Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 10:58:17

Witam.
Za 8 tygodni zostanę mamą i w związku z tym mam do was pytanie.
Czy używałyście pasów poporodowych? Czy przynoszą efekty?
Jeśli tak to jaki wybrać i gdzie najlepiej go kupić.
Zależy mi żeby jak najszybciej zgubić brzuszek po poradzie.
Będę wdzięczna za jakieś porady.

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:03:40

ja miałam pas poporodowy kupiony w sklepie medycznym firmy Pani Teresa jeśli dobrze kojarzę. Najlepiej wybierz wciągany, nie na rzepy. Rzepy się źle zapina i mogą haczyć ubranie

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:07:54

oooo to podobnie jak ja :)
sama jestem ciekawa, bo też pewnie bd chciała się w taki pas zaopatrzyć :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:12:09

będę brać z orlimana, tyle że nie natychmiast po porodzie, bo mam cesarkę planowaną, ale jak rana się zagoi. No i jak tylko lekarz pozwoli - ćwiczenia

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:22:05

ktoś jeszcze?

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:22:19

Hej! ja miałam cc i po 6 tyg zakupiłam sobie na allegro pas (kosztował cos ok. 18 złotych), byłam z niego mega zadowolona, i efety są... w ciągu 5 miesięcy brzuszek łądnie się wciągnął, waga wróciła sprzed ciąży i nie skóra nie jest obwisła. chciałam sie zaopatrzyć w pas jakiejś znanej dobrej marki, ale cena (ok.200 zł) odstraszyła mnie i stwierdziłam że najpier kupie na allegro tańszy i zobacze czy to jest wogóle warte, i o dziwo ten tani pas okazał się skuteczny. POLECAM :)

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:28:46

Cytat
Pisarek86
Hej! ja miałam cc i po 6 tyg zakupiłam sobie na allegro pas (kosztował cos ok. 18 złotych), byłam z niego mega zadowolona, i efety są... w ciągu 5 miesięcy brzuszek łądnie się wciągnął, waga wróciła sprzed ciąży i nie skóra nie jest obwisła. chciałam sie zaopatrzyć w pas jakiejś znanej dobrej marki, ale cena (ok.200 zł) odstraszyła mnie i stwierdziłam że najpier kupie na allegro tańszy i zobacze czy to jest wogóle warte, i o dziwo ten tani pas okazał się skuteczny. POLECAM :)

czy pamiętasz co to był za pas. jakiej firmy? lub jakiego sprzedawcy? czy wciagany czy na rzepy czy na haftki?

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:32:27

ja nosilam po porodzie troche pozniej bo mialam cc, ale nie widzialam rezulatow;/

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:36:51

ja mam coś takiego ! Powiem ci że super wyszczupla wszytstkie fałdki ukrywa nosiłam przez rok dzien i noc. tylko przeprałam wysuszyłam i nosiłam dalej. Po tym czasie poja talia się tak jakby wyrobiła pod kształt noszonej bielizny.. koszt 12 zł



niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 12:15:54

Witaj,
oczywiście pas jest o wiele tańszy. Przede wszystkim polecałym jednak ćwiczenia. Jeżeli jednak te zabiegi nie pomogą, pozostają jeszcze zabiegi modelowania sylwetki:

Można o nich poczytać tutaj:
http://derma-clinic.pl/modelowanie_ciala

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 12:26:59

Ja kupilam jakis tani na all tez cos koło 18 zł kosztował najwiecej osób go zamawiało to i wzięłam, ale wzielam najmniejszy rozmiar a i tak był na mnie zaduzy i nie sciskał mi brzucha, takze nie uzywąłam go wcale abrzuch i tak mi się całkiem wchłonał:)

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 12:30:21

Cytat
Cherish_5488
Cytat
Pisarek86
Hej! ja miałam cc i po 6 tyg zakupiłam sobie na allegro pas (kosztował cos ok. 18 złotych), byłam z niego mega zadowolona, i efety są... w ciągu 5 miesięcy brzuszek łądnie się wciągnął, waga wróciła sprzed ciąży i nie skóra nie jest obwisła. chciałam sie zaopatrzyć w pas jakiejś znanej dobrej marki, ale cena (ok.200 zł) odstraszyła mnie i stwierdziłam że najpier kupie na allegro tańszy i zobacze czy to jest wogóle warte, i o dziwo ten tani pas okazał się skuteczny. POLECAM :)

czy pamiętasz co to był za pas. jakiej firmy? lub jakiego sprzedawcy? czy wciagany czy na rzepy czy na haftki?

Też bym chciała wiedzieć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kompleks wysokiego czoła