Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg na zmarszczki

26 paź 2018 - 09:04:56

poszukaj sobie w googlach ich oficjalnej strony, tam masz duzo info o tym kremie bo ja sama tez czytalam przed kupnem :) bo troche mi sie wierzyc nie chcialo w ten super sklad, ale sie przekonalam tymi opiniami dobrymi . ja kupowalam za 160 zl chyba ale czasami są promki i wtedy po 70 nawet mozesz znalec. Ogolnie poolecam :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Zabieg na zmarszczki

26 paź 2018 - 16:56:50

Nie ma nic złego w botoxie, póki się nie przesadza i wszytsko robi z głową.

Zabieg na zmarszczki

28 paź 2018 - 13:39:36

Najlepiej to przed takim zabiegiem zrób dokładny research w internecie, poczytaj jak najwięcej opinii, dowiedz się jakie mogą być skutki uboczne i czy w ogóle warto. Jak już się zdecydujesz to idź do jak najlepszego lekarza w swojej okolicy (wcześniej poczytaj o nim opinie, popytaj znajomych itd.). Taki zabieg może albo sprawić, że będziesz skakała ze szczęścia z powodu cudownych efektów albo już nigdy więcej nie będziesz chciała spojrzeć w lustro, dlatego musisz znaleźć profesjonalistę.

Zabieg na zmarszczki

28 lis 2018 - 11:26:28

jak dla mnie przed zabiegami warto wypróbować bardziej naturalne metody, jak kremy, olejki, moze jakies domowe sposoby? :)zabiegi to powinna byc ostatecznosc ;d ja używam regularnie naturalnego serum na zmarszczki i efekty mnie zadowalają, moze na poczatku czegos takiego powinnać spróbować? :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

18 gru 2018 - 10:12:01

Dwa zabiegi jakie mogę polecić:

botoks- na zmarszczki mimiczne,zdecydowałam sie i dzięki temu nie mam już zmarsczek na czole, które niesamowicie mnie wprost denerwowały bo sprawiały, ze twarz wyglądała o wiele starzej

oraz mezoterapia igłowa - nawilża o wiele lepiej niż jakikolwiek krem.... Poza tym odżywia skórę oraz ją rozjaśnia.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-27 12:33 przez pania344.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Zabieg na zmarszczki

28 gru 2018 - 00:00:41

Zasłyszałam od kilku osób ze wszelakie zabiegi z wykorzystaniem lasera są najmniej inwazyjne i chyba najbardziej skuteczne. Po przyjeciu zabiegu ważne jednak jest dopilnowanie właściwego nawilżenia skóry. Wiecej info np tutaj <moderacja>

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-29 21:26 przez moderator.

Zabieg na zmarszczki

04 sty 2019 - 08:44:54

Ja polecić mogę mezoterapię, która zapobiega oraz likwiduje objawy starzenia się skóry takie jak zmarszczki, wiotczenie i ścieńczenie skóry. Dobrą opcja jest także wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Można również odświeżyć i ujędrnić skórę zimnem - Cryolift będzie idealny :D Wiem, że na pewno Centrum Dermatologiczne Dr Ewy Minkowskiej w Warszawie zajmuje się medycyna estetyczną. Jednak zawsze wcześniej trzeba skonsultować się z kimś kompetentnym i wówczas dobrać najlepszy dla swojej skóry zabieg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Masażysta dla Pań poszukiwany