Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:31:49

CZeśc dziewczyny....Mam problem z własnym ciałem. Od zawsze byłam 'pulchniutka', od małego lubiłam jeśc i do dziś dzień tak zostało. Ostatnio do tych wakacji schudłam 6 kg...z 58kg do 52 kg. Obecnie znów przytyłam bo zaczęłam dużo jeść ( nie umiem się opanować, z resztą zawsze jak chudłam to zaraz znów tyłam, może nie wracałam do tej wagi co przed odchudzaniem, no ale tyłam, bo kocham jeść). Obecnie ważę 55,8/56,5 kg, w zależności czy się najem czy też zjem mniej.
Mam 22 lata , 158cm wzrostu i podaną wyżej wagę. Od zawsze byłam taka 'rozlana', ale to chyba rodzinne, mama też ma wiotkie ciało. Kiedyś ćwiczyłam codziennie, robiłam dziennie 500 nożyc (tak to możliwe, robiłam w seriach po 100) i nic to nie pomogło, nadał miałam tzw. ' jak to nazywa mój narzeczony- kangurzą torebkę' :/ Nigdy nie rodziłam, tak mam, ale nie umiem opanowac się od jedzenia :< Co schudnę to zaraz po poł roku znów tyję ;/

Do tego u mnie domu zawsze się ' porządnie jadło', i w dodatku pracuję w sklepie, gdzie są słodycze i hot dogi, mogę jeśc ile chcę ;/ !

Jak oceniacie moje ciało ? Tylko proszę szczerze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 11:35 przez paulinkajm.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:35:58

Tragedia..
Bierz się do roboty !

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:36:15

no rzeczywiście jest pulchna ... ja mam 167wzrostu i ważę 56 kg , musisz popracować nad brzuchem i boczkami bo to najbardziej się rzuca w oczy

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:37:50

Osobiście ważę 54kg przy 160cm i mam podobny problem jak Ty - po prostu lubię jeść. Ważyłam kiedyś ponad 60, ale schudłam do 51. 3 kg wróciło, ale waga stoi.
Chcesz uelastycznić swoje ciało ? Ja skaczę na skakance. I mimo kg mam jędrne ciało. :)
Masz za dużo tu i ówdzie, ale to wszystko jest do nadrobienia. :)
Nie skupiaj się na jednym ćwiczeniu. Skakanka to dobry motyw, bo uruchamiasz wszystkie mięśnie. :)
Jak chcesz to napisz do mnie, podpowiem Ci jak straciłam kg pokaże Ci moje plany treningowe. :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:38:00

Zacznij się ruszać, a to, że pracujesz w miejscu, gdzie można jeść bez ograniczeń słodycze i hot-dogi to żadna wymówka, można nie oznacza, że trzeba korzystać do woli ;)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:39:20

a mi sie podoba ;) nie lubie chudzielcow

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:39:45

No cóż sama widzisz jak jest. Masz figurę jabłuszka bo najbardziej odkłada Ci się w górnych partiach ciała. Nie chodzi o to żebyś się wychudziła ale jednak powinnaś chyba troszkę poćwiczyć i zacząć jeść zdrowo (a nie hod dogi i słodycze) może zapisz się do dietetyka albo poczytaj na internecie o zdrowym odżywianiu. Kup sobie wagę spożywczą i odważaj porcję posiłków :) do tego rower, basen lub co tam lubisz :) Uwierz mi troszkę schudniesz a od razu figura nabierze ładnych kształtów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 11:41 przez Marteczka91.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:41:02

No niestety chyba masz nad czym pracować, ale skoro już z góry sobie mówisz, że nie schudniesz bo i tak "po pół roku opychania się na nowo będzie to samo" to chyba nic z tego odchudzania ;P Przede wszystkim ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia..poczujesz się lepiej jak poprawisz kondycję! No bo niestety jest nad czym pracować, a jeżeli źle się czujesz ze swoim ciałem to musisz się zmibilizowac, czarów nie ma.
; )

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:41:11

Jak na 22 lata to ciało wygląda -delikatnie mówiąc- źle. Musisz coś zmienić, jeśli chcesz wyglądać lepiej. Nie musisz słodyczy odstawiać kompletnie, ważne, żebyś je trochę ograniczyła. Więcej warzyw, owoców, odstaw pszenny chleb i ziemniaki. Pij czerwoną herbatę, wodę. I ruch przede wszystkim! Polecam Mel B ;) No i cierpliwości i wytrwałości ;)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:41:39

Wcale nie tragedia... Chuda nie jesteś, ale raczej kobieca. Ważne żebyś się dobrze czuła :)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:43:31

Ja tam widzę za małe majtki tylko.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:43:44

Ja myślę, że da się z tym coś zrobić, nie jest tak źle jeszcze. Rób melb najlepiej codziennie na brzuch i pośladki.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:43:56

nie jest zle tylko pocwicz nogi uda zew. i ok

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:46:34

Wykorzystaj to, że jesteś w tak młodym wieku. Metabolizm pracuje szybko, więc łato zgubisz brzuch. Patrząc na kondycję skóry, jest dobrze, nie widzę cellulitu.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:46:48

Takie szukanie dowartościowania w internecie nie jest dobrym pomysłem... tylko się dobijasz. Sama widzisz, że jesteś pulchna więc po co pytasz innych? Jeżeli źle się czujesz to zacznij ćwiczyć, a jeśli nie to zaakceptuj siebie. Po świecie nie chodzą same szczupłe kobiety...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula Hop?