Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:20:26

Od poniedziałku:
chce rozpocząć dietę norweska
zacząć ćwiczyć na vacu (20 wejść)
brać thermline forte i l-karnityne
raz w tygodniu basen

po 2 tyg diety
jesc tylko białe gotowane mieso, warzywa, owoce, jogurty, otreby
w 1 dzień w tygodniu jesc tylko białka
mel-b tak przez 20-25min

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:25:38

Byłam na norweskiej i schudłam 4 kilogramy :) polecam.. o ile lubisz jajka :P mnie mdliło juz 2 dnia ale ograniczyłam 8 dnia jajka i zamiast 9 zjadłam 3 ;)

a jesli chodzi o ćwiczenia to nie wiem czy Ci sie bedzie chcialo bo według mnie troche mało energii sie ma na tej diecie :P ale życzę sukcesów! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 12:26 przez Tygrysiczka.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:31:33

schudniesz i przytyjesz bardzo szybko... dieta o nie rozwiazanie no chyba ze cale zycie bedziesz na niej.. i nie od pon zaczynaj tylko juz teraz :P :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 12:33 przez MalwiLove.

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:37:35

Vacuumjet, ale rower? Taką dietę jak w "po dwóch tygodniach" i aktywność utrzymaj przez co najmniej 3 mc-e a na pewno schudniesz. Nie wiem tylko czym jest dieta norweska. I pamiętaj, że białko to główny budulec mięśni, więc jeśli chcesz przyrostu tkanki mięśniowej to zwiększona dawka białka jest wskazana ALE zgodnie z przysłowiem - co za dużo to nie zdrowo i łatwo "nadwyrężyć" białkiem nerki, a tego oczywiście byś nie chciała. Poszukaj informacji ile przy Twoim wzroście/wadze/aktywności powinnaś jeść dziennie białka i tego się trzymaj.

Cytat
Tygrysiczka
Byłam na norweskiej i schudłam 4 kilogramy :) polecam.. o ile lubisz jajka :P mnie mdliło juz 2 dnia ale ograniczyłam 8 dnia jajka i zamiast 9 zjadłam 3 ;)

a jesli chodzi o ćwiczenia to nie wiem czy Ci sie bedzie chcialo bo według mnie troche mało energii sie ma na tej diecie :P ale życzę sukcesów! :)
9 jajek?! Przecież to jest na maksa niezdrowe! Do 10 jajek tygodniowo, wliczając w to te dodane np. do makaronu jajecznego, naleśników itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 12:44 przez Zuosnica.

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:38:54

Vacu nie odpuszczę bo żal by mi tych 150zl bylo
Dieta po to by szybko spaść z wagi, ale juz nie wrócę do żywienia sprzed tylko niskokaloryczne produkty, zero slodyczy i cukru no i ćwiczenia na ktore mam strasznie malo czasu wiec tylko 2 treningi Mel b dziennie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 12:52 przez Brunetka00.

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:41:15

A nie lepiej na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe? JAdać 5 posiłków dziennie, wyrzucić słodycze, czipsy, fast foody, gazowane napoje i rzeczy smażone na głębokim tłuszczu. Poza tym jeść wszystko tak żeby nie być głodnym ale się nie przejadać, no i pić dużo wody. Do tego dorzucić 45 minut ćwiczeń dziennie - jednego dnia Mel B. innego może być basen tak żeby ci się szybko ćwiczenia nie znudziły. Może szybko po tym nie schudniesz ale za to trwale i nie będzie jojo. No i nie zniechęcisz się tak jak przy typowych dietach. Sama nawet nie będziesz wiedzieć kiedy ale takie odzywianie i ćwiczenia wejda ci w nawyk;) A jak już osiągniesz wymarzoną wagę to wtedy ćwiczenia dla podtrzymania efektów 2-3 razy w tygodniu i raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić na jakichś grzeszek typu pizza czy ciasto:)

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:43:08

nie każdy ma możliwość jeść 5 posiłków dziennie co 3-4 godziny..

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:44:55

Cytat
Brunetka00
Vacu nie odpuszczę bo żal by mi tych 150zl bylo
Ale ja się pytam co to za vaccum:) Bo są różne, rower stacjonarny, orbitrek a nawet bieżnia;)

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 12:49:06

Owszem schudniesz, ale szybko wrócisz do efektu jojo. Przez pierwsze dni diety nasz organizm traci nadmiar wody. Więc jeśli potem nagle dasz mu nadmiar białka, pokomplikujesz metabolizm, to znowu zatrzyma wodę organiźmie i tyle z tego. Diety krótkodniowe nie mają sensu. Trzeba jeść regularnie wg sama 1/3 talerza: warzyw, białko, pełne ziarno. Przekąska to owoc, orzechy, etc i regularne ćwiczenia cardio, interwały, modelujące.

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 13:00:09

Bieżnia podciśnienie + podczerwień

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 13:03:36

Aha, czyli bieżnia:) u mnie na siłowni był rower. To ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z takiej katorżniczej diety, bo zemdlejesz na tej bieżni przy takiej ilości pożywienia...

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 13:31:59

Mysle ze 2 tyg wytrzymam:) czuje ze przytlylam i tracę we własnych oczach dobra samoocenę

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 13:36:35

Cytat
MalwiLove
schudniesz i przytyjesz bardzo szybko... dieta o nie rozwiazanie no chyba ze cale zycie bedziesz na niej.. i nie od pon zaczynaj tylko juz teraz :P :)

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 13:41:47

Jeśli chcesz,żeby w niedługim czasie przebiałczyć Twój organizm i zaczeły się problemy z nerkami,droga wolna. Taką dietą nabawisz sie kwasicy ketonowej. Dieta to jest okres 2 tyg, tygodnia itp,aby efekty zachować na stałe wprowadz na stałe do swojego życia zasady. Zaczniesz brać suplementy,które chwilową pomogą,ale pamiętaj,ze organizm sie przyzwyczaja i po odstawieniu możesz mieć problem z własną florą jelitową. Zaczną sie zaparcia i znów powrócisz do suplementów ? nie lepiej samemy podać błonnik z pożywieniem ? Jeśli masz jakies pytania,zapraszam do priv. Studiuje dietetyke :)

schudnę po tym?

14 lis 2013 - 22:20:11

Moja mama prowadzi studio w którym jest m.in. Vacu takie jak opisujesz. Bardzo czesto dziewczyny ktore chca schudnać nie jędzą przez cały dzień lub jedzą mało, a potem przychodzą trenować i mdleją... Pamietaj że to dość spory wysiłek ;) Ale efekty są, więc polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nogi Sukienka Buty