Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg na zmarszczki

26 paź 2018 - 09:04:56

poszukaj sobie w googlach ich oficjalnej strony, tam masz duzo info o tym kremie bo ja sama tez czytalam przed kupnem :) bo troche mi sie wierzyc nie chcialo w ten super sklad, ale sie przekonalam tymi opiniami dobrymi . ja kupowalam za 160 zl chyba ale czasami są promki i wtedy po 70 nawet mozesz znalec. Ogolnie poolecam :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Zabieg na zmarszczki

26 paź 2018 - 16:56:50

Nie ma nic złego w botoxie, póki się nie przesadza i wszytsko robi z głową.

Zabieg na zmarszczki

28 paź 2018 - 13:39:36

Najlepiej to przed takim zabiegiem zrób dokładny research w internecie, poczytaj jak najwięcej opinii, dowiedz się jakie mogą być skutki uboczne i czy w ogóle warto. Jak już się zdecydujesz to idź do jak najlepszego lekarza w swojej okolicy (wcześniej poczytaj o nim opinie, popytaj znajomych itd.). Taki zabieg może albo sprawić, że będziesz skakała ze szczęścia z powodu cudownych efektów albo już nigdy więcej nie będziesz chciała spojrzeć w lustro, dlatego musisz znaleźć profesjonalistę.

Zabieg na zmarszczki

28 lis 2018 - 11:26:28

jak dla mnie przed zabiegami warto wypróbować bardziej naturalne metody, jak kremy, olejki, moze jakies domowe sposoby? :)zabiegi to powinna byc ostatecznosc ;d ja używam regularnie naturalnego serum na zmarszczki i efekty mnie zadowalają, moze na poczatku czegos takiego powinnać spróbować? :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Zabieg na zmarszczki

18 gru 2018 - 10:12:01

Dwa zabiegi jakie mogę polecić:

botoks- na zmarszczki mimiczne,zdecydowałam sie i dzięki temu nie mam już zmarsczek na czole, które niesamowicie mnie wprost denerwowały bo sprawiały, ze twarz wyglądała o wiele starzej

oraz mezoterapia igłowa - nawilża o wiele lepiej niż jakikolwiek krem.... Poza tym odżywia skórę oraz ją rozjaśnia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Zabieg na zmarszczki

28 gru 2018 - 00:00:41

Zasłyszałam od kilku osób ze wszelakie zabiegi z wykorzystaniem lasera są najmniej inwazyjne i chyba najbardziej skuteczne. Po przyjeciu zabiegu ważne jednak jest dopilnowanie właściwego nawilżenia skóry. Wiecej info np tutaj <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-29 21:26 przez moderator.

Zabieg na zmarszczki

04 sty 2019 - 08:44:54

Ja polecić mogę mezoterapię, która zapobiega oraz likwiduje objawy starzenia się skóry takie jak zmarszczki, wiotczenie i ścieńczenie skóry. Dobrą opcja jest także wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Można również odświeżyć i ujędrnić skórę zimnem - Cryolift będzie idealny :D Wiem, że na pewno Centrum Dermatologiczne Dr Ewy Minkowskiej w Warszawie zajmuje się medycyna estetyczną. Jednak zawsze wcześniej trzeba skonsultować się z kimś kompetentnym i wówczas dobrać najlepszy dla swojej skóry zabieg.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-11 08:34 przez alfreda13.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Zabieg na zmarszczki

21 lut 2019 - 09:15:39

Polecam laser frakcyjny. Pomaga na
blizny przerostowe,
blizny potrądzikowe,
przebarwienia,
wiotkość skóry,
drobne zmarszczki.

Jednocześnie daje bardzo naturalny efekt. Byłam na kilku zabiegach,podczas których bardziej zależało mi na pozbyciu się przebarwień, jednak zobaczyłam, ze zabieg miał równiez bardzo dobry wpływ na zmarszczki na moim czole.Jestem bardzo zadowolona. Byłam <moderacja>tutaj u doktor Raczkowskiej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-07 20:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Zabieg na zmarszczki

24 lut 2019 - 15:51:19

A skąd jesteś? Bo jeśli z Wrocławia lub okolic to polecam dr Kępę. On ci doradzi na konsultacji jakiś profesjonalny zabieg. W twoim wieku, skoro jeszcze nie byłaś na żadnym zabiegu to może kwas hialuronowy? Albo lifting biomimetyczny, taki autorski zabieg dr Kępy, przynosi fajne rezultaty (wygładzona skóra, poprawiony owal twarzy).

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Zabieg na zmarszczki

25 cze 2019 - 09:46:58

Największym powodem zmarszczek jest opadanie twarzy.Wraz z upływem czasu, policzki mogą delikatnie opadać. Grawitacja działa na nasz wygląd Najlepszą i najprzyjemniejszą receptą na wzmocnienie mięśni policzków jest regularny śmiech. Naturalny lub wymuszony. Poza tym polecam poczytać sobie o ćwiczeniach oraz masażach twarzy bo te równiez mogą dawać bardzo dobre efekty.

Jeśli chodzi o kosmetyki to warto stawiać przede wszystkim na naturalną pielęgnację. Z kosmetyków polecam zerknąć sobie na Dermolift. Ma dobry skład, w skladzie ma na przyklad naturalne algi, które pomagają w odnowie komórek skóry.

Zabieg na zmarszczki

13 sie 2019 - 19:18:50

Ja z własnego doświadczenia na zmarszczki mogę polecić produkty z kwasem hialuronowym od Restylane, a zwłaszcza SkinBoosters. Stosowałam wcześniej produkty konkurencji ale SkinBoosters dociera do głębszych warstw skóry i lepiej się wchlania, efekt widzę codziennie w lustrze, jestem młodsza o przynajmniej 10 lat.

Zabieg na zmarszczki

18 cze 2020 - 14:29:09

Cytat
monar777
Zaraz stuknie mi 40 i chciałabym zadbać trochę o swoją twarz. Myślę tu oczywiście o zmarszczkach. Wybrałabym się na jakiś zabieg :) Co polecacie? Chciałabym uniknąć botoxu. Słyszałam o takich zabiegach jak Angel System czy Regeneris. Próbowałyście?

Ja bym proponowala jednak kwas hialuronowy.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Zabieg na zmarszczki

30 paź 2020 - 08:37:16

Zalezy co chcesz osiagnac. Laser frakcyjny robilam rok temu i na blizny potradzikowe pomogl. Wyraznie je splycil. Niestety zabieg jest dosc inwazyjny i przynajmniej przez tydzien twarz nie nadaje sie na wyjscia. Lifting wampirzy pomaga na poprawe skory ale potrzeba kilka zabiegów. Jeden zdecydowanie mi nie wystarczył. Ale juz drugiego dnia jesli naczynka nie popekają mozna wyjsc do ludzi

Najlepiej jest wybrać sie po prostu do dobrego gabinetu medycyny estetycznej i na miejscu powinni dobrac zabiegi W koncu każda cera jest inna oraz ma zupełnie inne potrzeby. https://www.derma-med.pl/mezoterapia/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-03 12:16 przez jumkaa.

Zabieg na zmarszczki

22 lut 2021 - 21:57:39

Bardzo fajny temat. Ja także od kilku lat zmagam się ze zmarszczkami na czole. Od niedawna chodzę na mezoterapię igłową do gabinetu https://www.alga.waw.pl i widzę już pierwsze rezultaty. Skóra twarzy jest teraz wyraźnie bardziej elastyczna, nawilżona i odmłodzona. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z pewnością będę kontynuować kurację.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-22 21:57 przez Mirabelka90.

Zabieg na zmarszczki

11 lut 2022 - 16:31:13

Ale ze serio zabieg? Moze warto byloby sprobowac cos zadzialac z pielegnacja skóry? Mozesz sobie wyprobowac to serum http://senelle.pl/produkt/naprawcze-serum/ mowie sama po sobie. Byłam juz totalnie zrezygnowana, az odkrylam ten kosmetyk i szok! Nareszcie cos, co dziala. Faktycznie dziala. Ma w skladzie bakuchiol. Na moją cere wpływa zbawiennie. Chroni przed niedoskonałosciami i zapobiega powstawaniu zmarszczek, do tego skóra nawilzona , napięta, nie to co kiedys

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Masażysta dla Pań poszukiwany