Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mydło

05 wrz 2013 - 18:57:37

Kupiłam mydełko które kupiłam specjalnie na trądzik.Moja koleżanka miała trądzik i kupiła te mydło i szok.Znikneło a skóra była nawilżona.A wy co o nim uważacie? próbowałyście? a to pisemko o tym mydle.

Bywa nazywane „MYDŁEM DOSKONAŁYM”, biorąc pod uwagę walory pielęgnacyjne jest to fakt niepodważalny. Mydło zrobione jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej.

Olej laurowy – Naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony ludzi na świecie przekonały się o jego leczniczym działaniu.
Oliwa z oliwek skarbnica witaminy E, oprócz nawilżenia zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i ochrony, ważny szczególnie dla skóry suchej. Regeneruje ją i opóźnia procesy starzenia.



mydło

05 wrz 2013 - 19:01:20

a jakąś konkretną nazwę to mydełko ma?

mydło

05 wrz 2013 - 19:03:08

ni słyszałam o tym mydle.

mydło

05 wrz 2013 - 19:05:46

Mydło Aleppo. Ja stosuję. Wysusza skórę. Na trądzik minimalnie pomaga. Na pewno jest lepsze niż żele z sieciówek. Dokładnie oczyszcza. Stosuję tylko na twarz i wystarcza mi na 4-5 miesięcy. Koszt ok. 32 zł :P

mydło

05 wrz 2013 - 19:06:37

Czy to mydło Aleppo? Sama używam, podoba mi się zapach. Dobrze oczyszcza, a czy niweluje trądzik... sama nie wiem, wielkiej różnicy nie widzę :)

mydło

05 wrz 2013 - 19:09:27

Tak to mydło Allepo :) Tutaj u mnie otworzono ,,mydlarnie u Fraciszka'' :) więc tam kupiłam

mydło

05 wrz 2013 - 19:14:09

Cytat
kasia_4488
Tak to mydło Allepo :) Tutaj u mnie otworzono ,,mydlarnie u Fraciszka'' :) więc tam kupiłam

Ile cię to kosztowało? :)

mydło

05 wrz 2013 - 19:28:55

ja znam na trądzik mydło biały jeleń. o tym nie słyszałam

mydło

05 wrz 2013 - 19:29:01

Płaciłam drogo o 29 zł ale ma 20 % olejku arganowego 36 zł to 50 % a 44 zł 70 %

mydło

05 wrz 2013 - 21:10:49

Ja mam, używam, zapach "kościelny", ale super oczyszcza, nie uczula. Ja jednak muszę po nim nawilżać skórę, na noc nakładam olej kokosowy. Polecam obydwa produkty.

mydło

05 wrz 2013 - 21:14:35

Pracowałam w Mydlarni u Franciszka i szczerze polecam wszystkie kosmetyki naturalne.
A mydło z Aleppo jest naprawdę rewelacyjne, trzeba pamiętać tylko o wyborze idealnego stężenia oleju laurowego :))

mydło

30 gru 2021 - 11:25:59

Ogólnie warto jest wiedzieć, że przecież samo korzystanie z mydła jest niezwykle ważne, aby zadbać przecież o higienę. Muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie kupuję mydło w płynie https://calde.pl/mydlo-w-plynie które jak dla mnie jest po prostu najlepszym wyborem.

mydło

21 lut 2022 - 20:25:53

Moze ja jestem dziwna, ale najbardziej kocham klasyczne szare mydło i białego jelenia, tak po prostu i bez wydziwiania :D

mydło

08 mar 2022 - 09:08:18

Też polecam mydło z aleppo, ale mi np. sprawdza sie idealnie też klasyczny bialy jeleń :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja laserowa czy fotodepilacja