Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg na zmarszczki

15 sty 2014 - 22:41:57

w 3 miesiące to i kolagen zadziała - ale ten naturalny rybi polski :D Co go w normalnych sklepach nie kupisz - sama kupuję w necie tu już łatwiej na stronie naturica. Do tanich nie należy - ale ze zmarszczkami pomoże ci od środka - po prostu wzmocni twoją skórę żeby się nie zapadała. Ja używam i polecam.

Zabieg na zmarszczki

16 sty 2014 - 11:11:55

Dziewczyny a stosowałyście może peeling z kwasów owocowych? ( tu jest opis jak coś http://www.cameleonia.pl/promo/podstawowe-zabiegi-pielegnacyjne-twarz-szyja-dekolt/calkowita-regeneracja-skory-kwasy-owocowe/ )

Warto? I jaka jest cena takiego zabiegu, adekwatna do efektów?

Zabieg na zmarszczki

06 lut 2014 - 14:06:35

A myślałeś o tym, żeby się poddać zabiegowi nićmi liftingującymi PDO? Bardzo dobrze wygładzają zmarszczki i zwiększają napięcie skóry. Najlepiej zrobić je w jakiejś dobrej klinice, gdzie będziesz pewna fajnych i szybkich efektów. Nie wiem skąd jesteś, ale w Krakowie jest bardzo dobra klinika MTTEstetica: http://www.mttestetica.pl/#/zabiegi/ Myślę, że jak się do nich zgłosisz, na pewno Ci pomogą.

Zabieg na zmarszczki

06 lut 2014 - 22:40:19

Racja, w Krakowie najlepiej nici PDO wykona doktor Tyc-Tyka. Drugiego tak miłego i kompetentnego lekarza, do tego z pasją, ciężko znaleźć. Dlatego jak już raz do niej trafiłam, to chodzę non stop na różne zabiegi i zawsze jestem zadowolona. W ogóle MTTEstetica jest przytulna, kameralna i pracuje tam bardzo uczynny zespół. Lubię tam zaglądać.

Zabieg na zmarszczki

11 lut 2014 - 12:57:36

A możecie polecić kogoś z Warszawy? Chodzi o nici PDO, najchętniej te nici Hilo Lift, o których już kiedyś wspominałam. Zaczęłam już szukać gabinetu, mam swoje typy, ale jestem ciekawa Waszych opinii :)

Zabieg na zmarszczki

09 kwi 2014 - 09:02:01

a co myslicie o prasowaniu zmarszczek?
OTworzył się u mnie w Rumii niedawno nowy salon i oferuję właśnie prasowanie zmarszczek- wygląda fajnie i niedrogo... miałyście coś takiego robionego?

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Zabieg na zmarszczki

11 mar 2015 - 13:30:50

Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek - to radzę zabiegi w beauty center Józefów, sama tam je robiłam i rzeczywiście udało się mocno poprawić stan skóry. Rada z mojej strony - stosujecie kosmetyki HB, zobaczycie, że zmiana będzie tutaj diametralna.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Zabieg na zmarszczki

12 mar 2015 - 14:20:18

Byłam na takich zabiegach juz kilka razy w tamtym roku w gabinecie Dermiki na Wilanowie w Warszawie i wyszłam bardzo zadowolona, efekty sa widocznie, kremy do stosowania w domu są tylko takie chwilowe, zabiegi sa trwalsze.

Zabieg na zmarszczki

12 mar 2015 - 14:43:22

Kogo tu słuchać jak same reklamy... ;)

Zabieg na zmarszczki

12 mar 2015 - 16:09:53

Używaj dobrych kremów i będzie ok :P

Zabieg na zmarszczki

12 mar 2015 - 17:32:45

Nie słyszałam, ale bałabym się poddawać moją twarz takim rzeczom, potem widzę jak piękne kobiety dziwnie wyglądają. Akurat 40 lat to wcale nie dużo, zatem i tych zmarszczek pewnie tez dużo nie masz:) Na swój sposób na pewno są urocze.
Ja zadbałabym o pielęgnację twarzy dobrymi kremami, masażami.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

15 kwi 2015 - 15:21:30

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Zabieg na zmarszczki

16 kwi 2015 - 16:28:32

Cytat
isra
Może i zmarszczki są urocze ale sama miałam bardzo duże kompleksy z ich powodu. Nie miałam zmarszczek wokół oczu ale tak zwaną lwią zmarszczke pomiędzy oczami na czole, która zrobiła mi się stosunkowo wczesnie. Nawet grzywka nie była w stanie jej zasłonić. Twarz wyglądała bardzo smutno.

Zdecydowałam sie na zabieg botoksem. Wcale nie jest prawdą to,że znieczula mimikę. Również nie jest to bolesne czego trochę się obawiałam jak się zapisytałam. Nie było jendnak tak źle - dostajesz znieczulenie. Efekt bardzo dobry. Jak na razie dobrze trzyma się już 4 miesiąc. Ponoć ma się trzymać do 10 miesięcy ale to zależy od konkretnej osoby.
Jeśli chcecie to dam namiary na gabinet, w którym to wykonywałam. Konkretnie tutaj:
http://diamentowysalon.pl/ - na Puławskiej. Wszystko wykonywane jest przez lekarzy a nie kosmetyczki , w sterylnych warunkach.

Najważniejsze to aby nie przesadzić. Wszystko jest dla ludzi aby z umiarem. Sama zdecydowałam sie na kwas hialuronowy. Miałam nieładne bruzdy wokół ust i chciałam go jakoś wygładzić . Równiez nie jestem w jakimś poważnym wieku ale po prosu miałam do nich skłonność. Widzę,że chodziłyśmy do tego samego gabinetu. Również jestem zadowolona z obsługi. To co mi się podobało to to,.że zabieg był wykonywany przez lekarza. Nie wiem czy zdecydowałabym się na coś takiego u kosmetyczki.

Zabieg na zmarszczki

16 kwi 2015 - 17:01:18

ja jestem z tego założenia że zmarszczek się nie wygładzi na lata .
To co stosują w klinikach jest na krótką metę.
Ja robiłam makijaż permanentny miał być na 5 lat a okazuje się że muszę co rok poprawiać pigment.
Co do tych zmarszczek to dokłądnie to jest tez ryzyko .

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Zabieg na zmarszczki

29 lip 2015 - 20:54:55

Jakoś nie jestem przekonana co do takich zabiegów. Obecnie w domu ćwiczę jogę twarzy oraz używam kremów La Milu,które poleciła mi moja kosmetyczka. Efekty sa i zadowolenie również a jak faktycznie nic nie będzie już działało to wtedy pewnie się skusze na jakiś zabieg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wyglądam?