Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

29 minut temu

dieta organizacja

43 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No wlasnie jak w temacie :)

witam, ja ćwiczę, jak tylko jestem w Polsce to codziennie razem z psem szybko maszeruję(8km dziennie)i od tego zaczynałam moje odchudzanie, i pomogło, oczywiście nie tylko marsz ale dieta MŻ i inne ćwiczenia

A na brzuszek też podziała? :) No i własnie doeta mż czyli moge wszystko tylko mniej?Bardzo proszę o jakieś porady :)

Ogólnie jak masz dużą nadwagę to marsz, picie dużej ilości wody oraz dieta MŻ pomoże po miesiącu,ale to muszą być KILOMETRY. Jeśli jesteś w miarę szczupłą osobą to maszerowanie możesz dodać sobie tylko do stylu życia, bez porządnego cardio nie zgubi się brzucha.

tzn ja powiem jak bylo w mojej sytuacji:dieta MŻ bez kolacji i tlustego jedzenia,zero słodyczy, do tego dochodził szybki marsz, stepper, basen, w sezonie rolki i rower i z rozm L zrobilo się S a nawet XS, uda wyszczuplały, oponka zniknęla, dodatkowo stosuje bańkę chińską z której efektów jestem zadowolona

Mam 171 cm i waże 68 :) Chce zrzucic 10 kg.A jeśli chodzi o diete..To właśnie np odrzuce cucu smazone i napoje gazowane a np biały chleb mogę zjeść?Nie mogą sb za bardzo pozwolić na dietę bo jeszcze nie pracuje..No i zazwyczaj muszę jeścć to co mama ugotuje..A szybki marsz robie w godzine i 20 minut :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na RELAKS