Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 21:55:42

Planuję kupić krem do depilacji, ponieważ gdy używam zwykłej maszynki robią mi się czerwone krostki na nogach. Czytam o nich ostatnio dużo, zastanawiam się czy są skuteczne. Czy któraś z Was tego używała? Jest tego jakiś efekt i w ogóle w miarę długotrwały? Słyszałam, że kremy do depilacji depilują tak samo jak maszynki do golenia, czyli efekt jest widoczny na około 2 dni. Proszę wypowiedzcie się

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:01:24

Ja używam, ale na małe partie ciała. Efekt taki jak po maszynce.

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:02:57

niestety wszystko zależy od włosa, jeśli włosek jest delikatny to po kremie widać efekt ( czasem w lato smaruje sobię delikatny meszek na brzuchu, znika wszystko bardzo ładnie i szybko ) ale na włosy na nogach, gdzie mam grubsze wogóle sobie nie poradził, mimo tego że go nawet trzymałam z 40 min.
Chodzę na laser, niestety żadna depilacja inna u mnie nie wchodzi w grę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 22:04 przez kara2606.

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:03:08

Mi kosmetyczka polecała krem z Bielendy ;) używałam i fajny, nie podrażnia skóry odrastające włosy zauważyłam po tygodniu dodam że stosowałam krem po depilacji i włosy były słabe i cieknę z natury są jasne włosy więc nie musiałam tak szybko powtarzać zabiegu bo były słabo widoczne a nogi dalej miękkie.

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:07:42

Kurcze, nie pocieszyłyśście mnie xd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 22:08 przez Lithium94.

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:12:15

Mi zostały z Bielendy te laser, nawet dobre. W sumie najlepsze kremy, jakie miałam, ale jednak wolę depilator :) Mogę oddać za koszty wysyłki. Napisz na priv :)

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:15:12

Ja używam pasty cukrowej :) polecam

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:18:04

Powiem Ci tak, ja używam kremów do depilacji głównie eveline (moim zdaniem najlepsze) ale tylko do okolic bikini. Moim zdaniem tego typu kremy nie nadają sie na nogi począwszy od tego, że jedna typka byłaby max na dwie depilacje a kończąc, że efekt nie byłby długotrwały oraz taka depilacja jest pracochłonna..

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:20:28

Cytat
Snuuff
Ja używam pasty cukrowej :) polecam

Właśnie co do pasty. Pastę próbowałam sama zrobić..Niestety mało której dziewczynie wychodzi ona odpowiednia za pierwszym razem..Ja spaliłam garnek. Robisz ją sama?

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:25:23

Tak robię sama, na malutkim ogniu, ciągle mieszam, gdy tylko się zarumieni piana wyłączam. Kilka razy spaliłam, bo za szybko chciałam zrobić.
W sumie najtrudniejsze jest jej użycie.

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:28:22

Czemu? Wyrywasz używając "pasków od jeansów" jak to doradzają czy czegoś innego? Jaką musi mieć konsystencję? Jak ja zrobiłam to wyszedł karmel ! oO
Ale się nie poddam, chcę dalej spróbować ją zrobić i jest to dość bolesne?

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:32:56

Ja w rękach formuję i właśnie jest problem z odpowiednią temperaturą. Pasta cukrowa=karmel :).
Mniej niż depilator, w sumie znośny ból, a ja używam do najwrażliwszych miejsc.

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:35:19

Efekt trwa dłużej?

Kremy do depilacji

29 kwi 2014 - 22:40:36

No pewnie, wyrywa z cebulkami i 2 tygodnie nawet mam spokój, czasami trzeba poprawić kilka włosków pęsetą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na b.wysuszone stopy?