Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów

19 lut 2015 - 19:47:51

Cytat
katrina1995
a ja odradzam tego badziewia , w ogóle nie polecam tego dziewczyny !!! kupiłam sobie wydałam ok 60 zł i nic . Nie mam nie wiadomo jakich żółtych zębów , chciałam je troszeczkę wybielić po prostu o dwa odcienie może.. ale ten produkt to porażka, gdyż nic nie daje zero efektów ;)

dokładnie, ja kupiłam to samo ale Blanx i nic nie warte, polecam paski blendamed super, zęby jak perełki :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Wybielanie zębów

24 lut 2015 - 07:47:47

Żadna metoda na szybko, sens ma jedynie systematyczne zmienianie przyzwyczajeń i podejścia, to jedyna dobra metoda. Wszelkie inne to tak na prawdę jedna wielka strata czasu, więc po co?

Wybielanie zębów

24 lut 2015 - 08:28:29

Ja kiedyś używałam pasków blenda i super wybieliły. Niestety teraz jest problem z dostępnością.Stara wersja białej perły także dawała super efekt. Te wszystkie pasty wybielające jak właśnie blanx, czy biała perła u mnie się nie sprawdzaja ;/.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów

25 lut 2015 - 19:11:48

Zęby najlepiej wybielić w profesjonalnym salonie dentystycznym np. tutaj [Moderacja - nieopłacona reklama] Z tego co wiem od października używają lampy Beyond Dent która jest bardzo silna i ładnie wybiela zęby. W paski wybielające czy pasty jakoś nie wierzę bo efekt po nich jest marny i ścierają szkliwo:/ Lepiej zapłacić trochę więcej i mieć ładne, zdrowe zęby niż eksperymentować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:42 przez moderator.

Wybielanie zębów

03 mar 2015 - 18:18:02

Ostrzegam przed paskami Bright White New na Allegro- wprawdzie kuszą niską ceną ale na opakowaniu i ulotce brak informacji o podmiocie odpowiedzialnym za produkt, brak kraju pochodzenia, kodu kreskowego i przede wszystkim składu...wiec nie wiesz co wkladasz do ust i co wchlania sie przez blony sluzowe. Paski bardzo podejrzanie i brzydko pachną- na pewno nie jest to typowy zapach nadtlenku wodoru. Znak CE na opakowaniu nie oznacza pewnie nic innego niz "China Export".

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Wybielanie zębów

17 mar 2015 - 14:45:10

Ja zawsze powtarzam, że lepiej na początku udać się do specjalisty i zapytać czy warto, czy to jest bezpieczne itd. Owszem, kiedyś sama chciałam spróbować tych wszystkich pasków itd, ale stwierdziłam, że udam się do dentysty :) Tam wybieliłam zęby metodą Zoom i do tej pory jestem zadowolona :). W sumie miałam też problem ze znalezieniem dentysty bo w Warszawie jest ich mnóstwo, ale została mi polecona Klinika Odent więc znalazłam najbliższą lokalizację: moderacja-link i zaryzykowałam :) Koniec końców bardzo dobrze zrobiłam, zapewne do tej pory bym wydawała pieniądze na pasty, które nic nie dają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:35 przez moderator.

Wybielanie zębów

26 mar 2015 - 15:23:32

najlepsze i naturalne (a to ważne) efekty daje Oil Pulling, czyli płukanie buzi naturalnym NIERATYFIKOWANYM olejem kokosowym. Poczytajcie sobie o tym w Internecie, jest pełno informacji. Sprzyja detoksykacji organizmu i oczyszcza, plus wybiela zęby.

od siebie dodam, że kuracja nie jest najprzyjemniejsza (mi się chciało wymiotować przy każdym płukaniu) ale efekty są rewelacyjne :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów

05 maj 2015 - 11:54:57

Dla mnie najlepszą pastą do zębów jest iney. Świetnie wybiela a przy tym dba o nasze dziąsła i szkliwo. Kosztuje ok 60 zł na atosmm.com.pl ale warto! Efekty są widoczne już po kilku dniach stosowania.

Wybielanie zębów

30 wrz 2015 - 17:15:10

Wiadomo, że efekt wybielania nie utrzyma się przez 15 lat, ale jeżeli jest zrobiony przed dobrego specjalistę może utrzymywać się przez naprawde spory okres czasu. Osobiście, kilka miesięcy temu miałam wybielane zęby w Neo Dentica u dr Macieja Czerniaka. Efekt po samym zabiegu był naprawde spektakularny, z biegiem czasu trochę osłabł (ale to tez moja wina- pije naprawde duzo kawy), ale i tak zęby nadal prezentują się o niebo lepiej niż przed wybielaniem, wiec suma summarum było warto :)

Wybielanie zębów

15 paź 2015 - 06:04:06

ja chcialam wybielac zeby ale nie mam kasy poki co

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów

04 gru 2015 - 22:13:39

Ja wybieliłam swoje zęby bezpiecznie dzięki zastosowaniu Metody Martuni,a efekt jest świetny :)

Wybielanie zębów

27 sty 2016 - 14:39:09

Cześć. Długo zastanawiałam się nad tym czy wybrać się na wybielanie. Dużo się słyszy o tego typu zabiegach. Zdecydowałam się pójść do gabinetu Perli Smile moderacja-link Pani okazała się miła i uprzejma, wytłumaczyła na czym będzie polegać całe wybielanie zębów. Zabieg nie trwał długo, a efekt był rewelacyjny. Jestem bardzo zadowolona ze swego nowego uśmiecha. Uśmiecham się teraz częściej bo jak tu się nie chwalić takimi pięknymi ząbkami. Polecam serdecznie wszystkim i nie ma się czego bać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Wybielanie zębów

01 lut 2016 - 12:27:56

a ja się nie zgodzę, da się na szybko tzn. w 3- 3 godziny. Tylko trzeba się wybrać do gabinetu. Ja byłam na wybielaniu metodą Prevdent w Galerii Uśmiechu i jestem zachwycona. Bardzo fajna metoda i bezpieczna dla zębów, nie tylko wybiela, ale też zmniejsza nadwrażliwość. Bardzo jestem zadowolona i teraz dużo częściej się uśmiecham.

Wybielanie zębów

30 maj 2016 - 14:14:45

Do gabinetu trzeba się wybierać co 2 lata na piaskowanie, a do wybielania polecam nakładki iwhite :) Dużo tańsze od wybielania u dentysty i w przeciwieństwie do niego nie powoduje nadwrażliwości, a zęby bielsze o pare odcieni :)

Wybielanie zębów

30 cze 2016 - 19:49:46

Wybielanie zębów? Najlepiej u dentysty, bo to gwarancja bezpieczeństwa. Tylko stomatolog może dostosować metodę wybielania do oczekiwań pacjenta i stanu jego uzębienia – by nie zrobić krzywdy zębom i dziąsłom. Najpopularniejszymi metodami wybielania zębów są:

- nakładkowa: do wykonanej indywidualnie dla pacjenta nakładki wprowadza się żel wybielający. Ta metoda daje pacjentowi dużą swobodę, gdyż nie odbywa się w gabinecie. Zęby można wybielać w domu czy w pracy. Stężenie żelu dobiera stomatolog, aby było jak najbardziej optymalne. Wybielanie trwa od kilku do kilkunastu dni, przez kilka godzin na dobę.

- lampą Beyond®: ta metoda odbywa się już w gabinecie. Żel wybielający, w skład którego wchodzi nadtlenek wodoru, aktywowany jest za pomocą akceleratora lampy. Żel zawiera też substancje zmniejszające nadwrażliwość zębów. Pojedynczy zabieg trwa kilkanaście minut. Często jeden zabieg jest wystarczający do uzyskania pożądanej barwy zębów.

Niezależnie od zastosowanej metody wybielania, zęby należy oczyścić u dentysty z kamienia i osadu. Wypełnienia, licówki, mosty i korony nie ulegają rozjaśnieniu. Podczas wybielania i jakiś czas po nim warto stosować „białą dietę”, która nie zawiera produktów mogących zabarwić zęby.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator.