Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Noworoczne odchudzanie !

02 sty 2014 - 17:36:29

Cześć Dziewczyny!
Postanowiłam, że wraz z nowym rokiem będę chciała zgubić 3kg. Przez ostatnie miesiące zrzuciłam 2 i zostały mi jeszcze 3 ale nie mogę się do tego zmotywować bo końcówka jest najgorsza zawsze (teraz waże 50,5kg a mam 166cm). znalazłam w internecie taki poradnik http://fiteria.pl/postanowienia-noworoczne-poradnik-odchudzania/ i bardzo mi się spodobał. Może macie/znacie jeszcze jakieś fajne poradniki?

ps. od razu zaznaczam, że E. Chodakowska odpada :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Noworoczne odchudzanie !

05 sty 2014 - 10:12:14

Również lubię czytać tego typu poradniki. Mnie w walce z tłuszczykiem pomógł wpis na blogu fitness Fitspire. To są mity na temat odchudzania: http://fitspire.pl/10-mitow-dotyczacych-odchudzania.html

Noworoczne odchudzanie !

05 sty 2014 - 10:16:31

Czy dobrze rozumiem, chcesz wazyc 47kg przy swoim wzroście? WOW. Bez cwiczen się nie obejdzie.

Noworoczne odchudzanie !

05 sty 2014 - 10:21:16

mysle, ze juz za malo wazysz

Noworoczne odchudzanie !

05 sty 2014 - 10:37:29

Nie wiem, jak wyglądasz, ale porównując moją wagę do Twojej (jestem tylko 3 cm wyższa), to musisz być dość chuda :P. Ale skoro jeszcze chcesz schudnąć, no to polecam ćwiczenia (Mel B jest spoko). Ja nie potrafię trzymać się diety, dlatego wolniej mi to idzie, ale idzie :D

Noworoczne odchudzanie !

25 sty 2014 - 12:11:08

Kochane, jeśli chciałbyście wypróbować dietę to mam do zaoferowania całość diety 3d chili w wersji pdf :)
Za 5 zł przesyłam na poczte całą zawartość. Sama dałam więcej, więc po co przepłacać. pozdrawiam

Noworoczne odchudzanie !

25 sty 2014 - 12:11:08

Kochane, jeśli chciałbyście wypróbować dietę to mam do zaoferowania całość diety 3d chili w wersji pdf :)
Za 5 zł przesyłam na poczte całą zawartość. Sama dałam więcej, więc po co przepłacać. pozdrawiam

Noworoczne odchudzanie !

25 sty 2014 - 13:20:59

Ja jestem z lubelskiego !! :)
Tak daleko zaszłam i znowu to samo ;( Przytyłam!! Nie wytrzymam tego ;(((
Dlaczego gdy zacznę jeść to nie mogę przestać??? Proszę pomóżcie mi !!! ;(

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Noworoczne odchudzanie !

25 sty 2014 - 17:56:31

Przy Twoim wzroście 47 kg podchodzi pod anoreksję moim zdaniem. Ale to Twoje zdrowie... Ja bym postawiła na zdrowe jedzenie i ćwiczenia siłowe:)

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Noworoczne odchudzanie !

28 sty 2014 - 12:47:32

hehe a dlaczego tak chodakowskiej nie lubicie ? za bardzo sie panoszy czy co? ja ćwiczyłam z nią ale mi się to znudziło od dziś stepuje :D i do tego ćwiczenia rozciągające i taniec :) dawno się tak dobrze nie czułam z tańcem :D

Noworoczne odchudzanie !

21 mar 2019 - 10:39:32

ja za to zasięgnęłam rady w Opiniotwórczy.pl i wziełam się do roboty. Juz widać pierwsze efekty ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO OZNACZA TEN TATUAŻ??