Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

wydruk z zdjęciem

3 minuty temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:23:34

no super figura, ale ja tak wygladam bez zadnych cwiczen a jedynie zdrowo sie odzywiam wiec nie wiem czy to takie super efekty.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:23:41

Cytat
bessi
jesli zdjecie które dodała magodzianka jest z "przed" to było dużo ładniej!

to samo pomyślałam!!!;)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:29:30

Super figurka ale nigdy nie przestaną mnie zadziwiać dorosłe kobiety, które wrzucają do internetu swoje półnagie zdjęcia... już rozumiem niedojrzałe gimnazjalistki ale tego nie zrozumiem...

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:29:51

to w takim razie pozbyłas sie tez tali porównujac te zdjecia z tym na twoim profilu , podobalas mi sie bardziej wtedy w tym kostiumie kapielowym . jak na rok cwiczen to slabo uwydatniły ci sie miesnie

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:31:06

Cytat
magi25
Cytat
szafiarka_
Cytat
SunFlower23
Cytat
szafiarka_
w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....


Dla mnie to żenujące a interpunkcji brak było bo pisałam na laptopie siostry, która polskiej klawiatury nie ma.....Nie zazdroszczę bo mam podobne ciało, też ćwiczę i też jestem po ciąży, ale do głowy by mi nie przyszło żeby chwalić się tym na publicznym forum- jako "mama" tym bardziej dbam o swoją reputację i nie uważam za stosowne wklejania swoich zdjęć i wypinania pupy pod publikę, aby wymusić kilka komplementów...Ja znam swoją wartość i komplementy które słyszę na temat mojej figury będąc ubrana mi wystarczą, nie mam potrzeby rozbierania się przed połową kraju....Co innego na plaży a co innego "reklamowanie się" w koronkach w środku zimy.....Może autorka szuka męża ale to chyba nie tutaj:) A jak ma to się dziwie że mu to nie przeszkadza...Te zdjęcia przecież każdy może skopiować, wydrukować i powiesić np na drzwiach przedszkola/zerówki, do którego chodzi jej dziecko, czy też na klatce gdzie autorka mieszka, dopisując jakiś wulgarny tekst, bo "złośliwych" nigdzie nie brakuje...Ale niestety są osoby u których próżność przesłania zdrowy rozsądek....
Popieram, bycie matką do czegoś zobowiązuje i pokazywanie się z niezasłoniętą twarzą w samej bieliźnie na ogólnodostępnym portalu wg mnie nie świadczy dobrze. Jeszcze zrozumiałabym gdyby to była jakaś nastolatka, ale dorosła kobieta powinna przewidywać jakie mogą być skutki wstawienia takiego zdjęcia. A tyle się ostatnio mówi, żeby pochopnie nie umieszczać swoich zdjęć w necie...

Niestety ale się z tym zadzam... i nie ważne czy to matka, czy nie matka. Każda kobieta powinna się szanować i mieć jakieś granice. Zawsze mnie szokowalo jak dziewczyny tu wrzucały takie fotki w samej bieliznie, a już szczególnie jak są to zdjecia na których widać twarz. W internecie nic nie ginie, a czubków i zboków jest bez liku, nie wiele trzeba by taka fotka wyladowala na jakimś portalu dla zboczenców z jakimiś niezbyt pochlebnymi opisami.
Nie chciała bym ani żeby jakiś oblech sobie trzepal patrzac na moje fotki, ani żeby ktoś znajomy natknal sie na coś takiego... bo jak ta fota pojdzie dalej to nie bedzie juz napisane ze to tylko chwalenie sie efektami cwiczen,. bedzie tylko wygieta laska w (prześwitujących na cipce) majtkach.
Ja rozumiem, że niektórzy mają jakąś potrzebe chwalenia się sobą, internetowego ekshibicjonizmu i zbierania komentarzy i ohów od obcych ludzi, ale chyba mozna sie ubrac w sportowy stanik i spodenki? moze niewiele wiecej zakrywaja ale już jakoś inaczej to wyglada niż koronkowa bielizna.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:31:07

Zycze powodzenia ! ;) Mi tez sie marzy szesciopak do lata :) i daze do tego by go miec ;)

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 21:00:45

podziwiam samozaparcie w ćwiczeniach. Efekt spoko, ale jak na rok ćwiczeń to bardzo delikatny.

Moje ciało po roku ćwiczeń

06 gru 2013 - 12:09:59

spoko dziekuje za pozytywne i negatywne komenatrze jesli chodzi o cialo zalezalo mi glownie na ujędrnieniu sie a nie na umięśnieniu -jedynie z czego jestem średnio zadowolona to brzuch :) ale od poniedzialku zaczynam treningi z trenerem personalnym :) i teraz już nie przelewki efekty do lata murowane:) .Do tej pory ćwiczylam na malo profensjonalnym sprzęcie (siłownia w domu) więc pewnie dlatego jest jak jest ale ja sie nie poddaje bo w wakacje zamierzam WYMIATAĆ!:)

Moje ciało po roku ćwiczeń

06 gru 2013 - 12:14:28

już wymiatasz i przed ćwiczeniami też wymiatałaś ;) dla mnie bomba :)

Moje ciało po roku ćwiczeń

06 gru 2013 - 12:19:34

wow gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Moje ciało po roku ćwiczeń

06 gru 2013 - 12:26:51

Życzę ci powodzenia ze wszystkim i tak dalej, ale szczerze mówiąc, to zdjęcie ze stylizacji, które ktoś tu wstawił bardziej mi się podoba ;)
No ale, ważne co tobie się podoba xx

Moje ciało po roku ćwiczeń

06 gru 2013 - 12:27:00

Super wyglądasz:) Ja zaczęłam biegać 2xdziennie. Innych ćwiczeń wysiłkowych nie mogę robić,dlatego pozostało mi bieganie. Też jestem osobą szczupła, ale po 2 ciążach moje ciało zwiotczało. Zobaczymy za jakiś czas, może jakiś efekt uzyskam:)

zweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 2/5

Moje ciało po roku ćwiczeń

06 gru 2013 - 12:30:45

to jak patrzac na poprzednia sylwetke to po roku baardzo slaba zmiana sorry

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tkanka tłuszczowa.