Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy jak schudnąć?

17 paź 2013 - 19:57:03

Dopiero teraz sie chyba budze, mam masakrycznie wystajacy brzuch i do tego grube nogi : /
Od paru dni jem niby zdrowo , ale sie niezbyt ruszam. Nie wiem czemu waga nie spada;/


Pomocy ! jakie ćwiczenia, jaka dieta ;(

Dodam mam 155 i 51,6 kg ;;/

Pomocy jak schudnąć?

17 paź 2013 - 20:00:53


ćwicz z ewką chodakowska

Pomocy jak schudnąć?

17 paź 2013 - 20:03:31

moim zdaniem nie masz co się odchudzać jedynie umięśnić brzuch i nogi jeśli to jest twoja słaba strona ;)
brzuszki na brzuch na pewno a na nogi... może steper?

Pomocy jak schudnąć?

17 paź 2013 - 20:03:04

Nie masz jakiejś strasznej wagi, ale zależy jak się u Ciebie to rozłożyło... Może zacznij biegać? albo idź na siłownie?

Pomocy jak schudnąć?

29 paź 2013 - 23:16:42

Zdrowa dieta, ćwiczenia (np. z Chodakowską)i powoli wyrzeźbisz ciało. Ja ostro wzięłam się za siebie bo muszę zgubić kilka kg i jakoś mi to wychodzi. Ważne, żeby jeść regularnie i zdrowo. Biorę też detocell, bo mam spory cellulit. Dwa razy w tygodniu robię masaż i maskę. Oprócz pielęgnacji to też chwila relaksu :). Pamiętaj o systematyczności :)

Pomocy jak schudnąć?

29 paź 2013 - 23:20:15

mż mniej jesc;)

Pomocy jak schudnąć?

23 lis 2013 - 13:07:33

Trzeba się do tego zabrać z głową, na pewno żadne ekstremalne głodówki czy diety nie są wskazane, bo można schudnąć, ale przy tym mocno wymęczyć, a nawet zniszczyć organizm. Najpierw warto ustalić, jaki styl zdrowia się posiada, w czym pomoże wypełnienie testu. Dzięki temu łatwiej o precyzyjne rady i wskazówki. Mnie wyszedł "niepoprawny optymista" swojego czasu :)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Pomocy jak schudnąć?

02 gru 2013 - 07:39:16

Dokładnie trzeba się do tego zabrać z głową. Zdrowe odżywianie, więcej warzyw i owoców i będzie widać efekty, a jak dołożysz ruch min 40 min dziennie tym bardziej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatoo na obojczyku