Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Trener personalny

13 paź 2013 - 00:03:13

Hej dziewczyny :) Mam do was pytanie - czy któraś z was korzystała kiedyś z usług trenera personalnego i może coś na ten temat powiedzieć? Czy przynosiło to zamierzone efekty i czy było warte tych, no niestety niemałych, pieniędzy? Nie ukrywam, że moich prób odchudzania było już "naście" i każda z nich kończyła się porażką, zazwyczaj był to spadek motywacji, czasami też znudzenie cały czas tymi samymi posiłkami. Dlatego też zaczęłam myśleć o trenerze personalnym, który ustaliłby mi dietę i dobrał odpowiednie dla mnie ćwiczenia. Dziewczyny liczę na was, warto w to inwestować?

Trener personalny

13 paź 2013 - 00:15:28

Jak nie masz motywacji to i trener Ci nie pomoże.

Trener personalny

13 paź 2013 - 00:38:17

moim zdaniem nie.
jeśli będziesz ćwiczyć regularnie, zrezygnujesz z fast foodów i słodyczy na rzecz warzyw i owoców, to nie ma bata - musisz schudnąć.

Trener personalny

13 paź 2013 - 01:41:29

ja powiem tak chodziłam sobie na siłownie przyznaje że nie mam problemów z wagą więc robiłam to czysto rekreacyjnie i raczej bez efektów :P ale miałam przyjemność śledzić wzrokiem babeczkę wiek około 40 ćwiczyła z trenerem zwykle kiedy tam chodziłam wychodziła mokrusieńka ale powiem ci że efekty były niesamowite wygladała jak laseczka po tych treningach sama też przez to myślałam nad zainwestowaniem w tego typu metodę więc chętnie poczytam wątek

Trener personalny

13 paź 2013 - 03:22:06

Moja kumpela miała trenera personalnego, stwierdziła potem, że nie nadąża i zrezygnowała, ale to leniwa kobita była, gość się starał i guzik z tego wyszło przez jej totalny brak motywacji.

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Trener personalny

15 paź 2013 - 21:58:37

Może ktoś jeszcze się wypowie?;)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:02:47

ja kupilam platforme i chudne powoli , trener jest zbedny ...

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:02:28

Cytat
zambezi
moim zdaniem nie.
jeśli będziesz ćwiczyć regularnie, zrezygnujesz z fast foodów i słodyczy na rzecz warzyw i owoców, to nie ma bata - musisz schudnąć.

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:10:40

Myślę, że możesz spróbować. Wiadomo, że sporo zależy od Ciebie, od silnej woli. Ale jeżeli trafisz na dobrego trenera może być on Twoją motywacją, poza tym we właściwy sposób może pokierować Tobą. Powie Ci jak masz ćwiczyć, nad czym pracować, ułoży Ci odpowiednią dietę.
Spróbuj, zawsze możesz zrezygnować jak będzie Ci to nie odpowiadało.

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:16:18

Cytat
teklunia
ja kupilam platforme i chudne powoli , trener jest zbedny ...

jaką platformę?;)

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:18:00

Dobry trener nawet zmotywuje i będzie podtrzymywał Twoją motywacje. Nie będzie organizował ćwiczeń tylko na siłowni, ale też w innych miejscach, żeby ćwiczenia nie były rutyną itd. To osoba, która nie tylko się kojarzy z bólem od ćwiczeń, ale też od pochwały, od szczerej rozmowy. Mój chłopak trenuje i wiem na czym to polega. Ale niestety taki dobry trener słono kosztuje.

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:40:14

Nie słuchaj dziewczyn które mówią że skoro nie masz silnej woli to nie ma sensu bo to nieprawda :/ wiadomo że jeżeli próbowałaś ćwiczyć sama to z czasem sie nudzi ale mając trenera personalnego nie ma możliwości żeby Ci się znudziło jeżeli będzie to konkretny człowiek który wie co robi to rozpisze Ci treningi i dietę w taki sposób żeby to wszystko było urozmaicone :) mój facet jest trenerem i dziewczyny które z nim trenują po jakimś czasie naprawde świetnie wyglądają pod warunkiem że trzymają się tego co im rozpisze :) możesz sobie na FB odnaleźć profil Natalia Gacka, dziewczyna naprawdę potrafi zmotywować :) życzę Ci powodzenia i wytrwałości :)

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:44:42

chcialabym wiedziec ile to kosztuje:)

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:50:36

To na pewno zależy od miejscowości, w większych miastach ok 100- 120zł w mniejszych w granicach 70-80zł :)

Trener personalny

15 paź 2013 - 22:52:10

Myślę, że jak chodzi o motywację to jak najbardziej trener może pomóc, i ustalone na dłuższy czas zajęcia, najlepiej opłacone ;)

Tak jak ja na przykład chodzę na korepetycje, niekoniecznie dlatego, że sama nie umiałabym zrozumieć, ale raczej dlatego, że sama nie umiem się ogarnąć i skupić, więc potrzebuję kogoś kto mnie pilnuje.

Także nie jest to zły pomysł, ale może wystarczyłoby po prostu zapisać się na jakiś fitness, dosyć intensywny, zapłacić z góry za trzy miesiące ;)

A w kwestii kosztu - chyba nie jest zbyt skomplikowane poszukać w google konkretnych ofert?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-15 22:53 przez Narcyza_Frey.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój pierwszy