Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

I znowu żółte zęby:(

17 lut 2014 - 21:38:51

Cytat
ulankas
Palisz? Kawa? Mocna herbata? Częste picie wina? Zastanawiałaś się nad przyczynami brzydkich zębów? Osobiście radziłabym właśnie zacząć od wyeliminowania przyczyny brzydkich zębów, a dopiero później myśleć o jakimś wybielaniu.
Nie palę, alkoholu żadnego nie piję, kawę tylko taką, gdzie prawie nie ma kawy, za to dużo mleka, a to i tak tylko średnio raz na tydzień, i to od niedawna. Herbatę pijam od dziecka, ale nie jakąś mocną, raczej "normalną". Jednak te wszystkie czynniki nie powinny mieć wpływu na to, że zęby się świetnie wybieliły, a po 5 minut wróciły do poprzedniego stanu. Oczywiście, że zastanawiałam się nad przyczynami takiego ich koloru - doszłam do wniosku, że jest to zaniedbanie z dzieciństwa (niechęć do mycia zębów, zbyt krótkie ich mycie) + genetyka. Niektórzy ludzie mają już takie zęby i tyle (zauważyłam, że szczególnie osoby rude, piegowate - ja zaliczam się do tych drugich...).
Cytat
burbony
Ja używam past wybielających i widzę dużą różnice !
No to chyba oczywiste, że od past zaczynałam - tych popularnych wybielających, jak i tych z apteki - żadna nie przyniosła widocznych rezultatów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 21:40 przez Monis19937.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

I znowu żółte zęby:(

10 mar 2014 - 08:02:52

Mam białe zęby wyłącznie je myjąc, ale nie mam żadnych używek. Z barwy jestem bardzo zadowolona, oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, ale cóż... nic mnie to nie kosztowało, a zęby mam cały czas ładne.

I znowu żółte zęby:(

10 mar 2014 - 08:19:39

To co dziewczyny radzicie na wybielanie zębów ? :)

I znowu żółte zęby:(

10 mar 2014 - 08:56:27

Ja niestety nie mam możliwości wybielenia zębów, genetycznie mam lekko żółtawą kość i każdy dentysta mówi mi że to bezsensu...dodatkowo mam sztuczną jedynkę górną a jej wiadomo nie wybielę, więc nawet gdyby udało mi się lekko dobielić wszystkie zęby to wtedy jedynka będzie się od nich znacząco różnić...na szczęście tragedii z kolorem zębów nie ma, gorzej z ich krzywością...wyrosły mi wszystkie 8ki i to nie do końca i czasem nadal próbują się przebić bo w polowie są pod siódemkami i strasznie krzywią mi zęby bo mam bardzo małą szczękę i się zwyczajnie nie mieszczą...

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

I znowu żółte zęby:(

31 mar 2014 - 07:53:08

aga masz może jakieś zdjęcie? Chciałam zobaczyć jak to wygląda - niby wiele osób mówi, a nikt nie pokazuje. Jak wygląda naturalnie żółta kość?

I znowu żółte zęby:(

31 mar 2014 - 12:48:59

Dziewczyny, zareklamowalam i uznali moja reklamacje! Kolejny zabieg, tym razem na lampie LED, mam 7 kwietnia, oby sie udalo wybielic:)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

I znowu żółte zęby:(

30 cze 2014 - 15:36:58

A ja cały czas utrzymuję odpowiednią barwę korzystając z podstawowych metod. Ajona, systematyczne mycie, to w zasadzie wszystko. Dzięki temu udało mi się diametralnie poprawić wygląd zębów, teraz są ładne i zdrowe, tak jak chciałam.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

I znowu żółte zęby:(

03 lip 2014 - 15:28:53

ja musze kupic paski na zęby moze cos mi pomoże nie mam mocno żółtych zębów no ale oczywiście chciałabym mieć jak z reklamy ale tak sie nie da bo fundusze nie pozwalaja :(

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

I znowu żółte zęby:(

09 lip 2014 - 12:03:19

Ja używam zestawu do wybielania Biała Perła i jestem bardzo zadowolona, po tygodniu było widać pierwsze efekty a dla utrzymania efektu używam pasty z tej samej firmy

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

I znowu żółte zęby:(

31 lip 2014 - 15:43:48

Jasne... bez stałych zmian w podejściu do diety nie ma nawet szans na zadowalające efekty. Zęby od razu nie zmienią się na lepsze - wymagają innej diety, innego podejścia. Dopiero wtedy będzie widać efekty jak należy.

I znowu żółte zęby:(

31 lip 2014 - 15:52:02

lepsze sa paski wybielajace z blend-a-med za 90 zl

I znowu żółte zęby:(

31 lip 2014 - 16:04:23

Coś mi się wydaje, że zrobili Cię w bambuko. Bardzo podejrzana ta cała ich 'promocja'.

I znowu żółte zęby:(

18 sie 2014 - 09:49:30

Z tego co mówisz, to wydaje mi się, że w gabinecie mają specjalne lampy - wychodzisz i zdaje Ci się, że masz białe ząbki a to zwyczajna ściema :P ale chamy :)
ps też polecam paski :) i pastę Blanx :)

Cytat
penda
Mam białe zęby wyłącznie je myjąc, ale nie mam żadnych używek. Z barwy jestem bardzo zadowolona, oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, ale cóż... nic mnie to nie kosztowało, a zęby mam cały czas ładne.
Widzisz, nie każdy ma takie szczęście....oO ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-18 09:50 przez elwirajda.

I znowu żółte zęby:(

18 sie 2014 - 10:33:45

ja byłam miesiąc temu, wybielałam lampą Beyond (po uprzednim skalingu) i też w ramach gruponu (jakiegoś tam) za kwotę 159zł. Zęby zostały rozjaśnione o kilka tonów, przez tydzień przestrzegałam diety i efekt jest. Co prawda wydaje mi się iż ściemniały o ton, może dwa od czasu zabiegu ale i tak są dużo bielsze od wersji pierwotnej. Co do skutków ubocznych- przez dwa dni cierpiałam na nadwrażliwość ale było to warte zachodu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-18 10:34 przez Messi.

I znowu żółte zęby:(

30 sie 2014 - 21:13:39

może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z wybielaniem zębów w przychodniach luxmedu? bo noszę się z zamiarem, by w końcu coś z nimi zrobić a jakoś zaufania do żeli i past wybielających nie mam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmiar biustu