, sporo nabiału, na obiad głownie pierś i warzywa, zero objadania wieczorami + 3 x 30 minut ćwiczeń w tygodniu,czasem więcej, jak był czas i tak w dwa miesiące jestem 7 kilogramów lżejsza :)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:44:02

Może zamiast stosowania specjalnych diet, zacznij jeśc zrowo, pij duz wody, herbate zieloną, jedz arbuza i produkty przyśpieszające przemianę materii, oraz oczyszczajace organizm. Do tego coedziennie cwicz min. pół godziny, np z Mel B i Tiff, najlepiej wybierz coś skocznego.
A słodycze jem, tylko nie w dużych ilościach jak kiedyś, jestem realistką i wiem, że bez nich nie wytrzymam,a nawet jeśli wytrzymam to potem rzuce sie i zjem za cały ten okres, wiec sobie stopniuje. Nie zapomnij o węglowodanach bo to one dodają energi na cały dzień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 19:46 przez truskawka_ang.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:45:14

a jak wam kochane idzie z odmawianiem słodyczy? mi ciężko jem zdrowo ale kocham słodycze fastfoodów nie jadam jedynie hamburgery z grilla domowe lub pizza tez domowa:)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:47:47

Ze słodyczami było najgorzej, ale przyjęłam filozofie, że zjedzenie np.batona da mi jedynie chwile przyjemności, ale nie wniesie nic więcej dla mojego ciała :)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:48:24

Cytat
edekzkrainykredek2
a jak wam kochane idzie z odmawianiem słodyczy? mi ciężko jem zdrowo ale kocham słodycze fastfoodów nie jadam jedynie hamburgery z grilla domowe lub pizza tez domowa:)

pizze domową jem i nie uważam, żeby jakoś specjalnie niezdrowa była, lepsza taka niż kupna.
Co do słodyczy jak wyżej pisałam, nie odmawiam sobie, zawsze troche słodkiego zjem, powiedzmy te 20% w ciągu dnia ale staram sie zapychac owocami, bo bardzo lubie truskawki czy kiwi, arbuz. Lato to zdecydowanie dobry czas.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 19:48:49

ajć twardziel z ciebie:)
tez uwielbiam wszystkie owoce:) najbardziej nie mogę już doczekać się czereśni bordowych jędrnych dużych czereśni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 19:50 przez edekzkrainykredek2.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:03:02

jeśli chodzi o słodycze to nawet się powstrzymuje ;) fast foodów nie jem, a jesli już najdzie mnie ochota to wola sama zrobić w domu ;)
kiedyś ćwiczyłam z chodakowską codziennie po 30 minut, ale nie wytrwałam ;p obecnie ważę cos ok 54 Kg. nawet wydrukowałam sobie tablice z kaloriami i chce stosowac diete 1000kcal ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 20:05 przez renataa96.

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:11:15

trzymam za Ciebie kciuki! i fakt, najważniejsza tu jest motywacja :)

ja mam problem z cellulitem, w wieku 21 lat mam ogromny na udach, strach pomyśleć co będzie później :P zaczynam od wypicia co najmniej litra wody dziennie i masaży wieczorem, na pewno nie zaszkodzi, oby pomogło!

na jakikolwiek sposób schudnięcia się zdecydujesz pamiętaj o uzupełnianiu płynów!

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:19:11

celulit kto go nie ma jestem dość szczupła ważę ok 48kg chude nogi i celulit na nogach i dupsku no ale nic pozostaje zwalczanie:)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:22:21

Skoro nie możesz utrzymać diety (z resztą tak jak ja) to ćwicz, nie ma cudów. Jakoś trzeba się pomęczyć, z czasem będzie łatwiej ;)

zweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:23:46

Kup sobie odżywkę w postaci spalaczu tłuszczu, jedz regularni, pij duzo wody zeby przyspieszyć metabolizm i ruszaj conajmniej 40 minut dziennie.

jesli zrobisz to wszystko i bedziesz wsuwać spalacz tłuszczu to od 4 - 9 kg w miesiąc zrzucisz ;)

jak szybko schudnąć?

12 maj 2014 - 20:24:40

dukan !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cellasene Gold - tabletki na cellulit