Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg na zmarszczki

02 sty 2018 - 19:14:55

Jeżeli masz suchą skórę- zmarszczki będą i tak nawracać szybko więc odpuściłabym sobie osktrzykiwania. Ja zaczełam za wczasu uzywac dobrych kremów na zmarszczki( w wieku 26 lat) bo od 25 roku życia skóra się starzeje. Jak na razie jestem zadowolona z efektów

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

03 sty 2018 - 23:41:38

ja w tym wieku jedynie stosuję krem pod oczy Remescar, bo po spaniu one sa zawsze tragiczne, a krem je całkowicie usuwa po aplikacji :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

10 sty 2018 - 10:32:32

No ale jednak faktem jest,ze widzimy jak wyglądaja te wszystkei aktorki i modelki. Są wyjątki, ale wiekszość z nich wygląda naprawdę fajnie. Widać,ze mają o wiele mniej zmarszczek i niedoskonałości na skórze niz przeciętna Polka, która chodzi na co dzień po ulicach....
Ze swojej strony polecam mezoterapię.Ale nie bezigłową ponieważ ta nie jest taka skuteczna. Ale profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej. I najlepiej w serii.Bo cos takiego dopiero da dobry efekt.

Zabieg na zmarszczki

25 mar 2018 - 15:56:07

Ja jako kobieta w wieku 44 lat szczerze polecam fale radiowe, Chodzę regularnie od 3 lat na kilka zabiegów w ciagu roku. Kremy stosuję głownie mocno nawilżające ze średniej pólki cenowej i nie mam ani jednej zmarszczki, cera jest po tych zabiegach idealna, zmniejszone pory, rozswietlona buzia, no i co najwazniejsze jak budzę sie rano nie mam odbitej poduszki. Jednak fale falom nie równe i trzeba wybrac dobry gabinet kosmetyczny u siebie. Własnie od poniedzialku zaczynam serie 4-5 razy i już nie mogę sie doczekac.

Zabieg na zmarszczki

25 mar 2018 - 16:11:29

Cytat
neta3434
Ja jako kobieta w wieku 44 lat szczerze polecam fale radiowe, Chodzę regularnie od 3 lat na kilka zabiegów w ciagu roku. Kremy stosuję głownie mocno nawilżające ze średniej pólki cenowej i nie mam ani jednej zmarszczki, cera jest po tych zabiegach idealna, zmniejszone pory, rozswietlona buzia, no i co najwazniejsze jak budzę sie rano nie mam odbitej poduszki. Jednak fale falom nie równe i trzeba wybrac dobry gabinet kosmetyczny u siebie. Własnie od poniedzialku zaczynam serie 4-5 razy i już nie mogę sie doczekac.
ciekawa jestem jak będziesz wyglądała jak przestaniesz wogóle juz na te serie chodzić?

Zabieg na zmarszczki

25 mar 2018 - 18:11:25

Normalnie,mialam przerwy rok, buzia jest mniej rozswietlona, widoczne są pory i jak się budisz rano masz odbitąpoduszkę. To wszystko. To nie jest zabieg inwazyjny taki jak botoks. Poczytaj o radio-frekwencji, tylko tak jak napisałam w dobrych gabinetach. Bardziej bym się chyba bala stosowania kremow mocno liftingujących

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

18 kwi 2018 - 08:27:22

Cytat
banach

Ja jako kobieta w wieku 44 lat szczerze polecam fale radiowe, Chodzę regularnie od 3 lat na kilka zabiegów w ciagu roku. Kremy stosuję głownie mocno nawilżające ze średniej pólki cenowej i nie mam ani jednej zmarszczki, cera jest po tych zabiegach idealna, zmniejszone pory, rozswietlona buzia, no i co najwazniejsze jak budzę sie rano nie mam odbitej poduszki. Jednak fale falom nie równe i trzeba wybrac dobry gabinet kosmetyczny u siebie. Własnie od poniedzialku zaczynam serie 4-5 razy i już nie mogę sie doczekac. ciekawa jestem jak będziesz wyglądała jak przestaniesz wogóle juz na te serie chodzić?

Jedyny trwały zabieg dla pań po 45 roku życia, o którym słyszałam, to nici Spring Thread. Podobno efekt utrzymuje się przez 10 lat/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-18 16:05 przez kamilakimadlo.

Zabieg na zmarszczki

18 kwi 2018 - 12:05:44

Jestem z mocno zmarszczkowej rodziny. Próbowałam zabiegów i cudawianek za miliony monet. Straciłam pieniądze i czas i nic nie zyskałam. Od miesiąca używam kremów i masek L’Oréal Ekspert wieku i jest znaczna poprawa.Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pozdrowienia.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

19 kwi 2018 - 15:48:17

Kosmetyki Loreal są testowane na zwierzętach :/

Zabieg na zmarszczki

20 cze 2018 - 17:59:02

Ponoć Richevon - taki krem - jest dobry.

No i zabiegi laserowe - moja ciocia mówi że super działają na zmarchy :D Moją mamę zawsze namawia ale ona pozostaje przy kremach i maseczkach.

Olejki np. rycynowy.

No i wszyscy mówią klasycznie o nawilżaniu i stosowaniu filtrów na twarz :)

Zabieg na zmarszczki

17 lip 2018 - 08:27:49

Cytat
ZochaGra
Ponoć Richevon - taki krem - jest dobry.

No i zabiegi laserowe - moja ciocia mówi że super działają na zmarchy :D Moją mamę zawsze namawia ale ona pozostaje przy kremach i maseczkach.

Olejki np. rycynowy.

No i wszyscy mówią klasycznie o nawilżaniu i stosowaniu filtrów na twarz :)

A gdzie mogę poczytać o Richevonie? Jaka cena? Chciałam zamówić mamie coś skutecznego na zmarszczki na urodziny.

Zabieg na zmarszczki

17 lip 2018 - 12:05:46

Najlepsze zabiegi wg mnie robią w salonie Estetyka Day Spa w Piasecznie. Ja też już po 40 jestem i lubię od czasu do czasu sobie coś delikatnie poprawić, ujędrnić, żeby czuć się lepiej.

Zabieg na zmarszczki

13 sie 2018 - 10:47:35

jak zabieg to polecam clinice cosmetologice, wyonuja tam duzo zabiegow i na zmarszczki tez, ja bylam na geneo+, fajny bo po nim skora taka odmlodzona

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

24 sie 2018 - 23:39:56

Mi służy zabieg przeciwzmarszczkowy i ujędrniający „Siła jadu węża”, chodze na niego do Gabiline w Twardogórze. Fajny jest też regenerujący „Sekret ślimaka”. Jak nie macie u siebie takich zabiegów to wiem, że są teraz popularne kremy ze śluzem ślimaka.

Zabieg na zmarszczki

03 paź 2018 - 21:51:59

Prócz kremów dostosowanych do mojej cery na zmarszczki polecam również zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Zabieg robiłam w Krakowie w Klinice Vesuna i bardzo sobie ją chwalę jak i sam zabieg Juvederm Ultra. Zabieg nie jest długi bo u mnie trwał 20 minut i w sumie efekty widziałam natychmiast. Przed zabiegiem zabroniono mi stosowanie leków na bazie aspiryny i leków przeciwzapalnych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bliznasil opinie