Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

koszulka reebok easytone

17 paź 2013 - 17:47:56

Czy ktoś posiada i mógłby powiedzieć czy te paski naprawdę pomagają w utrzymywaniu prawidłowej postawy? Koleżanka przymierzała i mówiła, że faktycznie bardziej się prostuje w niej, ale nie wiem jak to działa na dłuższą metę? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


koszulka reebok easytone

17 paź 2013 - 17:50:11

Nie wiem, ale podbijam bo mnie zaciekawiło ;)

koszulka reebok easytone

17 paź 2013 - 17:54:53

hmm ciekawe rozwiązanie, ale nie wiem w jaki sposób ma koszulka skłonić do prostowania się? Obawiam się, że jest to "wynalazek" podobny do tych sławnych butów, które to miały sprawiać że tyłek lepiej się prezentuje

koszulka reebok easytone

17 paź 2013 - 17:58:43

To pewnie siła podświadomości :D Jak ktoś się garbi, to nawet takie paski nie pomogą, a na pewno nie naprostują nikogo.

koszulka reebok easytone

17 paź 2013 - 18:04:33

Mam taką czarną , te paski sa raczej ozdobą niz formą utrzymania twoich pleców w prostej postawie:), fajnie wyglada, koszulka robi wrazenie i jest super do biegania, siła rzeczy prostujesz się w niej, by fajnie wygladac:D

koszulka reebok easytone

17 paź 2013 - 18:16:49

Cytat
magi25
hmm ciekawe rozwiązanie, ale nie wiem w jaki sposób ma koszulka skłonić do prostowania się? Obawiam się, że jest to "wynalazek" podobny do tych sławnych butów, które to miały sprawiać że tyłek lepiej się prezentuje
no skoro kumpela ktora przymierzala mowila ze dziala to widocznie w jakis sposob sklania do tego prostowania się

wypowie się ktos jeszcze, kto posiada?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy jak schudnąć?