Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

I znowu żółte zęby:(

31 sty 2014 - 23:44:16

Ja wybielałam zęby metoda nakładkową przez 7 dni pod rząd jakiś ponad rok temu. Zapłaciłam 1000zł. Zęby wybieliło mi o 5 tonów, co dało znaczącą różnicę a efekt utrzymuje się do dzisiaj wiec jestem bardzo zadowolona :) jeśli chodzi o Ciebie wydaje mi się, że po prostu Cię naciągnęli, Ciebie i innych. Na zdrowy rozum, jeśli coś kosztowało 700zł to jakim CUDEM opłacałoby im się nagle zrobić to za 170zł?? Co do tych 2 tyg o których Ci ta dentystka mowiła to też nie taka prawda znowu, bo fakt, że jaki będzie końcowy efekt wybielania trzeba poczekać 2 tyg ale jednak zwykle jest taki jak np w 1 albo 2 dniu wybielania i taki juz się utrzymuje. U Ciebie nie utrzymal sie nawet jednego dnia wiec nie ma sie co czarowac. Jeśli zalezy Ci na naprawdę ladnym, bialym usmiechu to polecalabym zainwestowac w nakladkowe wybielanie. Kosztuje, ale z efektow bedziesz naprawde zadowolona. Pozdrawiam :)

I znowu żółte zęby:(

31 sty 2014 - 23:51:15

Cytat
kasiadamian
Ja wybielałam zęby metoda nakładkową przez 7 dni pod rząd jakiś ponad rok temu. Zapłaciłam 1000zł. Zęby wybieliło mi o 5 tonów, co dało znaczącą różnicę a efekt utrzymuje się do dzisiaj wiec jestem bardzo zadowolona :) jeśli chodzi o Ciebie wydaje mi się, że po prostu Cię naciągnęli, Ciebie i innych. Na zdrowy rozum, jeśli coś kosztowało 700zł to jakim CUDEM opłacałoby im się nagle zrobić to za 170zł?? Co do tych 2 tyg o których Ci ta dentystka mowiła to też nie taka prawda znowu, bo fakt, że jaki będzie końcowy efekt wybielania trzeba poczekać 2 tyg ale jednak zwykle jest taki jak np w 1 albo 2 dniu wybielania i taki juz się utrzymuje. U Ciebie nie utrzymal sie nawet jednego dnia wiec nie ma sie co czarowac. Jeśli zalezy Ci na naprawdę ladnym, bialym usmiechu to polecalabym zainwestowac w nakladkowe wybielanie. Kosztuje, ale z efektow bedziesz naprawde zadowolona. Pozdrawiam :)
Niestety, na taki zabieg mnie w tej chwili nie stać. Ale skoro pisali, że efekt będzie, to nie odpuszczę im tak łatwo.

I znowu żółte zęby:(

31 sty 2014 - 23:53:30

za 169zł nie poszłabym na wybielanie zebow

I znowu żółte zęby:(

31 sty 2014 - 23:54:04

Takie wybielanie nakładkowe można chyba samemu w domu wykonać ( zdecydowanie taniej)
Kupić zestaw nakladek + żele i tyle ;)

I znowu żółte zęby:(

31 sty 2014 - 23:57:33

tytułem skrótu: niech nie piep*zą głupot bo chcą cię zrobić w balona!
jak chcesz, napisz mi na priv swój nr, oddzwonię i opowiem co i jak powinno wyglądać, za dużo tu pisania w temacie aby wszystko wyjaśnić i wypytać również Ciebie o szczegóły.
Wiem dużo o wybielaniu z racji pracy.

I znowu żółte zęby:(

31 sty 2014 - 23:58:54

nigdy nie wybielalam zębów, mam z natury bardzo żółty odcień kości, stosuję dobre pasty wybielające, niestety nic nie pomaga, może przed ślubem spróbuje wybielić. Poczekaj te 2 tygodnie i zobaczysz;)

I znowu żółte zęby:(

01 lut 2014 - 00:24:23

Cytat
oleczka089
young_girl nie tylko u dentysty . Wystarczy poszukać i można kupić w necie ;)
Możliwe :) To info mam od dentysty :) Mogłabyś napisać mi na priv nazwę tego żelu z USA? :)

I znowu żółte zęby:(

01 lut 2014 - 00:25:06

Cytat
Monis19937
Cytat
young_girl
Mi dentysta powiedział, że wybielanie lampą to tylko efekt na 1 dzień i się nie opłaca chyba, że na własny ślub na 1 wieczór.
To w takim razie dlaczego dentyści też w taki sposób wybielają zęby? I jakim prawem zapewniają, że efekt utrzyma się od 6 miesięcy do 2 lat?;/
Mój mi powiedział, że to nie utrzyma się 2 lata. Pół roku góra i dlatego nie poleca mi tego.

I znowu żółte zęby:(

01 lut 2014 - 17:44:31

Cytat
young_girl
Mój mi powiedział, że to nie utrzyma się 2 lata. Pół roku góra i dlatego nie poleca mi tego.
Eh, żeby chociaż te pół roku... A nie 5 minut;/

I znowu żółte zęby:(

01 lut 2014 - 17:51:56

Dziwne, nie zostaje nic innego jak przeczekać te 2 tygodnie...

I znowu żółte zęby:(

09 lut 2014 - 21:15:17

Ja polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Wrzucam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(



I znowu żółte zęby:(

09 lut 2014 - 21:41:41

Cytat
magdalina1512
Ja polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Wrzucam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(
Gdyby mi sie efekt utrzymal 2 miesiace, to bym nie polecala...

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

I znowu żółte zęby:(

13 lut 2014 - 07:53:19

Palisz? Kawa? Mocna herbata? Częste picie wina? Zastanawiałaś się nad przyczynami brzydkich zębów? Osobiście radziłabym właśnie zacząć od wyeliminowania przyczyny brzydkich zębów, a dopiero później myśleć o jakimś wybielaniu.

I znowu żółte zęby:(

13 lut 2014 - 08:13:35

Ja używam past wybielających i widzę dużą różnice !

I znowu żółte zęby:(

13 lut 2014 - 08:41:23

Ja polecam whitetime "milionera" Kaszubskiego ;) Jakoś mi sie wierzyć nie chciało, ale miałam troche kasy i zamówiłam. Zaczełam 3 dni temu, po godzinie (a powinno sie dluzej np. cala noc) i juz widać duuuużą roznice ;) jeszcze 3 razy i zęby będą śnieżnobiałe, a za jedyne 70zł? Podobno zle dziala na zęby, ale z moimi nic sie nie stało, nawet nie są nadwrażliwe. Na prawdę polecam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bańka chińska:)