Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 23:44:34

Cytat
lena-222
mam podobne ciało - ćwiczę na siłowni, biegam, jezdze na rowerze
staram się jeść zdrowo

Jeśli masz wkoło wiele pokus to niestety musisz nauczyć się odmawiać.
Ja mam niestety tak, że mama mojego partnera często i gęsto robi jakies desery, ciasta na śmietanie i jak sie u niej nie zje minimum 3 kawałków to marudzi, ze nam napewno nie smakuje - cieżko jest jej powiedziec NIE, a o tym, ze jestem na diecie nikomu nie mowie, bo ludzie dziwnie reaguje, zwlaszcza ona...

W pracy jeśli masz możliwość, to po prostu z tej możliwosci nie korzystaj - musisz mieć silną wolę inaczej nie schudniesz - wszystko zależy od Ciebie

Ciało samo się nie zrobi ! Powodzenia, ja też walczę - jedziemy na tym samym wózku :)
Że co???? Moja tesiowa, babcia, ciocia tak samo robią kaloryczne desery i za każdym razem namawiają do jedzenia. Ja zawsze mówię że nie jadam słodkiego bo mnie mdli potem i czasem zjem maksymalnie jeden mały kawałek. Nikt nie może nam narzucać co mamy jeść! To nasz własny wybór. I nikomu nie mówi się że jest się na diecie ale że się zdrowo odżywia.
A co do autorki - może i źle z jej figurą nie jest ale takie obżeranie się słodkościami i fast foodami na dobre jej raczej nie wyjdzie. Ja mimo iż jestem szczupła to nie jadam takich rzeczy dla własnego zdrowia...
Cytat
oleczka2112
haha większość pewnie sama tłuszczykiem nie grzeszy ale inne będzie pouczać i krytykować :> Jakoś idąc ulicą nie spotykam tyle kobiet o idealnej figurze,a na szafie to same takie haha szkoda tylko,że cyba z domu nie wychodzą zachwycać swym pięknem ;)
Nie grzeszę tłuszczykiem, mam pełno zdjęć na szafie i każdy może zobaczyć że jestem szczupła a własną opinię mogę chyba wyrazić i to nie musi od razu oznaczać że sama jestem gruba;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 23:46 przez skarbek2012.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 23:48:17

Cytat
Evans18
Ja tam widzę za małe majtki tylko.


Które, ściskają boczki i tragicznie to wygląda.

;-)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 23:49:19

Już nie chodzi o to, czy wygląda ładnie, czy brzydko. Ćwicz i odstaw tłuste rzeczy dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Odpalaj Chodakowską i jazda :D

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 23:49:25

przede wszystkim zmień majtki.... ktokolwiek to ma gram tluszczu nie wygląda dobrze w majtkach ze sznurezkami na boczkach.... taka moja dygresja....

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 23:54:31

tu dziewczyny pisza ze jest, tragedia . ja uwazam ze tragedii nie ma! owszem, brzuszek i boczki sa delikatne ,ale nie jakies nawarstwione walki! uda delikatnie mozna wzmocnic i wysmuklic cwiczeniami. no dieta napewno i rowerek stacjonarny. a i moja uwaga :0 nie zakladaj takich majtek ktore maja waskie paseczki po bokach. to dodatkowo uwydatnia kraglosci. :)

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:03:16

ładny cyc!

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:03:46

Cytat
marcowna
Wykorzystaj to, że jesteś w tak młodym wieku. Metabolizm pracuje szybko, więc łato zgubisz brzuch. Patrząc na kondycję skóry, jest dobrze, nie widzę cellulitu.

niestety jest, widac na ostatnim zdjeciu.

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:12:02

Nie wyglądasz źle :) ale jeżeli chcesz coś zmienić to rób ćwiczenia na brzuch i uda. Obowiązkowo wywal ze swojego jadłospisu te wszystkie śmieci. Silna wola przede wszystkim! :)

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:13:07

Mi się podoba. Ale majtki na sznurku nie pasują. :p Jeśli czujesz się dobrze, a waga stoi w miejscu, to nie kombinuj. Za to jeśli wolałabyś siebie szczuplejszą, albo powoli tyjesz i co jakiś czas musisz zrzucić parę kilo dla równowagi, to czas na zmiany.

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:14:38

Cytat
truskawka_ang
Cytat
marcowna
Wykorzystaj to, że jesteś w tak młodym wieku. Metabolizm pracuje szybko, więc łato zgubisz brzuch. Patrząc na kondycję skóry, jest dobrze, nie widzę cellulitu.

niestety jest, widac na ostatnim zdjeciu.
Straaaszne. Ja mam 181,5 cm wzrostu i ważę podobnie, co autorka, a też mam lekki cellulit.

Autorko, uważam, że nie wyglądasz tragicznie. Czytając to, co napisałaś, spodziewałam się naprawdę otyłej dziewczyny, a Ty jesteś po prostu pulchna. Twoja skóra wygląda na całkiem jędrną (przynajmniej na zdjęciach) i moim zdaniem, nie masz się czym zamartwiać. Natomiast powinnaś zacząć zdrowiej się odżywiać, to oczywiste (wiem, jakie to trudne... Sama prawie codziennie jem fast food'y, ale ja nie muszę martwić się o dodatkowe kilogramy, a po prostu o zdrowie). No i mogłabyś trochę poćwiczyć, żeby mieć mniejszy brzuch, ale nie doradzę Ci, jak, bo nie mam o ćwiczeniach dużego pojęcia.

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:16:36

Według mnie jesteś pulchna, wystarczy troszeczkę schudnąć! Nie musisz być mega patykiem, lecz trochę by Ci się przydało :)

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 00:22:36

Cytat
Monis19937
Cytat
truskawka_ang
Cytat
marcowna
Wykorzystaj to, że jesteś w tak młodym wieku. Metabolizm pracuje szybko, więc łato zgubisz brzuch. Patrząc na kondycję skóry, jest dobrze, nie widzę cellulitu.

niestety jest, widac na ostatnim zdjeciu.
Straaaszne. Ja mam 181,5 cm wzrostu i ważę podobnie, co autorka, a też mam lekki cellulit.

Autorko, uważam, że nie wyglądasz tragicznie. Czytając to, co napisałaś, spodziewałam się naprawdę otyłej dziewczyny, a Ty jesteś po prostu pulchna. Twoja skóra wygląda na całkiem jędrną (przynajmniej na zdjęciach) i moim zdaniem, nie masz się czym zamartwiać. Natomiast powinnaś zacząć zdrowiej się odżywiać, to oczywiste (wiem, jakie to trudne... Sama prawie codziennie jem fast food'y, ale ja nie muszę martwić się o dodatkowe kilogramy, a po prostu o zdrowie). No i mogłabyś trochę poćwiczyć, żeby mieć mniejszy brzuch, ale nie doradzę Ci, jak, bo nie mam o ćwiczeniach dużego pojęcia.

to chyba nie widziałas jedrnego ciała. Ja też mam cellulit, ale mozna go niwelowac cwiczeniami. Każda kobieta go ma, taka nasz uroda. Po prostu nie bede kłamać, że go nie ma.
i nie chodzi o złośliwość, dziewczyy w wieku 22 lat czy 20 paru powinny mieć smukłe, jędrne ciała, kondycje. A zamiast tego objadaja się fast-foodami i wmawiacie sobie ze jest ok, nie jest. Młode spłeczenstwo wyglada coraz gorzej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 00:25 przez truskawka_ang.

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 01:02:09

wyglafasz dobrze :) ale jestes opalona. a to duzzo daje :)
pare kilo jak chcesz schudnac to wcale ciezko nie bedzie , miesiac i po problemie ) ale jesli ciagle masz w glowie ze znowu zaczniesz sie opychac to moze byc ciezko...

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 01:16:56

ojej .. ogranicz się, ciało się samo nie wyrzeźbi :) ja mam 21 lat, 168cm i ok 52 kg i też lubie słodkie, ale źle się czuje jak za dużo zjem.. i źle bym się czuła w takim ciele jak Ty masz, więc juz wolałabym naprawde odpuścić te hot-dogi i słodycze i wziąć się za siebie ..

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 01:52:22

Nie przesadzajcie że jest pulchna, może chudzielec z niej nie jest ale bez przesady, wyglądasz normalnie troche brzucha zrzuć i bedzie git

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DETOCELL - EFEKTY?