Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg na zmarszczki

04 sie 2015 - 15:43:37

Ja wygładziłam się zabiegiem, ale mniej inwazyjnie mam wrażenie. Widzę dużą poprawę jeśli chodzi o wygładzenie skóry na twarzy i lifting, ale wydaje mi się, że to nie jest tak nienaturalny efekt jak to się czasami widzi po botoksie. No i na dodatek to ultradźwięki a nie wbijanie jakiś igieł i wstrzykiwanie chemii, wiec było miło, krótko i bezboleśnie.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Zabieg na zmarszczki

06 sie 2015 - 12:16:12

Pewnie, że warto, ja byłam w [moderacja - link] i jestem zadowolona z efektu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 14:41 przez moderator.

Zabieg na zmarszczki

08 sie 2015 - 16:49:12

Chyba bym sie nigdy nie zdecydowała na taki zabieg. Kurcze, żyjemy w świecie gdzie wszyscy dążą byle do piękna. A gdzie w tym wszystkim natura? No dobra, okej rozumiem, ze sredniowiecze też dawno już minęło. Ale kursze... no bez przesady.
Ja mam zmarszczki jak każda kobieta, ale jedyne co robię to masuję twarz olejami i używam kremów albo z guam albo z zróbsobiekrem ale to nie ze od razu oczekuję że będą działać przeciwzmarszczkowo, ale przede wszystkim nawilżająco. Nie wyobrażam sobie wstrzykiwać czegokolwiek pod skórę a już nie wspominając o tym, żeby iść pod skalpel.

Zabieg na zmarszczki

09 sie 2015 - 23:30:01

a masaże twarzy nie szkodzą na trądzik? bo ja pomimo wieku już dorosłego borykam się z problemem trądziku, ale iestety mam też zmarszczki. więc nie mogę sobie pozwolić na coś co leczy jedno a jest złe na drugą przypadłość. Choć chyba juz wolę mieć znarszczki niz mieć trądzik. taka prawda, kto ma taki problem ten wie...
myślałam o zabiegu własneie, zęby to nie było inwazyjne dla twarzy i trądziku. ale nie wiem jeszcze , pomyślę. Moze włąśnie póki jeszcze mogę to spróbuje jakimiś kremami jak pisze kryska..ten guam to nawet opinie ma fajne, więc zobacze, ale w ostateczności juz uprzedziłam męża, ze będę na zabieg szła, bo chcę JAKOŚ wyglądać...

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Zabieg na zmarszczki

28 paź 2015 - 07:27:10

Masaż twarzy na pewno nie usunie zmarszczek... Sama polecam osocze bogatopłytkowe. Może nie jest to taki tani zabieg ale daje bardzo dobre efekty. Trzeba poddać się serii zabiegów. Wtedy można zobaczyć ostateczny efekt. Sama zdecydowałam sie na to i jestem bardzo zadowolona. Nie jest to bolesne a wzmacnia syntezę kolagenu w skórze tak więc cera prezentuje się o wiele młodziej.
Chodziłam do gabinetu Clinica Dermatologica w Gdańsku na Marii Curie Skłodowskiej.

Zabieg na zmarszczki

28 paź 2015 - 09:25:48

Cytat
kryskaG
Chyba bym sie nigdy nie zdecydowała na taki zabieg. Kurcze, żyjemy w świecie gdzie wszyscy dążą byle do piękna. A gdzie w tym wszystkim natura? No dobra, okej rozumiem, ze sredniowiecze też dawno już minęło. Ale kursze... no bez przesady.
Ja mam zmarszczki jak każda kobieta, ale jedyne co robię to masuję twarz olejami i używam kremów albo z guam albo z zróbsobiekrem ale to nie ze od razu oczekuję że będą działać przeciwzmarszczkowo, ale przede wszystkim nawilżająco. Nie wyobrażam sobie wstrzykiwać czegokolwiek pod skórę a już nie wspominając o tym, żeby iść pod skalpel.
niestety takie czasy gdzie liczy sie piękno zewnętrzne a nie to wewnętrzne, i szkoda że zapominamy o tym że ciało jest i bedzie niedoskonałe i to przemija ale rozwój duchowy jest wieczny bo duch nie przemija. Może czas sie z tym pogodzić i skupić na rzeczach mega ważnych a nie rozdrabniać i szukać dziury w całym. Wszystkim ty co uwazają swoje kompleksy za wielką tragedie proponuje przejść na oddział onkologiczny mimo ze to najsmutniejszy oddział to panuje ty taka pozytywna energa ci ludzie pokazują jak prawdziwie żyć a nie gonić własny ogon. Super o tym mówi fragment tekstu piosenki "Budujemy nasz dom na piasku, cena nie gra roli dziś, kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic".

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

03 lis 2015 - 15:23:22

Myślę, że dobry będzie dla Ciebie czyli 40 latki ( a mam porównanie z inną 40-stką ) - Ultherapy i moja koleżanka robiła ten zabieg w Arkadii Spa w Opolu. Jak ją zobaczyłam po kilku tygodniach to aż miałam kompleksy ;) Fajnie, można pozazdrościć efektów :D

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Zabieg na zmarszczki

01 gru 2015 - 11:26:27

U mnie w Krakowie w Vici Clinic aktualnie jest promocja na resurfacing. Zabieg laserem ResurFX jest skuteczny ale wiadomo, że należy go czasami powtórzyć po 3-6 miesiącach. I dlatego promocja 1+1 zabieg gratis jest korzystna :) Mogę polecić bo przyjaciólka mojej mamy sobie zrobiła i po pierwszym juz jej cera jest gładsza i bardziej promienna.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Zabieg na zmarszczki

02 gru 2015 - 12:12:17

A może mezoporacja bezigłowa? Wiem, że jest zupełnie bezbolesna i nie zostawia żadnych podrażnień na skórze. Polega na tym, że głowica urządzenia Dermation, wykorzystywanego do wykonywania tego zabiegu, rozszerza pory błon komórkowych skóry, dzięki czemu zwiększa jej przepuszczalność. Następnie za pomocą innej głowicy wprowadza się w głąb skóry różnego rodzaju substancje aktywne. Efekt takiego zabiegu widoczny jest od razu, ale dla najlepszych efektów najlepiej kilka razy go powtórzyć. Świetnie spłyca zmarszczki :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

07 gru 2015 - 02:09:31

Mezoterapia na pewno tak. Ja mam za sobą też fale radiofrkwencyjne. To jest działanie na głębokie warstwy skóry, tam, gdzie tworzy się kolagen odpowiedzialny za jędrność skóry. Warto poszukać na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych [moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 07:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

30 gru 2015 - 18:03:59

Na temat mezoterapii dużo mówi ta strona <moderacja> Warto sobie zerknąć i poczytać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-16 10:32 przez moderator.

Zabieg na zmarszczki

05 sty 2016 - 22:28:27

z tymi zmarszczkami to też można się udać na ocenę stanu skóry twarzy, żeby dobrać coś dla naszego problemu najodpowiedniejszego

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Zabieg na zmarszczki

11 sty 2016 - 18:04:59

moja mama zupełnie przypadkiem poprawiła sobie kondycje skóry, jak przechodziła klimakterium brała suplement diety menopauzin, skóra się jej zrobiła jędrniejsza, bardziej naciągnięta, mówi że aż lepiej zaczęła się czuć. Myślę, że nie ma sensu jakichś botoksów stosować, bo problem leży wewnatrz.

Zabieg na zmarszczki

11 sty 2016 - 21:32:19

A słyszałyście o takim zabiegu przy użyciu Scarlet RF? Moja mama chce się odmłodzić i szukamy dla niej czegoś odpowiedniego :D łatwo nie jest, bo różnorodność zabiegów do wyboru przyprawia o zawrót głowy!

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

24 lut 2016 - 12:12:37

moja znajoma robiła wypełnianie zmarszczek kwasem hiualuronowym i kurcze, wygląda mega, jeszcze lepiej niż jak była młodsza. Efekt jest tak naturalny, że szok. Szczerze mówiąc sama sie teraz zastanawiam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz na stopie