Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

I znowu żółte zęby:(

18 lis 2014 - 07:49:06

Żaden lux, tylko normalna dieta, ajona, miękka szczoteczka, systematyczne mycie. Zobaczycie, że po czasie wasze zęby powrócą do idealnego zdrowia, widoczna będzie spora poprawa, ale też musicie zmienić styl życia na stałe - dopiero wtedy będzie widać efekty.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 07:56:38

Ajona pomaga, do tego systematyczność, odpowiednie podejście. Z czasem jest tylko lepiej, ale też musicie zadbać choćby o odpowiednią dietę. Inaczej po prostu się nie da - tyle.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 08:35:04

Cytat
Tasiaa04
szczerze to naprawde bardziej polecam paski;)
w paskach jest dokładnie ten sam środek, tylko w znacznie mniejszym stężeniu. Wybielałam tak zęby, byłam zadowolona z efektu, utrzymywał się około 2 lat

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 09:38:34

orbit white naprawdę działa. jak się żuje codziennie to pomaga w utrzymaniu bieli i poprawia koloryt.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 09:54:06

Wiem że się powtarzam, bo już pisałam o wybielaniu na tym forum, ale ja polecam wszystkim z całego serca paski wybielające firmy Crest. Są dostępne na All. Nie wierzyłam, że tak szybko potrafią się pojawić pierwsze efekty, ale jednak :d
Oczywiście przeciwwskazaniem dla tego typu zabiegów jest nadwrażliwość, problemy z dziąsłami, ubytki w zębach, plomby na zewnętrznej stronie zęba, albo sytuacja kiedy ktoś miał złamanego zęba i później miał go doklejonego (bo ta doklejona część jest martwa i się nam nie wybieli).

Słyszałam kilka opinii na "nie" ale później okazywało się, że laski trzymały te paski dłużej niż zalecał producent i nabawiły się nadwrażliwości - no ale to nie wina pasków tylko braku rozumu ;)

Mam znajomego który jest po stomatologii i robi żel wybielający zęby oraz indywidualnie dobrane nakładki. Cena - nakładka + żel = 250 zł. I on sam mówi, że paski są tak naprawdę tańsze i lepsze niż żel.

Co do zasady po paskach też radzę nie jeść kolorowych rzeczy. Pójście na fajkę od razu po ściągnięciu pasków i opłukaniu zębów to też nie najlepszy pomysł.

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 10:03:19

Cytat
emilkazet
Wiem że się powtarzam, bo już pisałam o wybielaniu na tym forum, ale ja polecam wszystkim z całego serca paski wybielające firmy Crest. Są dostępne na All. Nie wierzyłam, że tak szybko potrafią się pojawić pierwsze efekty, ale jednak :d
Oczywiście przeciwwskazaniem dla tego typu zabiegów jest nadwrażliwość, problemy z dziąsłami, ubytki w zębach, plomby na zewnętrznej stronie zęba, albo sytuacja kiedy ktoś miał złamanego zęba i później miał go doklejonego (bo ta doklejona część jest martwa i się nam nie wybieli).

Słyszałam kilka opinii na "nie" ale później okazywało się, że laski trzymały te paski dłużej niż zalecał producent i nabawiły się nadwrażliwości - no ale to nie wina pasków tylko braku rozumu ;)

Mam znajomego który jest po stomatologii i robi żel wybielający zęby oraz indywidualnie dobrane nakładki. Cena - nakładka + żel = 250 zł. I on sam mówi, że paski są tak naprawdę tańsze i lepsze niż żel.

Co do zasady po paskach też radzę nie jeść kolorowych rzeczy. Pójście na fajkę od razu po ściągnięciu pasków i opłukaniu zębów to też nie najlepszy pomysł.


Jakie wybrać paski wybielające?
Zastanawiam się nad kupnem pasków wybielających do zębów, na allegro są różne firmy. Jakie paski używałyście i jaki był efekt? Które polecacie?
Z góry dziękuję :)
1.Bright White ok 29zł 28 pasków,ok 19zł 14 pasków
2.PureLite HOME 55 zł Żel
3.CREST 3D WHITESTRIPS LUXE GLAMOROUS WHITE 14 SZTUK ok 72zł
4.Paski CREST Supreme 14 sztuk ok 45 zł
5.NEW Paski Crest 3D LUXE Professional Effects 20szt ok 95zł
6.Paski Wybielające Crest 3D Gentle Routine 14szt ok 45 zł
7.Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Vivid 10 sztuk ok 60 zł
8.Paski wybielające 3D Crest Advanced Vivid - 14szt 85 zł
9.Paski Wybielające Crest 3D Supreme Flexfit 14 szt 90 zł

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 10:06:30

Wszystkie z Cresta są dobre, ale te Supreme są silne, więc musisz mieć do nich naprawdę niewrażliwe zębiska :) ja używałam Crest Supreme - polecam serce

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 10:14:38

N



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-20 10:28 przez lugi15.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 10:31:08

Ja bym Ci radziła abyś wzięła sobie na razie 7-dniową kurację :)

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 11:09:02

Masz może zdjęcie przed i po wybielaniu paskami supreme?

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 14:00:59

kurcze wiesz co musiałabym poszukać, bo kiedyś robiłam. ale poczekaj z tydzień, to Ci wyślę na maila przed i po, bo właśnie dzisiaj zaczynam ponowną kurację. napisz mi swój adres e-mail na priv :)

I znowu żółte zęby:(

20 kwi 2015 - 17:59:37

to nic nie daje , tylko szkodzi szkliwu, lepiej kup normalną pastę i myj zęby oraz u dentystki raz na rok poproś o czyszczenie zębów ale nie wybielanie.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

I znowu żółte zęby:(

04 maj 2015 - 07:54:20

Mycie musi być systematyczne, dieta odpowiednia i tak zębom przywrócicie normalność. W przeciwnym wypadku na wspomnianą normalność po prostu nie ma szans, bo niby w jaki sposób ten efekt uzyskać?

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

06 maj 2015 - 15:20:27

no żeby zęby nie byly żółte to walsnie najlepiej je myć i unikać spozywania produktów , które barwią. A jak nie podoba ci sie kolor zębów to idz na wybielanie do dentysty;)

I znowu żółte zęby:(

06 maj 2015 - 15:28:03

Lepiej już zaakceptować swój naturalny kolor zębów, niż ryzykować drogie zabiegi. Niewiele jest dbających o zęby osób, które mają aż tak żółte zęby, żeby się musiały rzeczywiście tego wstydzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laserowe usuwanie owłosienia