Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej , ja miałam straszny trądzik , moja kumpela poleciła mi krem AKNEA . Już po paru dniach było widać różnicę. Po 3 miesiącach było rewelacyjnie. Zamieszczam zdjęcia : przed i po :) Moja siostra też borykała się z trądzikiem ,teraz już nie ma z tym problemu :) Jak by co link do kremu.
http://konopnysklep.com.pl/pielegnacja-specjalistyczna/60-aknea-krem-przeciwtradzikowy.html





Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-17 01:39 przez gogo21.

mi na krosty pomógł żel alaclarin, ale nie tylko duża była też moja zasługa, bo musiałam się zawziąć i być bardzo systematyczna. Najwazniejsze jest dobre nawilżenie, nie można przesuszać skóry, uważam, ze źle to wpływa na cerę bynajmniej u mnie. Nie wolno też wyciskac,a le to już chyba kazdy słyszał i wie bardzo dobrze.

Maść Benzacne, jak dla mnie niezawodna serce

Maseczka z drożdży spożywczych mnie pomaga:)

zielona glinka! wrecz pochłania bakterie i nadmierne sebum :)

Retin A - właśnie zaczyna się powolutku sezon na to. Można bezpiecznie smarowac tym twarz. Zmagałam się z trądzikiem od podstawówki a mam juz 26 lat. i dopiero rok temu zobaczyłam swoją cere w tak wspaniałym stanie. Wyskakiwały mi wielkie gule. w ogóle miałam nieźle zawaloną gębę :)
Poczytaj w necie o retin a - ja w tym roku robię powtórkę. wygładziło mi dość spore "doliny" na twarzy po trądziku no i cera jest wreszcie jednolita i gładka.
dla mnie to cudo.
Jedyny ratunek.

Ja jakoś rok temu myślałam, ze już nic nie pomoże mojej twarzy! Nagle z dnia na dzień zaczęły wyskakiwać mi na całym czole straszne pryszcze... poszłam do dermatologa i przepisał mi Epiduo (zbawienie!!!!) i antybiotyk Unidox. Teraz juz jest wszystko ok i od czasu do czasu używam Skinorenu, ktory nie jest na receptę. Proponuję też zrezygnować z mleka i słodyczy na jakiś czas - u mnie trochę pomogło

Witam . Mam ten sam problem i na to uzywam spirytusu salicynowego ;) pomaga ;)

Na wypryski najlepsza jest dieta oczyszczajaca lub po prostu permanentny zdrowy tryb zycia. Nie ma nic na skroty i za darmo. Slyszalam, ze niektore dziewczyny placza, ze "wiele dziewczyn nie ma pryszczy, a ja mam". Rownie dobrze mozna to podsumowac stwierdzeniem - wielu ludzi ma raka, a Ty nie masz - ciesz sie. Cery i geny sa rozne, wiec jak wyjdzie nam pryszcz czasem to nie robmy tragedii.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Obserwuj po czym je dostajesz?Co jesz?Może wystarczy zmienić nawyki żywieniowe.

Dziewczyny spróbujcie kuracje od wewnatrz tzn. Świeżo wyciskany sok z marchwi + jabłko + pomarancze + kiwi działają CUDA!

owszem i kuracja od wewnątrz i z zewnątrz jest potrzebna także dobra dieta bez ostrych rzeczy a ta nie za dużo słodkich ,jak i wizyta u kosmetyczki tak samo pielęgnacja domowa rożne kosmetyki przetestowałam na swojej skórze ale ostatnio odkryłam firmę theo marve i jestem bardzo zadowolona i polecam innym by spróbowali cala linia acne i maja krem i tonic i maskę i peeling a także serum punktowe.



niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Mi pomogła seria z zielonej oliwki od Ziaji;)

A ja proponuję (jak już się pojawią) kostkę lodu zawinąć w chusteczkę i trzymać ile się da.
Drugi sposób to smarować cytryną.
Oba sposoby bardzo łagodząco działają i pomagają w szybkim likwidowaniu pryszczy

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Nie polecam od razu retinoidów. Sama stosowałam retinoidy na pryzcze i nie każdy to toleruje. Czułam sie jak jaszczurka , tak schodziłam mi cera. Po tym długo dochodziłam do siebie. Pryszcze wyskakiwały nadal tak samo.

Za to jestem bardzo zadowolona z serum Sevolium. Jest naturalne w przeciwienstwie do większości reklamowanych środkóe na trądzik, które zawierają w sobie oleje mineralne i parafiny czyli składniki, które zapychaja i od których robi się jeszcze więcej pryszczy.

Poza tym środek dobrze nawilza, łagodzi oraz moja skóra jest o wiele po nim ładniejsza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Projekt tatuażu.