Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg na zmarszczki

17 paź 2013 - 16:49:59

Zaraz stuknie mi 40 i chciałabym zadbać trochę o swoją twarz. Myślę tu oczywiście o zmarszczkach. Wybrałabym się na jakiś zabieg :) Co polecacie? Chciałabym uniknąć botoxu. Słyszałam o takich zabiegach jak Angel System czy Regeneris. Próbowałyście?

Zabieg na zmarszczki

18 paź 2013 - 14:53:44

Słyszałam o Angel i regenerisie. Podobno Angel jest lepszy, ponieważ dużo silniej koncentruje osocze. Co prawda pobiera się trochę więcej krwi, ale efekt jest lepszy. No i cena wyższa, ale z tego co słyszałam to bardziej się opłaca.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

21 paź 2013 - 11:16:53

A ja polecam zabiegi SkinCeuticals, które opierają się na 3 założeniach:

Zapobiegać oznakom przedwczesnego starzenia się skóry.
Chronić zdrową skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.
Korygować widoczne oznaki starzenia.

Więcej poczytacie tutaj:
http://derma-clinic.pl/skinceuticals

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zabieg na zmarszczki

01 lis 2013 - 16:05:46

Nie widzę sensu chodzenia na takie zabiegi. To wyrzucanie pieniędzy w błoto. Lepiej kup sobie jakiś kosmetyk liftingujący. Powiem Ci, że byłam na kilku zabiegach na zmarszczki we Wrocławiu, a zmarszczki nie zniknęły. Od tamtego czasu postanowiłam stosować fluid liftingujący BALANCE hb- powiem Wam, że zmarszczki znikają... co prawda powoli, ale to zawsze coś :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg na zmarszczki

02 lis 2013 - 20:43:38

jaki fajny pomysł, żeby sobie zrobić taki prezent, jak chcesz wiedzieć jakie masz możliwości to sobie zobacz tutaj https://www.youtube.com/channel/UC7fxeEl9Ds5G5gSM6FNGljw na pewno jeden z nich spełni Twoje oczekiwania.

Zabieg na zmarszczki

19 lis 2013 - 11:56:16

Używałam wielu kremów i jakoś nie widziałam wielkich różnic :( A chce efekt wow, tak żebym poczuła się znowu młodo i jednocześnie efekt utrzymywał się dłużej niż kilka miesięcy. Dlatego pomyślałam o Angel system... Ale teraz już sama nie wiem.

Zabieg na zmarszczki

19 lis 2013 - 12:04:35

polecam kosmetyki la prairie maja super serum komórkowe naprawcze lub ampułki, produkty sa bardzo drogie ale warte swojej ceny. ja naszczescie mam je trochę taniej bo moja przyjaciolka pracuje w daglasie.

Zabieg na zmarszczki

22 lis 2013 - 09:53:02

A słyszałyście może o zabiegu z Hilo lift? To są takie nici, które podobno świetnie działają właśnie na zmarszczki. Dopiero zaczynam szukać informacji na ten temat, ale na razie wygląda to świetnie. Może któraś z Was była na takim zabiegu?

Zabieg na zmarszczki

27 lis 2013 - 12:06:04

Moje koleżanki z pracy poddały się zabiegom odmładzającym takim jak mezoterapia,rewitalizacja laserowa czy fotoodmładzanie. Zrobiły sobie zabiegi w Klinice Elite. Przyznam, że wyglądają świetnie po tych zabiegach, odmłodniały o kilka lat. Cera wygląda świerzo jest napięta.Ja jak będę w ich wieku to może też zdecyduję się na taki zabieg.

Zabieg na zmarszczki

24 gru 2013 - 09:43:47

Spróbuj mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. To zabieg podobno idealny dla czterdziestolatek: http://urszulabrumer.pl/medycyna-estetyczna-dla-kobiet-40-czyli-jak-wlasna-krew-moze-cofnac-czas/

Zabieg na zmarszczki

28 gru 2013 - 14:30:43

Mnie się dobrze kojarzy Carita, ew. Cryolift - terapia zimnem. tutaj jest sporo opisane: http://dermique.pl/pielegnacja-twarzy/zabiegi-pielegacyjne-marki-carita/

Zabieg na zmarszczki

28 gru 2013 - 17:13:37

Wypróbuj karboksyterapię. Dobrze wykonują ją w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości. Zabieg działa nie tylko na zmarszczki i cienie pod oczami, ale też np. na zmarszczki pionowe na szyi i dekolcie.

Zabieg na zmarszczki

06 sty 2014 - 23:19:16

żadna z Was nie słyszała o Angel System? :(

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg na zmarszczki

08 sty 2014 - 09:44:28

są takie ćwiczenia anti-aging chyba się nazywają polegają m.in na napinaniu mięśni np szyi by wyglądała młodziej :) ponoć działają :)

Zabieg na zmarszczki

10 sty 2014 - 15:03:58

W pażdzierniku byłam na zabiegu Angel. Początkowo efekt jest niewidoczny, dopiero po 3 msc widać było, że skóra faktycznie się regeneruje. Prównywałam swoje stare zdjęcia z nowymi. Noooo... Efekt jest :) Zdecydowanie odmladza, zmarszczki znikają. Opuchlizny nie było.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koszulka reebok easytone