Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No i jeśli zażywasz jakikolwiek środek hormonalny, np. antykoncepcję, to również takie ekscesy w postaci pryszczy mogą być tego przyczyną.;>

Cytat
interpunkcja
No i jeśli zażywasz jakikolwiek środek hormonalny, np. antykoncepcję, to również takie ekscesy w postaci pryszczy mogą być tego przyczyną.;>

Niee, nic z tych rzeczy.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

tak, zaplacilam 35zl za 1 tubke, smaruje tylko wieczorami
unidox 10 tabletek 8zl 2 dziennie rano i wieczorem
oraz neomycin czy jakos tak- 15zl smarowac rano

wszystko trwalo miesiac i mam z bani oby na zawsze

DUAC -antybiotyk w aptece.Zero syfów. Mam jeszcze niestety ślady po pryszczach-na nie najlepsza jest PERŁA INKÓW.

Cytat
Sepulturka
tak, zaplacilam 35zl za 1 tubke, smaruje tylko wieczorami
unidox 10 tabletek 8zl 2 dziennie rano i wieczorem
oraz neomycin czy jakos tak- 15zl smarowac rano

wszystko trwalo miesiac i mam z bani oby na zawsze

Skontaktuję się z lekarzem, mam nadziję, ze też pmoże.
Dziękuję za odpowiedz. :)

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

3mam kciuki:)
używałam różnych rzeczy , łacznie z tymi wymysłami typu eucerin itd- one nie działają to tylko owierzchniowe wycieranie a to wszystko jest pod skórą w gruczołach wiec nie ma sensu wydawac kasy na kosmetyki zapobiegające tylko lepiej na konkretnego lekarza i wydac na recepte i leczyć a nie zapobiegać na chwilę :)

Na przykład poprzez dietę. Włączając do menu pewne potrawy lub unikając innych mozna wiele zmienić. Polecam artykuł: http://chabrowa-ania.pl/powiem-ci-dlaczego-masz-tradzik/

Też stosowałam maść DUAC i efekty były zadowalające, ale można ją stosować koło 2 miesięcy bo potem traci ważnosc. Nie stosuje jej juz prawie 2 tyg i znowu wychodzi mi pełno pryszczy :( nie wiem co robić . gdy stosowałam duac było ok ..a teraz znowu to samo :(

drożdże, picie ich pomaga bardzo na cerę :)
Mi pomogły :)

Mnie pomogło przejście a wegetarianizm (prawie weganizm), odstawienie słodyczy.
Twarz trądzikową trzeba mocno nawilżać, ja używam kremu z olejem awokado z Ziaji (nie za dużo, może zatykać pory!). Od zmiany diety (ponad rok) moje problemy drastycznie zmalały :D

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 8/5

Szare mydło z cynkiem - tylko nie pamiętam nazwy :(

Polecam maść TORMENTIOL :) Jestem niej zadowolona :) zapłaciłam za nią niecałe 10zł kupiłam kilka miesięcy temu i mam ją do dziś :)

Cytat
Claauudiaax3
Polecam maść TORMENTIOL :) Jestem niej zadowolona :) zapłaciłam za nią niecałe 10zł kupiłam kilka miesięcy temu i mam ją do dziś :)

Trzeba uważać na Tormentiol i długo go nie stosować, bo jest toksyczny.
Byłabym bardzo bogata gdyby apteki i drogerie oddały mi pieniądze za wszystkie cud-kosmetyki. Najlepiej szukać dermatologa, wiem, że można się naciąć, ale trzeba szukać. I po pierwsze dieta. Warto poczytać o odkwaszaniu organizmu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-19 14:48 przez Ryjoweczka.

Cytat
Anushka11
Ja mam płyn ode dermatologa, robione na receptę ok.8zł stosuje się jak tonic. Dałam skład już kilku koleżankom i też im pomógł, jak chcesz to odezwij się na priv to Ci wyślę :) Ja dzięki niemu od kilku lat nie mam problemów żadnych z cerą ;)

Też mam taki płyn, cena taka sama więc może to samo? Nie mam niestety składu bo gdzieś mi się zgubiła karteczka:(. Stosuje się tydzień i robi dwa tygodnie przerwy, żeby skóra się nie przyzwyczaiła. Do tej pory tylko to mi wyraźnie pomogło.
Jest jeszcze sprawa, zdrapywania/wyciskania. Jeśli ktoś tak robi to nie ma szans na wyleczenie.

glamid bez recepty w aptece zel

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PAS VIBROACTION!