Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piercing

02 gru 2013 - 10:03:50

Witam:)mam pytanko :)czy robiła sobie któras z was kolczyk na górną wargą a'la merlin monroe?:)Jak wyglada taki zabieg,czy jest bezpieczny i prosty jak przekłucie ucha?:)ile czau trwa i jak długo goi sie miejsce przekłucia?,jest bolesny i czy znieczulenie jest miejscowe,jak gruba jest igła?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 10:04 przez justyna9912.

Piercing

02 gru 2013 - 10:10:35

Jeśli chcesz wykonać sobie taki kolczyk to udaj się do profesonalego pierciera, a nie do kosmetyczki. To po pierwsze :) Zabieg jest prosty i bezpieczny o ile robi to wykfalifikowana osoba. Samo przekłuwanie trwa jakieś 2 sekundy, a proces gojenia zalezy od reakcji Twojego organizmu i czy odpowienio dbsz o miejsce przekłucia. :) Znieczulenia nie dostajesz, ale nie jest to jakos szczegółnie duzy ból. Wiadomo, że to kwestia indywidualna, ale ja nie czułam bólu podczas robienia moich kolczyków (mam m.in. dwa pod wargą) jedynie dziwne, dosć nieprzyjemne uczucie, gdy kolczyk przechodził przez ciało. Igła zależy od wielkości kolczyka, który zamierza założyc Ci piercer. Z regóły jest to rozmiar 1.6 :)

Piercing

02 gru 2013 - 10:12:08

Czyli jest tak samo bezpieczny jak przekłucie ucha?:)

Piercing

02 gru 2013 - 10:15:01

myślę że nie, masz inne tkanki na wardze i na płatku ucha

Piercing

02 gru 2013 - 10:15:21

Prawdę mówiąc no nie do końca. Jesli ktoś zrobi to nieumiejętnie to może dojść do uszkodzenia nerwów i np. do opadnięcia wargii. Ale to nie zdaża sie często. Okolice wargi sa też częściej narażone na infekcje (ze względu na pokarm, ale piercer przekaże Ci wszytskie infrmacje jak dbać o świerze przekłucie i jeśli będziesz stosowała sie do jego zaleceń nic Ci nie będzie. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kształt twarzy ... :/