Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:42:09

Mam wysokie czoło;/ i z tego powodu kompleksy, co mam z tym zrobić?

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:46:20

np. grzywke

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:48:04

też o tym myślałam i kiedyś miałam grzywke, ale wydaje mi sie że brzydko w niej wygladam

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:50:08

brzydko w grzywce i brzydko bez... polecam skrócenie głowy o wysokość połowy czoła, nie widzę innego wyjścia

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:50:11

nic innego nie wymyslisz jak grzywka.. a moze nie jest tak zle tylko przesadzasz (wrzuc fotke)

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:50:19

Cytat
kasiula9494
też o tym myślałam i kiedyś miałam grzywke, ale wydaje mi sie że brzydko w niej wygladam
To na jaka porade Ty liczysz? ;D czola sobie nie utniesz, mozesz cos zdzialac jedynie fryzurą.

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:52:18

pokaż zdjęcie z grzywką, my to ocenimy :*

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:52:34

jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...
niestety żadnych zdjęć nie mam na komputerze aktualnie (komputer był czyszczony i praktycznie nic na nim nie mam ;p) ale dzisiaj chyba sobie zrobie grzywke i jak zrobie zdjecie to wstawie:) dziekuje za porade :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-03 11:55 przez kasiula9494.

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:54:10

zrob grzywke. jest tyle możliwosci zrobienia grzywki, prosto, na bok.... w ktorejs na pewno bedzie ci dobrze.

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:54:28

Cytat
kasiula9494
jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...
Jacy niemili? chyba nie ma makijażowych trików na optyczne zmniejszenie czoła i tego typu innych sposobów. Przecież wiadomo, że tylko fryzura, a mówisz, że grzywki nie chcesz... więc?

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:54:29

Cytat
kasiula9494
jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...
no ale jakiej porady oczekujesz skoro grzywka nie i bez grzywki nie? :D

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:55:12

Cytat
kasiula9494
jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...

wrzuc foto bo mozliwe ze jestes zbyt przewrazliwiona a w rzeczywistosci nie jest tak tragicznie.. pokaz jaka masz fryzure teraz a moze doradzimy jakas inna fryzure w ktorej bedziesz fajnie wygladac

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:57:07

Cytat
mandarynka_21
Cytat
kasiula9494
jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...
Jacy niemili? chyba nie ma makijażowych trików na optyczne zmniejszenie czoła i tego typu innych sposobów. Przecież wiadomo, że tylko fryzura, a mówisz, że grzywki nie chcesz... więc?

A chyba są właśnie, tzn cudu nie będzie, ale podobno bronzerem przy linii włosów się maluje, nie wiem jak dokładnie ale trzeba by poszukać w necie:)

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:57:56

Dziękuje za porade, zaraz zaczynam szukać :)

Cytat
MoniakV
Cytat
mandarynka_21
Cytat
kasiula9494
jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...
Jacy niemili? chyba nie ma makijażowych trików na optyczne zmniejszenie czoła i tego typu innych sposobów. Przecież wiadomo, że tylko fryzura, a mówisz, że grzywki nie chcesz... więc?

A chyba są właśnie, tzn cudu nie będzie, ale podobno bronzerem przy linii włosów się maluje, nie wiem jak dokładnie ale trzeba by poszukać w necie:)

Dziękuje za porade:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-03 11:58 przez kasiula9494.

kompleks wysokiego czoła

03 wrz 2013 - 11:59:18

Cytat
MoniakV
Cytat
mandarynka_21
Cytat
kasiula9494
jenyy niektórzy nie muszą być od razu niemili...
Jacy niemili? chyba nie ma makijażowych trików na optyczne zmniejszenie czoła i tego typu innych sposobów. Przecież wiadomo, że tylko fryzura, a mówisz, że grzywki nie chcesz... więc?

A chyba są właśnie, tzn cudu nie będzie, ale podobno bronzerem przy linii włosów się maluje, nie wiem jak dokładnie ale trzeba by poszukać w necie:)


czytalam kiedys ze mozna lelko brwi kredka jakos podnisc i to tez niejako pomniejsza czoło (choc wiadomo nie wiele)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usuwanie blizny pooperacyjnej- zdjęcie