Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

13 minut temu

zakupy internetowe

38 minut temu

Budowa domu

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gruba?;/

14 gru 2013 - 11:13:16

No jasne, że nie jesteś gruba! .. jeśli pod spodniami, nogi są ładnie ujędrnione, to tylko się cieszyć !

gruba?;/

14 gru 2013 - 11:13:49

Jak dla mnie to wyglądasz jak zdrowa babka :) i do tego fajnie ubrana :)

gruba?;/

14 gru 2013 - 11:15:42

Masz masywne nogi i niepotrzebnie to podkreślasz strojem.

gruba?;/

14 gru 2013 - 11:19:28

Ja mam podobna budowe do ciebie i mam kompleksy, ale głównie dlatego, ze nie umiem sie odpowiednio ubrać. Ty wygladasz moim zdaniem mega sexy! Super styl i zadbany wygląd to sie liczy, a nie to czy wazysz 50 czy 70. Głowa do góry :*!!

gruba?;/

14 gru 2013 - 12:41:24

ta wypowiedź tyczy się bardziej dziewczyn nastawionych anty do "wieszakow" próbujących pozbyc się kompleksów wmawiając sobie że tylko baby z obwisłym brzuchem podobają się facetom, moim zdaniem też autorka nie wygląda źle tylko ma troche za duże uda i nie chodzi tu że ma miec szpare między nogami tak jak inne zazdrośnice piszą tylko żeby właśnie były zachowane proporcje.

gruba?;/

14 gru 2013 - 12:50:37

Mam podobną budowę tylko wydaje mi się, że górę szczuplejszą i dobrze się ze sobą czuję- co nie zmienia faktu, że nie płakałabym gdyby nogi mi schudły :P

gruba?;/

14 gru 2013 - 12:59:50

Nie jesteś gruba tylko źle ubrana. Np na powyższym zdjęciu dzielisz sobie sylwetkę na co najmniej 3 części co Cię dodatkowo poszerza.

gruba?;/

14 gru 2013 - 13:06:07

W tych spodniach twoje uda i kolana są szerokie. Myślę że jeżeli to nie złudzenie optyczne i że jeżeli źle się z tym czujesz to po prostu popracuj nad tym.

co do grubych i chudych , pierwsze we wszystkim wyglądają fatalnie , a drugie jak się rozbiorą :D

gruba?;/

14 gru 2013 - 13:14:04

No widać na zdjęciu, ze masz mesywne noogi. Nie sa to grube, brzydkie nogid... nic z tych rzeczy. Nie kazda kobieta musi miec nogi jak patyki. Jesli czujesz sie zle to pocwicz, a na pewno nogi stana sie smuklejsze. Ludzie maja rozna budowe ciala, sa osoby o drobynm szkielecie i kosciach i sa takie ktore maja grube kosci i masywniejszy szkielet. kazdy ma inna budowe ciala, nie ma 2 identycznych osob.

gruba?;/

14 gru 2013 - 13:17:58

nie jesteś gruba, ale popracuj nad udami

gruba?;/

14 gru 2013 - 21:40:31

Cytat
Evans18
Cytat
Monis19937
Czytam Wasze wypowiedzi i tak sobie myślę, że wiele z Was chce pokazać, jakie to wspaniałe nie być szczupłym i że zbędne kilogramy absolutnie Wam nie przeszkadzają. Podejrzewam, że po prostu same wmawiacie sobie, że jest ok, chociaż gdybyście mogły połknąć tabletkę, dzięki której byłybyście rozmiaru S, to byście to zrobiły;)

A może to wy sobie wmawiacie, że każdy chce mieć rozmiar 0?Poza tym cóż to za wspaniała analiza, że jak ktoś jej pisze, że wygląda ok, to sam pewnie ma nadwagę etc. Może po prostu ma takie zdanie a nie inne. Nie można? Skoro dla jednych jest "gruba" to dla innych może być ok.

Ona wcale nie musi mieć zbędnych kilogramów, ile razy to można pisać? Są szczupłe osoby, bez nadwagi które mają takie budowy - jedna będzie miała szerokie biodra, inna masywne nogi, jeszcze inna szersze ramiona niż pupę. Owszem ćwiczenia tak, ale niekoniecznie musi tracić z wagi jeżeli nie ma nadwagi.
Dlaczego piszesz 'wy'? Dlaczego wrzucasz wszystkie szczupłe osoby do jednego worka? Naprawdę uważasz, że każda szczupła czy zbyt chuda kobieta chce tak wyglądać? Ja nie twierdzę, że każdy chce wyglądać jak tzw. 'wieszak', bo to nie jest ani zdrowe, ani atrakcyjne, chociaż niestety dla wielu kobiet to wciąż wymarzona sylwetka. Natomiast uważam, że większość kobiet w naszym społeczeństwie dąży do szczupłej sylwetki (nie wychudzonej, a szczupłej), bo taka jest moda. I nigdzie nie napisałam, że jeżeli ktoś pisze, że autorka wygląda ok, to sam ma nadwagę, ale pisanie Jej, że jest szczupła albo nawet chuda to przesada i mam wrażenie, że wiele dziewczyn pisze tak albo, żeby autorce 'słodzić', albo, żeby się dowartościować. Podkreślam, że nie wiem, czy ma nadwagę, bo na zdjęciu widoczne są głównie Jej nogi, ale na pewno ma masywne nogi i uda, a zaprzeczanie temu to jak mówienie, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Co nie zmienia faktu, że autorka dla wielu facetów może być atrakcyjną kobietą. Mam koleżankę, która od pasa w górę jest szczupła, za to ma szerokie biodra i masywne nogi. Ma figurę gruszki, ale podoba się np. mojemu facetowi. Ale ma masywny dół sylwetki i taka jest prawda. To chore, że wiele dziewczyn rzuca się na te, które napisały to autorce.

gruba?;/

14 gru 2013 - 21:46:12

Cytat
klaudiii_6
Nie jesteś gruba. Masz masywne nogi ale nad tym można popracować :)

gruba?;/

14 gru 2013 - 21:50:39

Cytat
Monis19937
Cytat
Evans18
Cytat
Monis19937
Czytam Wasze wypowiedzi i tak sobie myślę, że wiele z Was chce pokazać, jakie to wspaniałe nie być szczupłym i że zbędne kilogramy absolutnie Wam nie przeszkadzają. Podejrzewam, że po prostu same wmawiacie sobie, że jest ok, chociaż gdybyście mogły połknąć tabletkę, dzięki której byłybyście rozmiaru S, to byście to zrobiły;)

A może to wy sobie wmawiacie, że każdy chce mieć rozmiar 0?Poza tym cóż to za wspaniała analiza, że jak ktoś jej pisze, że wygląda ok, to sam pewnie ma nadwagę etc. Może po prostu ma takie zdanie a nie inne. Nie można? Skoro dla jednych jest "gruba" to dla innych może być ok.

Ona wcale nie musi mieć zbędnych kilogramów, ile razy to można pisać? Są szczupłe osoby, bez nadwagi które mają takie budowy - jedna będzie miała szerokie biodra, inna masywne nogi, jeszcze inna szersze ramiona niż pupę. Owszem ćwiczenia tak, ale niekoniecznie musi tracić z wagi jeżeli nie ma nadwagi.
Dlaczego piszesz 'wy'? Dlaczego wrzucasz wszystkie szczupłe osoby do jednego worka? Naprawdę uważasz, że każda szczupła czy zbyt chuda kobieta chce tak wyglądać? Ja nie twierdzę, że każdy chce wyglądać jak tzw. 'wieszak', bo to nie jest ani zdrowe, ani atrakcyjne, chociaż niestety dla wielu kobiet to wciąż wymarzona sylwetka. Natomiast uważam, że większość kobiet w naszym społeczeństwie dąży do szczupłej sylwetki (nie wychudzonej, a szczupłej), bo taka jest moda. I nigdzie nie napisałam, że jeżeli ktoś pisze, że autorka wygląda ok, to sam ma nadwagę, ale pisanie Jej, że jest szczupła albo nawet chuda to przesada i mam wrażenie, że wiele dziewczyn pisze tak albo, żeby autorce 'słodzić', albo, żeby się dowartościować. Podkreślam, że nie wiem, czy ma nadwagę, bo na zdjęciu widoczne są głównie Jej nogi, ale na pewno ma masywne nogi i uda, a zaprzeczanie temu to jak mówienie, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Co nie zmienia faktu, że autorka dla wielu facetów może być atrakcyjną kobietą. Mam koleżankę, która od pasa w górę jest szczupła, za to ma szerokie biodra i masywne nogi. Ma figurę gruszki, ale podoba się np. mojemu facetowi. Ale ma masywny dół sylwetki i taka jest prawda. To chore, że wiele dziewczyn rzuca się na te, które napisały to autorce.
zgadzam sie z toba całkowicie ,mało tego uważam ze kazda zadbana kobieta jest piekna czy to szczupła ,czy grubsza ,bo piękno to nei tylko wygląd,jesli chodzi o autorke watku ,to ja również uważam ,ze szczuplutka na pewno nie jest ,i nie chodzi tu o to by się kłocic ,wyzywac ,tłuste czy wieszaki ,bo i jedne i drugie ,sa kobiety sliczne ,jednak autorka watku założyła ten watek ,wstawiła swoje zdjecie do oceny ,i musi sie liczyc z roznymi zdaniami ,to ze dziewczny pisza ze ,ma zbyt dużo kilogramow ,to coz ,każdy ma prawo do swojej oceny ,i dziewczyny nie pisza tego po chamsku itd. ,tylko to co widzą,na tym polega w ogole ten watek ,niema sie o co kłocic:)

gruba?;/

14 gru 2013 - 21:53:01

Cytat
julka501
nie jesteś gruba, nawet tak nie mów. :) Po prostu masz kobiece kształty, ja na przykład lubie takie. ;) Podobają mi się, bo wtedy kobieta wygląda tak jak powinna wyglądać, a nie jak wieszak! :))
Dokładnie tak! Dziewczno! Facet nie pies na kości nie leci;) mam identyczną figurę i nie uważam, że jestem gruba, w sumie nie spotkałam sie z komentarzem faceta, że jestem, prędzej dziewczyny, ale równie często słyszę że mam fajne piersi czy tyłek, a o tym czterdziestokilogramowa babka może pomarzyć ( chb że silikon:) Nie musisz mieć kompleksów bo w gazetach i tv szaleje anoreksja;) masz piękną kobiecą sylwetkę i bądź z niej dumna!:)

gruba?;/

14 gru 2013 - 21:56:03

Cytat
julk77
Cytat
julka501
nie jesteś gruba, nawet tak nie mów. :) Po prostu masz kobiece kształty, ja na przykład lubie takie. ;) Podobają mi się, bo wtedy kobieta wygląda tak jak powinna wyglądać, a nie jak wieszak! :))
Dokładnie tak! Dziewczno! Facet nie pies na kości nie leci;) mam identyczną figurę i nie uważam, że jestem gruba, w sumie nie spotkałam sie z komentarzem faceta, że jestem, prędzej dziewczyny, ale równie często słyszę że mam fajne piersi czy tyłek, a o tym czterdziestokilogramowa babka może pomarzyć ( chb że silikon:) Nie musisz mieć kompleksów bo w gazetach i tv szaleje anoreksja;) masz piękną kobiecą sylwetkę i bądź z niej dumna!:)
nastepna :) to tak jakby napisac ,nie każdy facet leci ,na zaniedbana zatłuszczona laske :) pisze to tylko w odpowiedzi na twoje słowa o wieszaku ,:) tylko i wyłącznie ,czy ,kogos kto inaczej wygląda trzeba od razu obrazac?bo bardzo nie miło się czyta ,słowa wieszak anorektyczka i niekobieca ,:) tak samo jak czytasz zatłuszczona baba:)pisze to tlko na twoje słowa oczywiście ,



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-14 21:59 przez brunetka71.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MOJE rzęsy - zdjęcia i pielęgnacja