Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:14:42

Bardziej podobała mi się Twoja figura zanim zaczęłaś ćwiczyć, ale to jest moja subiektywna ocena - po prostu taki typ figury u kobiet bardziej mi się podoba, czyli kobiecy, a nie wysportowany.
Jednak szczerze gratuluję, bo trzeba mieć w sobie mnóstwo samozaparcia i motywacji, żeby ćwiczyć codziennie przez rok.
Piszecie, że zrobiła mały postęp. Wiadomo, że nie będzie dużej różnicy, kiedy jest się szczupłym. Po prostu teraz ma wysportowane i ujędrnione ciało, bo szczupła była też wcześniej.
I nie rozumiem komentarzy typu "ja po pół roku miałam sześciopak" no kurde, co jest fajnego w tym, że wygląda się jak facet?
Niektóre, mimo wysportowanej sylwetki wciąż chcą wyglądać jak kobieta.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:19:00

wow! :) tylko pozazdrościć!

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:24:25

Cytat
justyna9912
Jak na rok ćwiczeń to mało widoczny postęp,moze dlatego ze nigdy nie byłas gruba i ta róznica zprzed i po nie rzuca sie draastycznie w oczy:)Pozdrawiam

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:27:44

Cytat
betkaxxx
Jak na rok ćwiczeń to słabo. Ja po 6 miesiacach miałam 6-pak na brzuchu. A też byłam od zawsze szczupła. I na 165cm ważę 47.
to zależy od hormonów i genów kto jak wygląda po ćwiczeniach

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:37:07

mi sie bardziej podoba w tym kostiumie kompielowym jak bylas kraglejsza, mialas lepiej zarysowana talie i wiekszy biust albo to przez te falbany na staniku,

poza tym odwazna jestes , ze wstawiasz pelne foty z twarza w samej bieliznie itp, internet nigdy nie zapomina, pelno zboaczuchow moze Twoja fote skopiować na kompa i sobie wycieknie na Demotywatorach albo stronkach plus 18 jak Towja corka bedzie miala 17 lat ..albo jak pojdziesz do pracy , ludzie sa dla mnie czasami niepoważni..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 14:42 przez laropademango.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 17:29:19

Cytat
SunFlower23
Cytat
szafiarka_
w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....

żenada to dla mnie brak jakiejkolwiek ortografii i interpunkcji. zenada to brzydka bielizna - a tu proszę - ładna dziewczyna w ładnej figurze (po dziecku! trzeba to powiedzieć na głos po to, żeby zmotywować inne mamuśki do pracy nad sobą i żeby uniknąć komentarzy "urodzisz dziecko to zobaczysz";).

A zazdroszczę i to pozytywnie. Po to jest dział Boskie ciało i Metamorfozy, zeby się pochwalić.

Ech ta ludzka zawiść bądź wredota. We krwi od zawsze.


Dla mnie to żenujące a interpunkcji brak było bo pisałam na laptopie siostry, która polskiej klawiatury nie ma.....Nie zazdroszczę bo mam podobne ciało, też ćwiczę i też jestem po ciąży, ale do głowy by mi nie przyszło żeby chwalić się tym na publicznym forum- jako "mama" tym bardziej dbam o swoją reputację i nie uważam za stosowne wklejania swoich zdjęć i wypinania pupy pod publikę, aby wymusić kilka komplementów...Ja znam swoją wartość i komplementy które słyszę na temat mojej figury będąc ubrana mi wystarczą, nie mam potrzeby rozbierania się przed połową kraju....Co innego na plaży a co innego "reklamowanie się" w koronkach w środku zimy.....Może autorka szuka męża ale to chyba nie tutaj:) A jak ma to się dziwie że mu to nie przeszkadza...Te zdjęcia przecież każdy może skopiować, wydrukować i powiesić np na drzwiach przedszkola/zerówki, do którego chodzi jej dziecko, czy też na klatce gdzie autorka mieszka, dopisując jakiś wulgarny tekst, bo "złośliwych" nigdzie nie brakuje...Ale niestety są osoby u których próżność przesłania zdrowy rozsądek....

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 17:37:30

Mam prawie identyczną sylwetkę, ważę 56 kg i mam 172 cm.:)
Ale bez ćwiczeń, też chce się pozbyć boczków, bo w nie idzie mi najwięcej.
Tylko nie wiem jak:(

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 17:41:23

Kurczę, to rok musiałaś ćwiczyć, żeby zgubić trochę ud czy schudłaś po prostu? Teraz wyglądasz szczuplej po prostu, ale mięśni faktycznie zbytnio nie widać, pewnie skóra po prostu zrobiła się jędrniejsza, bo sama tak mam, a ćwiczę już parę miesięcy.

Cytat
szafiarka_
w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....

Właśnie komentarz o dziecku jest potrzebny, bo jest różnica między kobietą, która nie rodziła, a ćwiczy, i kobietą po porodzie, której na pewno trudniej mieć bardzo szczupłą, wymodelowaną figurę i jędrną skórę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 17:50 przez LaRotiDe.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 17:47:52

Cytat
malenka90
Mam prawie identyczną sylwetkę, ważę 56 kg i mam 172 cm.:)
Ale bez ćwiczeń, też chce się pozbyć boczków, bo w nie idzie mi najwięcej.
Tylko nie wiem jak:(
Waga i wzrost mogą być takie same a 2 różne osoby zupełni inaczej będą wyglądać. Ja również mam 172 i ważąc 53/54 kg widać mi było wszystkie żebra i kości nawet na mostku.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 17:56:47

O matko taką ubrałaś bieliznę do tych zdjęć, że widzę zawartość twoich majtek :X

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 17:57:02

Źle nie wyglądasz,ale stwierdzam,że szału nie ma jak na rok ćwiczeń.
Efektów nie widać.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:00:06

Cytat
LaRotiDe
Kurczę, to rok musiałaś ćwiczyć, żeby zgubić trochę ud czy schudłaś po prostu? Teraz wyglądasz szczuplej po prostu, ale mięśni faktycznie zbytnio nie widać, pewnie skóra po prostu zrobiła się jędrniejsza, bo sama tak mam, a ćwiczę już parę miesięcy.
Cytat
szafiarka_
w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....

Właśnie komentarz o dziecku jest potrzebny, bo jest różnica między kobietą, która nie rodziła, a ćwiczy, i kobietą po porodzie, której na pewno trudniej mieć bardzo szczupłą, wymodelowaną figurę i jędrną skórę.

wcale nie, to takie przechwalanie się "na siłę" typu 'patrzcie, mam dziecko a jestem szczupła".....gdyby miała 2-3 miesięczne dziecko to była bym w szoku, ale jak napisała dziecko ma 6 lat, wiec to dużo czasu żeby wrócić do formy i jak kobieta rodzi w wieku 20 lat to wcale nie jest trudno mieć szczupłą sylwetkę po ciąży, to najlepszy wiek na rodzenie i jak ktoś tylko minimum dobrej woli wykaże to do formy moment wraca po ciąży w młodym wieku....ja tez mam fajną figurę a nie chwale się na lewo i prawo "patrzcie, rodziłam a tak wyglądam, możecie mi gratulować'.....w moim otoczeniu są same młode mamy, jedna większa laska od drugiej i o żadnej nikt obcy by nie powiedział że jest po ciąży, niektóre nawet po dwóch, a żadna się tym nie podnieca jak autorka wątku......

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:02:02

Rewelacji brak -sorki ale taka prawda.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:19:32

Cytat
szafiarka_
Cytat
SunFlower23
Cytat
szafiarka_
w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....


Dla mnie to żenujące a interpunkcji brak było bo pisałam na laptopie siostry, która polskiej klawiatury nie ma.....Nie zazdroszczę bo mam podobne ciało, też ćwiczę i też jestem po ciąży, ale do głowy by mi nie przyszło żeby chwalić się tym na publicznym forum- jako "mama" tym bardziej dbam o swoją reputację i nie uważam za stosowne wklejania swoich zdjęć i wypinania pupy pod publikę, aby wymusić kilka komplementów...Ja znam swoją wartość i komplementy które słyszę na temat mojej figury będąc ubrana mi wystarczą, nie mam potrzeby rozbierania się przed połową kraju....Co innego na plaży a co innego "reklamowanie się" w koronkach w środku zimy.....Może autorka szuka męża ale to chyba nie tutaj:) A jak ma to się dziwie że mu to nie przeszkadza...Te zdjęcia przecież każdy może skopiować, wydrukować i powiesić np na drzwiach przedszkola/zerówki, do którego chodzi jej dziecko, czy też na klatce gdzie autorka mieszka, dopisując jakiś wulgarny tekst, bo "złośliwych" nigdzie nie brakuje...Ale niestety są osoby u których próżność przesłania zdrowy rozsądek....
Popieram, bycie matką do czegoś zobowiązuje i pokazywanie się z niezasłoniętą twarzą w samej bieliźnie na ogólnodostępnym portalu wg mnie nie świadczy dobrze. Jeszcze zrozumiałabym gdyby to była jakaś nastolatka, ale dorosła kobieta powinna przewidywać jakie mogą być skutki wstawienia takiego zdjęcia. A tyle się ostatnio mówi, żeby pochopnie nie umieszczać swoich zdjęć w necie...

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 18:22:11

Rok ćwiczeń i wciąż takie boczki? Ja tu szczerze nie widzę żadnych ćwiczeń, tylko redukcję wagi.
I popieram czyjeś zdanie - zmień stanik, bo krzywdzisz piersi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tkanka tłuszczowa.