Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

26 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

19 paź 2016 - 12:25:05

ja bym raczej nie skupiala sie na tego typu zabiegach bo to i drogie, i moze nie przyniesc rezultatu, mozemy miec wobec takich zabiegow za duze oczekiwania. polecam bardziej skupic sie na jakis dobrych kremach przeciwzmarszczkowych - taniej, zdrowiej. a kupic je mozna bez wychodzenia z domu, bo przez internet.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Zabieg na zmarszczki

30 paź 2016 - 14:48:39

ja tam nie mam nic a nic do botoksu, kwasu hialuronowego. Wiadomo wszystko z umiarem. Kilka moich koleżanek też już ma ten pierwszy raz z botoksem za soba...rezultaty sa rewelacyjne jak jest zabieg dobrze zrobiony. Sama też wygładzałam zmarszczki u dr Doroty Żukowskiej w łódzkiej klinice Dermed, ją moge spokojnie polecić w tej kwestii

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

Zabieg na zmarszczki

12 gru 2016 - 13:43:58

Cytat
miki_myszka
ja bym raczej nie skupiala sie na tego typu zabiegach bo to i drogie, i moze nie przyniesc rezultatu, mozemy miec wobec takich zabiegow za duze oczekiwania. polecam bardziej skupic sie na jakis dobrych kremach przeciwzmarszczkowych - taniej, zdrowiej. a kupic je mozna bez wychodzenia z domu, bo przez internet.

Dokładnie. Sama rownież jestem zdania, ze wystarczy poszukac czegoś w sieci. Sama dawno już nie kupiłam żadnego bubla kosmetycznego ponieważ czytam opinie na temat kosmetyków w internecie i wiem co kupić.<moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-18 13:21 przez moderator.

Zabieg na zmarszczki

12 gru 2016 - 21:18:53

No masa jest tych bubli. WYstarczy jednak przed zakupem poczytać trochę.

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

Zabieg na zmarszczki

31 sty 2017 - 09:33:04

NO dokładnie. Sama zawsze staram się czytać co maja w składzie poszczególne kosmetyki, a niektóre to naprawdę są bardzo kiepskie jeśli chodzi o skład. Jakies parafiny czy oleje mineralne.
Co ciekawe takie składniki są również w tych najdroższych kosmetykach.....

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Zabieg na zmarszczki

01 cze 2017 - 07:17:43

Kilka dobrych zabiegów, ktore są polecane:
botoks
kwas hialuronowy
No i jeszcze wiele osob chwaliło sobie mezoterapie. Na tyle,ze postanowiłam wybrać się na serię ( oczywiście tej igłowej). I powiem Wam,ze to prawda! Zabieg daje bardzo fajne efekty i rzeczywiście ładnie odzywia oraz rosjaśnia skórę :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Zabieg na zmarszczki

05 cze 2017 - 13:24:35

ja polecam zabieg z regenyalem lub wypełniaczem erelle - nic lepszego nie ma na zmarszczki.

Zabieg na zmarszczki

27 cze 2017 - 18:59:16

maseczki Play Skin - mozna w domu robić, podłącza sie je smartfona, wtedy uwalniają się te substancje czynne...swoją droga podchodziłam do tego sceptycznie ale moja buzia wygląda gładziej po nich! dla mnei rewelacja bo w domu 10 minut i nie muszę jechać do kosmetyczki!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

18 paź 2017 - 13:51:42

Witam piękne panie i pytam o Wasze doświadczenia z kwasem hialuronowym? potocznie zwanym eliksirem młodości :) Jakie zabiegi polecacie ? I jak to się przekłada co do rodzaju użytego kwasu ? Czy interesujecie się tym? czy całkowicie ufacie klinice?
Czekam z niecierpliwością na rozwinięcie wątku !

Zabieg na zmarszczki

18 paź 2017 - 15:59:40

o jezu!
rozmawiałam z kosmetyczką która ma już swoje lata i nie jedno widziała
słyszała.
Te wszystkie salony to lipa , skóra się d tego przyzwyczaja , wiadomo że oczyszczamy twarz ale nie robimy tego zbyt często wiadomo skóra ta traci swoje walory .
Raz jedyny byłam na mikrodebrazji diamentowej i powiem wam że zadnych rewelacji nie było , po tygodniu twarz znów wymagała oczyszczenia bo używamy pudry i podkłady . zdecydowałam się ze nie będę robiła żadnych eksperymentów modowych wolę te stare tradycyjne sposoby domowe. Co do laser de lux to tak ( pachy bikini nogi). Tam gdzie robiłam mikrodebrazję była dziewczyna może miała około 30 ona była z kadry salonu nie wiem po jakiej specjalizacji ale jak ja zobaczyłam to myślałam że śnię gęba do kwadratu cała przerobiona a tak gładka i równa nawet mówić nie mogła horror bye

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

05 lis 2017 - 19:56:05

Kwas hialuronowy genialnie nawilża skórę twarzy i szyji, ale też miałam robione nim powiększanie ust. Generalnie lepiej dbać o kondycję skóry twarzy, żeby za szybko nie robiła się sucha i stara. Polecam jakiś sprawdzony gabinet medycyny estetycznej. Ja akurat korzystam z usług lek. med. Marzena Majcherczyk i wyglądam o wiele lepiej od koleżanek, które nie przejmują się na razie upływem czasu. Na twarzy widać wszystko wiek też ;)

Zabieg na zmarszczki

23 lis 2017 - 12:28:04

Ja również miałam kwas na powiększenie ust. Mogę polecić AK Klinik w Wawie http://agklinik.com/ Bardzo miła obsługa. Zabieg szybko i bez problemów. Usta wyszły nie sztuczne, jak często się zdarza, a dokładnie takie, jak chciałam.

Zabieg na zmarszczki

26 lis 2017 - 18:35:37

To chyba nie kwestia tego, co ktoś poleca, tylko jak faktycznie wygląda skóra i jakie są faktyczne problemy - wiotka skóra, sucha, przebarwienia, pierwsze zmarszczki etc. Względem tego lek. medycyny estetycznej dobiera odpowiedni zabieg, który jest nacelowany na konkretny problem skóry. Ogólnie rewitalizacyjnie to osocze bogatopłytkowe i fibryna i-PRF - duża zaleta tych zabiegów to-to, że wykorzystują elementy z krwi pacjenta, a nie coś co zsyntezowano w laboratorium.
Jeżeli chodzi o inne zabiegi typowo pod usuwanie zmarszczek to tutaj jest przegląd: https://www.nowaestetyka.pl/wypelnianie-zmarszczek/ - o mezoterapii, Dermapenem i typowych wypełniaczach z botoksem i kwasem hialuronowym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-26 18:37 przez mouldybrain.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Zabieg na zmarszczki

02 gru 2017 - 15:37:32

Czytałam niedawno o fajnym zabiegu i też się zastanawiam. Nie iwem na ile jest skuteczny ale odbywa się bez cięcia skóry i bez wstrzykiwania sobie czegoś. Przesyłam opis zabiegu <moderacja> nie wiem jaką skuteczność mają te ultra dźwięki, ale prędzej sie zdecyduję na coś takiego niż wstrzykiwanie sobie czegoś pod skórę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-04 14:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Zabieg na zmarszczki

02 sty 2018 - 18:41:51

Ja zamierzam skorzystać z zabiegu w klinice: <modercja>. Zabieg z użyciem nici PDO. Koleżanka robiła sobie taki zabieg i minęło już 2 lata a ona świetnie wygląda. Podobno efekty utrzymują się do 4 lat a zalecany jest już dla kobiet po trzydziestce. Zawsze się bałam takich zabiegów, ale skoro nici wchłaniają się w ciągu pół roku, to myślę, że nie ma się czego obawiać.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-04 14:05 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odchudzanie