Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:50:58

jesli zdjecie które dodała magodzianka jest z "przed" to było dużo ładniej!

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:52:09

super ciało, a ze urodzilas dziecko to bym nigdy nie pomyslala :D
ale tez bym nie pomyslala ze cwiczysz rok, ani pol ; )

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:52:45

Pięknie! :)

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:52:55

Rewelacja! Gratuluję i powodzenia! ;)

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:53:50

Ciałko bardzo fajne :)
Nie chcę wyjść na tą co się czepia (bądz co gorsza krytykuje z "zazdrości";) ale zastanawia mnie co motywuje dziewczyny do wrzucania do internetu zdjęć w samej bieliźnie (do tego w niemal prześwitujących majtkach)dziewczyno wrzucając zdjęcia do internetu one są już własnością wszystkich, masz dziecko i zastanów się czy za parę lat ono nie powstydziło by się odgrzebując twoje zdjęcie w sieci. (wiem to mało realne ale jednak)

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:55:59

"Mam 173cm-56,5kg -26 lat-6 letnią córkę", zgrabne ciało i okrutny stanik, który krzywdzi moje piersi.

Źle dobrany stanik źle wygląda. Polecam wizytę u brafitterki - naprawdę warto.

Cytat
magodzianka
Bardzo ładna sylwetka i bielizna! :D
Skąd ten biustonosz? Jaki nosisz rozmiar? Sorki za takie pytania, ale jest piękny i ładnie się układa na Twoim biuście. :)

Spoko stanik ładny, biały, koronkowy, ale on bardzo źle leży, splaszcza biust i ściska go nienaturalnie.Część mostkowa powinna przylegać do mostka, a nie odstawać. W dobrym staniku to dopiero byłby biust!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 13:58 przez Nadzieja11.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:57:52

Cytat
Marteczka91
Ciałko bardzo fajne :)
Nie chcę wyjść na tą co się czepia (bądz co gorsza krytykuje z "zazdrości";) ale zastanawia mnie co motywuje dziewczyny do wrzucania do internetu zdjęć w samej bieliźnie (do tego w niemal prześwitujących majtkach)dziewczyno wrzucając zdjęcia do internetu one są już własnością wszystkich, masz dziecko i zastanów się czy za parę lat ono nie powstydziło by się odgrzebując twoje zdjęcie w sieci. (wiem to mało realne ale jednak)
o tym samym pomyślałam, tym bardziej że autorka nie jest jakąś za przeproszeniem "gówniarą" tylko dorosłą kobietą. Mogłaś chociaż twarz zamazać...

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:58:07

Ja specjalnie nie widzę, żebyś ćwiczyła, jesteś po prostu szczupła. Ja po pół roku mam zarysowane plecy, brzuch i pupę, a co dopiero za drugie pół.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 14:12 przez kamokanikaka.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:59:41

nie widać spektakularnych efektów jak na rok ćwiczeń

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 13:59:50

w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:02:38

super ciało! :)

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:07:40

Cytat
szafiarka_
w ogole to zenada ze zdjecia w bieliznie z twarza wstawiasz jak mamy cialo oceniac, chyba portale pomylilas ale jak Ci nie wstyd to ok:) Moj maz mi na to by nie pozwolil:) Nie zazdroszcze ale niejedna ma lepsza figure i sie nie chwali.....A komentarz o dziecku w ogole jest zbedny.....

żenada to dla mnie brak jakiejkolwiek ortografii i interpunkcji. zenada to brzydka bielizna - a tu proszę - ładna dziewczyna w ładnej figurze (po dziecku! trzeba to powiedzieć na głos po to, żeby zmotywować inne mamuśki do pracy nad sobą i żeby uniknąć komentarzy "urodzisz dziecko to zobaczysz";).

A zazdroszczę i to pozytywnie. Po to jest dział Boskie ciało i Metamorfozy, zeby się pochwalić.

Ech ta ludzka zawiść bądź wredota. We krwi od zawsze.

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:08:01

Ogólnie figure masz niezłą ale jak na rok ćwiczeń to różnica bardzo mała

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Moje ciało po roku ćwiczeń

05 gru 2013 - 14:08:08

Bardzo fajnie wyglądasz :D patrząc na twoja figurke to tylko prosze zeby mnie cos zmotywowało aby miec czas i zadbac o swoją .....;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tkanka tłuszczowa.