Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kriolipoliza

15 mar 2014 - 12:13:45

Mam wielką prośbę do dziewczyn z Warszawy, a więc interesowałam się zabiegiem kriolipolizy i teraz narzeczony zrobił mi prezen na dzień kobiett i wykupił na grouponie pakiet zabiegów w salonie Skin Like Silk na Obżeżnej1a no i oczywiscie bardzo się ucieszyłam ale jak zaczełam czytac opinie to się przeraziłam bo dużo jest negatywnych wpisów na temat tego gabinetu,znajduja się też pozytywne no ale nie wiadomo w co wierzyc. Pytam Was i prosze z całego serca może któras z Was byla/zna kogos kto byl i korzystal z uslug tego gabinetu i przedstawi mi obiektywna opinie,naprawde bardzo prosze:)
Wiadomo, że jak juz wydawac pieniadze to,zeby byly efekty a jeszcze mam 3 dni na zwrócenie tego kuponu(10 dni od daty zakupu mozna dokonac zwrotu) i nie wiem co robic,czy iśc czy dokonac zwrotu i szukac innego gabinetu. Bardzo ale to bardzo prosze o pomoc i opinie i z góy dziękuję za każda poradę:)

kriolipoliza

15 mar 2014 - 12:23:11

nie znam sie, nigdy nie korzystalam z tego typu zabiegow ale jesli masz mozliwosc zwrotu to ja bym tak zrobila. Balabym sie sprawdzic dany salon na wlasnej skorze. No ale moze ktos kto korzystal z tego sie znajdzie i rozwieje watpliwosci.

Wiekszosc wypowiedzi byla negatywna nt. tego salonu?

kriolipoliza

15 mar 2014 - 12:27:24

Może i nie byłam akurat w tym salonie ale zainteresował mnie sam zabieg. Słyszałam ,że nie stwierdzono jasno czy ciało rzeczywiście w naturalny sposób pozbędzie się wszystkich zamrożonych komórek. Nie ma jeszcze żadnych badań udowadniających, co dokładnie dzieje się z komórkami tłuszczowymi po zabiegu i czy ciało pozbywa się ich wszystkich? Lekarzy interesuje też to, czy metabolizm każdego z pacjentów poddających się kriolipolizie poradzi sobie z całkowitym pozbyciem się obumarłych komórek tłuszczowych? W przypadku, kiedy podczas zabiegu zamrożono zbyt dużo komórek tłuszczowych może okazać się, że ich pozbycie się z ciała będzie dużym obciążeniem dla wątroby.
Samo to daje do myślenia czy warto ryzykować. Każda chce być piękna ale przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. A jeśli dodatkowo obawiasz się zabiegu w tym konkretnym salonie to może warto taką decyzję przemyśleć jeszcze raz na spokojnie ;) Pospiech jest najgorszym doradcą kobiety ;)

kriolipoliza

15 mar 2014 - 12:36:18

Cytat
zambezi
nie znam sie, nigdy nie korzystalam z tego typu zabiegow ale jesli masz mozliwosc zwrotu to ja bym tak zrobila. Balabym sie sprawdzic dany salon na wlasnej skorze. No ale moze ktos kto korzystal z tego sie znajdzie i rozwieje watpliwosci.

Wiekszosc wypowiedzi byla negatywna nt. tego salonu?


Zależy od forum,ale ogólnie jest bardzo dużo negatywnych opini no i nie powiem przeraziło mnie to,a że więkoszośc opini jest z 2012 czy 2013 roku to chciałam się upewnic czy to prawda i nadal jest tam nieciekawie, bo jeszcze mam możliwośc zwrotu. Narzeczony zrobił mi taki prezent,a że sprawdził tylko ich stronę internetową, która wygląda ok to kupił kupon.Dopiero jak z ciekawości zaczełam sobie czytac o tym gabinecie to się niemiło rozaczarowałam i teraz mam mętlik w głowie.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

kriolipoliza

09 cze 2014 - 10:45:34

Ja Słyszałam że robią Kriolipolizę w Łodzi na ul Piotrkowskiej 182 w BIO SALON i że jest wszystko ok, nie ma co się bać. Wie ktoś gdzie jeszcze w Łodzi robią Kriolipolize?

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

kriolipoliza

22 gru 2014 - 22:38:43

ja myślę że kriolipoliza to fajna sprawa ale tylko pod okiem osób, które się na tym znają a nie panienek które bawią się w kosmetyczki. Tak jak mówi koleżanka wyżej to nie jest tak że nagle tłuszczyk wyleci ci nosem, tylko organizm musi się tego pozbyć. Wazne jest bezpieczenstwo klienta przede wszystkim. Ja sama zastanawiam się nad tym zabiegiem tutaj http://www.vicihair.pl/#!vici-clinic-i-kriolipoliza/c1qvw jak bym się zdecydowała to podzielę się z wami opinią :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

kriolipoliza

04 lut 2015 - 19:48:59

Ja zdecydowałam się na kriolipolizę w gabinecie w Warszawie, zauważyłam, że pracują na sprzęcie firmy IfaPro, tutaj tez tak jest napisane coolshaping.pl - jestem spokojna, bo podobno to jedna z najlepszych firm ze sprzętem kosmetycznym.

kriolipoliza

04 lut 2015 - 20:37:45

Cytat
Danusia01
Ja zdecydowałam się na kriolipolizę w gabinecie w Warszawie, zauważyłam, że pracują na sprzęcie firmy IfaPro, tutaj tez tak jest napisane coolshaping.pl - jestem spokojna, bo podobno to jedna z najlepszych firm ze sprzętem kosmetycznym.

idealna reklama. Nie, nikt się nie zorientował.

Na szafie teraz więcej reklam niż normalnych postów. Administracja się stara jak nigdy, użytkowniczki uciekają, a przychodzą nowe - takie dla 2-3 postów reklamowych.

kriolipoliza

13 mar 2015 - 13:51:55

Ja jestem zadowolona z efektów po Kriolipolizie, robiłam ją w salonie Piękne Ciało w Opolu i widzę dużo pozytywów, salonu jako takiego też, bo to fajne i czyściutkie miejsce, panie tez naprawdę sympatyczne i fachowe, widać, że znają się na tym, co robią. Robiłam też zabieg na cellulit i ujędrnienie - Velashape. Też widać po nim efekty.
A tak to wygląda:)





niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

kriolipoliza

15 mar 2015 - 07:02:59

Nie miałam jeszcze do czynienia z Velashape, natomiast kriolipoliza w http://salonpieknecialo.pl/dała u mnie bardzo fajne efekty. Po pierwszej wizycie w ciągu 2 tygodnia zgubiłam 2 cm w obwodzie pasa, po kolejnej następne 3. Skóra po tym zabiegu jest znacznie delikatniejsza i jędrniejsza, a salon faktycznie bardzo czysty. W połączeniu z odpowiednią aktywnością fizyczną, kriolipoliza daje świetne efekty.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

kriolipoliza

02 maj 2015 - 17:28:03

Tez słyszałam sporo dobrego o kriolipolizie. Nawet widziałam że wykonują tutaj http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw takie własnie zabiegi. Sama zastanawiam sie nad tym czy nie skorzystać.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

kriolipoliza

05 paź 2015 - 13:09:16

Kriolipoliza jest nieinwazyjną alternatywą dla takich zabiegów jak liposukcja, ponieważ nie wymaga prawie żadnego okresu rekonwalescencji, więcej na <moderacja>spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-28 22:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

kriolipoliza

19 paź 2015 - 16:44:26

Zrobiłam trzy zabiegi kriolipolizy w salonie Vici w Krakowie. Dzięki nim straciłam już trzy kilo. Zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie są drogie - poza tym warto skorzystać z voucherów zniżkowych ze strony internetowej salonu Vici :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kremy do twarzy z apteki