Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na RELAKS

12 maj 2014 - 17:55:23

Witajcie :)
umieszczam wątek w dziale Boskie Ciało - gdyż nigdzie nie ma Boski Umysł :p jakby co proszę o przeniesienie

Otóż moje życie ostatnio stało się bardzo stresujące, mój dzień zaczyna się o 6 a kończy o 22
Między 22 a 23 z reguły mam chwile dla siebie - kąpiel, film itp... A tak to cały dzień w biegu jestem.
Chce trochę moje ciało i duszę zrelaksować - jakie macie sposoby na relaksacje - nie tylko te kosmetyczne zabiegi, ale ogólnie co Was odpręża, dzięki czemu czujecie się zrelaksowane ?

Pomóżcie, gdyż poszukuje sposobów na relaks - ostatnio mam ich mało - rozważam wybranie się do psychologa :/ czego jednak nie chciałabym ...

Sposoby na RELAKS

12 maj 2014 - 18:07:44

Dlaczego nie chciałabyś iść do psychologa?

Mnie najbardziej relaksuje gotowanie, a potem jedzenie tego, co ugotowałam, spacer w nocy, ćwiczenia, leżenie ze słuchawkami na uszach i drapanie po plecach ;)

Sposoby na RELAKS

12 maj 2014 - 18:17:03

Mnie najbardziej odstresowuje przytulanie sie do chłopa w łóżku pod kołdrą, dosłownie wyparowuje ze mnie wszystko co złe i ładują mi się akumulatory;) albo kładę sie z wciągającą książką i wyłączam umysł. Ostatnio pijam melisę wieczorami żeby się wyciszyć przed snem.

Sposoby na RELAKS

12 maj 2014 - 18:25:39

Cytat
ilayla
Dlaczego nie chciałabyś iść do psychologa?

Mnie najbardziej relaksuje gotowanie, a potem jedzenie tego, co ugotowałam, spacer w nocy, ćwiczenia, leżenie ze słuchawkami na uszach i drapanie po plecach ;)

Nie wiem czego sie spodziewac po psychologu...
Wiele razy partnerowi mówilam, ze nie radze sobie, ze chodze zdenerwowana bez powodu, czesto czuje uczucie niepokoju - mój partner nie reaguje i jakos specjalnie nie chce ze mna o tym rozwiawiac. A ja chce z nim porozmawiać.
Raz mialam duzy kryzys - pracowalam od 8 do polnocy - gonily mnie terminy ... zaczely mna targac takie emocje, ze zaczelam w swoim biurze rzucac wszystkim i krzyczec - mój facet byl zły ze tak sie zachowuje i poszedl spac.

Chce narazie jakoś poradzić sobie sama...
Dużo trenuje, jednak zauważyłam że trening rozładowuje mnie tylko na chwile. A trenuje naprawde wyczerpująco.
Cytat
Zuosnica
Mnie najbardziej odstresowuje przytulanie sie do chłopa w łóżku pod kołdrą, dosłownie wyparowuje ze mnie wszystko co złe i ładują mi się akumulatory;) albo kładę sie z wciągającą książką i wyłączam umysł. Ostatnio pijam melisę wieczorami żeby się wyciszyć przed snem.

chyba zaczne pić melise też - mam dość niespokojny sen - co godzine potrafie sie wybudzać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 18:26 przez lena-222.

Sposoby na RELAKS

12 maj 2014 - 18:42:20

Cytat
Zuosnica
Mnie najbardziej odstresowuje przytulanie sie do chłopa w łóżku pod kołdrą, dosłownie wyparowuje ze mnie wszystko co złe i ładują mi się akumulatory;) albo kładę sie z wciągającą książką i wyłączam umysł. Ostatnio pijam melisę wieczorami żeby się wyciszyć przed snem.

mam dokładnie tak samo...jak tylko wtulę się w ramię mojego mężulka - od razu mi wszystko przechodzi i czuję się zrelaksowana...a jak jeszcze on do tego posmyra po plecach mmmm bezcenne :)

Sposoby na RELAKS

12 maj 2014 - 18:50:39

lena-222 a jak długo radzisz sobie tak już sama? bo z tego co opisujesz to odnoszę wrażenie, że sobie nie radzisz.

Facet może Cię wspierać, ale nie jest specjalistą, pomoc też ma swoje granice.

A relaks po ciężkim dniu to co innego niż radzenie sobie ze złością, furią, strachem czy czymkolwiek innym.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Sposoby na RELAKS

11 sie 2020 - 12:36:44

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-11 12:37 przez isra.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na RELAKS

31 sie 2020 - 13:09:18

Ja korzystam ze zmysłów słuchu i wzroku ;) Relaksuję się przy dobrej muzyce, ciekawej książce, ale też podczas zabawy z dziećmi i uprawiając sport ;) Biegam i pracuję nad sobą na siłowni (uczy to dużego samozaparcia i dyscypliny, przy czym pomaga się skupić i odprężyć). Zawsze dzieli nas tylko krok od lepszego siebie!

Sposoby na RELAKS

24 wrz 2020 - 12:32:18

mi w całkowitym zrelaksowaniu pomaga kąpiel i zabiegi pielegnacyjne. pomysł na taki domowy rytuał spa zaczerpnęłam z tego artykułu: https://rycynowy.pl/chwila-dla-siebie-nie-tylko-w-dzien-kobiet/ i nie ukrywam, że raz na dwa tygodnie funduje sobie taką przyjemność dla ciała.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Sposoby na RELAKS

26 lut 2021 - 11:46:05

Dla mnie nie ma lepszego sposobu na relaks, niż odpoczynek na świeżym powietrzu z książką w ręce. Właśnie szukam wygodnego leżaka, żeby móc odpoczywać na tarasie w ciepłe dni. Co wybrałybyście na moim miejscu leżankę, leżak czy hamak? Znalazłam fajny artykuł na ten temat https://www.meblobranie.pl/porady/lezak-czy-lezanka-a-moze-hamak-co-wybrac-do-ogrodowej-strefy-relaksu/ , ale w dalszym ciągu mam trochę wątpliwości.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na RELAKS

14 mar 2021 - 20:34:41

ja kupiłam sobie matę masującą Medivon. Wieczorami siadam włączam ją i się relaksuje. Fajna sprawa. Można regulować mocą masażu. Czasami do masażu dorzucam winko i jest mega git :)

Sposoby na RELAKS

26 mar 2021 - 22:14:54

Zabieg spa wygląda na super przeżycie! Koniecznie musze to ogarnąć w https://weronikalendel.nakiedy.pl/

Sposoby na RELAKS

04 lip 2021 - 23:43:55

Aby umilić sobie choć trochę życie możesz zaoszczędzić na filmach dzięki https://www.ogladaj.to/ darmowe filmy i seriale super sprawa

Sposoby na RELAKS

27 sie 2021 - 20:06:02

Chyba najlepszym sposobem na relaks jest poprostu dobry film czy serial. https://www.ogladaj.to/ Znajdziecie tam naprawde sporo ciekawych ekranizacji. A co najlepsze zupełnie za damo!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-27 20:06 przez allul.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na RELAKS

24 sty 2022 - 13:01:48

Dla mnie najlepszym sposobem na relaks jest po prostu udanie się do SPA czy do saunarium, gdzie potem człowiek jest bardzo odprężony. Potem tylko do domu, leżeć, pachnieć i do tego jakiś dobry film. Na Netflixie teraz też jest dobra promocja https://konta.tv/index.php/product/115

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak szybko schudnąć?