Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej,
co mysliscie o tych tatuażach, za 20 lat nie beda kompromitujace?

pierwszy jest obleśny, drugi oklepany jak nie wiem ;)
no ale każdy ma prawo do swojego zdania ja sama mam tatuaży parę i jakoś nie myślę w kategoriach "jak będę wyglądać kiedyś tam kiedyś". Jak Ci się podoba to rób ;) Zawsze można zakryć innym albo usunąć laserowo, na razie to dość drogie ale myślę, że za 20 lat będzie już stać każdego.

boje sie zeby nie byly troche zbyt dziecinne, nawet za 5 lat jak bede po 30tce.
a mialyscie kiedys roblemy w pracy przez tatuaze?

Dziwne pytanie. Za dwadzieścia lat obecna moda będzie uchodzić za nieciekawą, tak jak dziś to jest z tą z lat 80'.
Drugi kojarzy mi się z naleśnikiem.

Ja w ogóle nie cierpię kolorowych tatuaży, według mnie są strasznie wiejskie. Dużo lepiej wyglądają czarne dobrze wycieniowane. Sama mam na łopatce.

Tragiczne są. Bycie kobietą nie oznacza zaraz robienia sobie pustych, słodziutkich tatuaży O.o Po drugie, tatuaż to nie część garderoby, którą możesz sobie zmienić jak moda na nią przeminie więc musi być dobrze przemyślany.

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

te co wystawiłaś to nie sa rekawy :D
rekawy to jest caluśka ręka
NP.



wiem co to rekaw! robie go z tych elementow ktre wstawilam

Cytat
kontomoje
wiem co to rekaw! robie go z tych elementow ktre wstawilam

tzn, że zamierzasz połączyć wszystkie trzy? wg mnie każde osobno jest zdecydowanie not, a wszystkie razem to już totalne paskudztwo

to połączenie będzie straszne jak dla mnie ;o

wiem co to rekaw! robie go z tych elementow ktre wstawilam i polecze go jeszcze innyi ciekawymi elementami;d

OO fuj ta pantera będzie mi się śnić po nocach, a ten perfum i kokarda taki infantylny.

Not

Nie podobają mi się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje ciało !!