Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych osób w kwestii tatuażu. Otóż planuję sobie zrobić coś takiego jak na zdjęciu (chodzi mi o sam zegar), w jakimś malutkim formacie i w miejscu, które można schować ze względu na przyszłą pracę. I tu właśnie moja prośba - gdzie taki tatuaż by dobrze wyglądał? Myślałam nad karkiem... Jak sądzicie? Gdzie jeszcze ewentualnie? Na pewno nie chcę w okolicy lędźwi, na stopie i na nadgarstku (choć tu by mi się podobał, ale ciężko schować w lato). Co ogólnie sądzicie o takim wzorze? Czy on w ogóle nadaje się na tatuaż? Od chwili gdy dobrych kilka lat temu zaczęłam myśleć nad tatuażem, wiedziałam że będzie to zegar Salvadora Dali, ten tutaj to jeden z możliwych. Będę wdzięczna za opinie ;)



Dobrze ten wzór będzie wyglądał, ale nie mniejszy niż 20 cm, ma sporo szczegółów, które po prostu będą nieczytelne w małym rozmiarze.
Udo, duża powierzchnia, łatwo schować.

A jeśli moge wiedzieć to co ten zegar będzie dla Ciebie oznaczał?:) Bo jest dość nietypowy :p

Cytat
paulinachy
A jeśli moge wiedzieć to co ten zegar będzie dla Ciebie oznaczał?:) Bo jest dość nietypowy :p
to jest obraz

wow!
Myślałam że jestem oryginalna :D
Sama 7 lat temu wymyśliłam sobie bardzo podobny tatuaż, którego inspiracją też są zegary z "la persistencia de memoria" ;)
wlasnie jestem na etapie dogadywania wzoru z tatuazystą, ja robie na prawej łopatce.

Zrób na lewej ;)

Cytat
pauli05
Cytat
paulinachy
A jeśli moge wiedzieć to co ten zegar będzie dla Ciebie oznaczał?:) Bo jest dość nietypowy :p
to jest obraz

Tak wiem, że to jest obraz, bo przeczytałam w opisie. Ale ktoś kto robi sobie tatuaż to nie robi sobie go "bo jest ładny" tylko chyba musi coś dla niego znaczyć :) Przynajmniej ja tak uważam

można doszukać się interpretacji autora obrazu albo dorobić do tego swoją historię, a może być to też po prostu ze względów estetycznych;)



ja osobiście nie chciałabym mieć powielonego na ciele obrazu jakiegoś wielkiego malarza, chyba z pokory przed jego dorobkiem, dla mnie to podobnie jakby iść do kogoś, żeby mi namalował taki sam obraz na ścianę;)
ale to tylko moja prywatna opinia i nic nie mam do tego, jeśli ktoś coś takiego by sobie wytatuował

Cytat
Sacrum
Dobrze ten wzór będzie wyglądał, ale nie mniejszy niż 20 cm, ma sporo szczegółów, które po prostu będą nieczytelne w małym rozmiarze.
Udo, duża powierzchnia, łatwo schować.

Cytat
paulinachy
Cytat
pauli05
Cytat
paulinachy
A jeśli moge wiedzieć to co ten zegar będzie dla Ciebie oznaczał?:) Bo jest dość nietypowy :p
to jest obraz

Tak wiem, że to jest obraz, bo przeczytałam w opisie. Ale ktoś kto robi sobie tatuaż to nie robi sobie go "bo jest ładny" tylko chyba musi coś dla niego znaczyć :) Przynajmniej ja tak uważam

Zapytaj się tych milionów kobiet z kwiatkami, gwiazdkami, motylkami, piórkami i ptaszkami co dla nich oznacza tatuaż :)

Mały będzie wyglądał kiepsko, wszystko się zleje i nie będzie efektu.

Dokładnie tak jak powiedziała jedna z dziewczyn, nie może być zbyt mały bo ma szczegóły i jak to wszystko się na siebie nałoży w mikroskopijnym rozmiarze... Wtedy będziesz miała kleksa na skórze :c A chcesz zachować kolorystykę taką jak na obrazie, czy może sama dobierzesz? Jest wiele miejsc, których (przynajmniej większość osób) nie odsłania :) Piszesz, że nadgarstek nie bo ciężko zakryć latem... Nie wiem gdzie pracujesz, ale jak wybierzesz np. łopatkę i nałożysz bokserkę (choć nie wiem, czy taka bluzka u Ciebie w pracy jest dozwolona) to również go odkryjesz. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku będą: miejsce zaraz pod karkiem - między łopatkami, udo, żebra :)

Bardzo oryginalny i śliczny byłby taki tatuaż.
A może nisko na plecach, nad pośladkami?
Według mnie ekstra!

sam pomysł tatuaża jest super.Taki oryginalny,wybrany z głową;)S.Dali zawsze malował niosąc ze sobą jakiś przekaz.Super.Ale gdzie miałby być to już nie pomogę;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Body space i siłownia